Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko kogo w CP będzie stać na tyle kanałów w HD o ile będą :lol: jak was

i to w większości na Cinemaxy za jedyne 10 zł. :cry::cry:

 

 

A TY co u mnie w portfelu siedzisz?? Idź sie przepadaj a nie pisz durnych postów. Ludzie nie biora CINEMAXÓW bo uważają że nie jest wart tej ceny

 

A nie pomysleliscie ,ze jednym z tych 2 kanalow filmowych moze byc TCM ,bo przeciez w marcu CN i TCM beda 2 oddzielnymi kanalami

 

Nie bo te kanały są już dostępne!! Więc po co negocjować ich ponowne dołaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ludzie ludzie czytam te posty i nie wiem co się dzieje z Wami a już kolega Aldek wzniósł się na wyżyny własnego snobizmu. Chyba jest abonentem Cyfry i ma wykupiony pakiet prestiżowy + relaxxx, że tak patrzy na abonentów CP z góry a bardziej w ich portfele jak zauważył Jarek.

A jeśli nie jesteś drogi przyjacielu abonentem Cyfry to już wogle nie rozumiem Twojego stwierdzenia.

Obecnie jak zaznaczyli to moi poprzednicy jest mały popyt na Cinemaxy nawet albo aż za 10 zł bo te kanały są kiepskie jakościowo jeśli coś do nich dojdzie a tak się zapewne stanie w najbliższym czasie to i popyt na ten pakiet też wzrośnie choćby dla fanatyków filmu, gdyż obecna oferta pakietu film w RelaxMix jest mierna a bardziej serialowa. Choć mam nadzieje, że i tam coś dorzuca po podwyżce ceny za ten pakiet.

Także sprawa rzekomej nowości w postaci kanału TCM jest jasna bo to przecież nie nowość i tak jak zaznaczył poraz kolejny Jarek po co by mieli znowu negocjować z nadawcą a i jaka to by była nowość.

Reasumują wytrzymajmy moi drodzy jeszce 3 tygodnie i wszystko będzie jasne.

Są potencjalnie wolne dwa miejsca na liście CP i tam już odbywają się transmisje równoległe kanału E jedna z info na dole na pozycji nr 9 i druga po byłym miejscu kanału Cinemax i tam widzimy też E ale bez głosu.

Są dwa miejsca jest mowa o dwóch kanałach filmowych choć nieoficjalnie to i tak wydaje sie ten manewr w miare realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kanałami Viasat jest tak drogi Piotrze, że jest to jescze w fazie rozmów i na dobrą sprawę nie wiadomo kiedy wejdą one do CP i czy wogóile wejdą.

No dzisiaj nawet przeczytałem w jedym poście, że wchodzą razem z TV 1000 dnia 5 marca.

Myślę, że to nie nastąpi szybko no ale może będziemy mile zaskoczeni jak to przy dołączeniu kanału E powiedział prezes CP odnoszac sie do przyszłosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taka nadzieję tylko, że kiedyś ono musi się skończyć z trzech ważnych aspektów:

Po pierwsze cena pakietu, po drugie miejsca na transporderze, po trzecie brak potencjalnych kanałów. Konkurencja też nie będzie spała i zgarnie sobie coś na wyłączność a kanały nie rosną jak grzyby po deszczu więc może być mały zastuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się może zdarzyć....

Kiedy ktos napisał że Polsat chce dołączyć kilka nowych kanałów (Polsat Sport Extra, Extreme, ESPN, JetiX Play, Boomerang, MTV, VH-1) i zrobi z tego nowe pakiety! Nikt wtedy nie wierzył bo Polsat to dno i tyle nowych kanałów nie da! A tutaj dali tyle kanałów w chyba 2mc! Więc wcale się nie zdziwię jak 5 marca dadzą 3 Viasatt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej te Viasaty nie będą na wyłączność :!::wink:

No właśnie, i trzeba pomyśleć skąd mają wziąć tyle miejsca na transponderze. W CP nie jest dobrze z tymi miejscami na transponderze stąd ta niska jakość obrazu. A raczej nie będą pchać jeszcze więcej kanałów jak na razie. Nie mają aż tyle miejsca a jakby pchali na siłę to jakość kanałów była by już zupełnie naganna choć teraz już jest zła. Myślą, że jak na razie wprowadzili wystarczająco kanałów jak na razie. Nie mogą tak paprać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jak dlugo jeszcze bedziecie sie tutaj licytowac jak platforma jest lepsza.Nie dosc ze piszecie nie na temat to jeszcze zamiast informowac po prostu wprowadacie w blad.

Ja nie siedze w radzie programowej Polsatu i nie wiem jakie kanaly zostana dolaczone ale kilku Kolegow tutaj ma informacje lepsze niz Dominik Libicki.

Czy naprawde najwazniejsze jest ciagle dolacznie nowych kanalow ?Gdyby CP mial wprowadzac kanaly wedlug tempa jakie narzucaja mu tutaj

niektorzy ,nie tylko zabrakloby miejsca na transponderach CP ale na calym Hot Birdzie.

Jezeli juz CP dolaczy nowe kanaly to predzej czy pozniej Abonament wzrosnie.I mnie to wcale nie dziwi.Dzis koszty produkcji telewizyjnych sa tak duze ze wzgledu na coraz nowsze technologie,prawa autorskie,gaze dla aktorow itp.Przeciez zadna platforma nie bedzie dokladac do swojego interesu.Pozatym pozycja CP jako lidera na rynku Pay Tv w Polsce jest juz ugruntowana wiec moze sobie pozwolic na zmiane swojego wizerunku.Dlaczego?Polsat startowal jako platforma bez abonamentu,z marna iloscia kilku kanalow i jeszcze gorszymi produkcjami wlasnymi /Ona,On,Ono/.Wiekszosc znawcow rynku tv sat pukalo sie w glowe,Solorz mial podobno wyrzucac pieniadze w bloto!Po kilku latach mimo tego ze nikt nie wrozyl powodzenia w tym interesie udalo mu sie pozostac na rynku.Ale caly czas CP byl postrzegany jako platforma dla nieco mniej wymagajacych klientow.

Zapewne wielu z Forumowiczow skusilo sie na oferte CP dlatego ze jest tanszy niz konkurencja-prawda?

Ale uwazam ze prawa rynku wymusza na CP zmiane,wraz z wprowadzeniam nowych uslug i HDTV /w koncu kiedys nastapi/ czyli wzrostem kosztow ,wzrosnie tez abonament.Ale to nie oznacza ze ludzie zaczna odchodzic od CP.Mysle ze ktos kto przyzwyczail sie do posiadania telewizji sat w domu nie zrezygnuje z niej tak latwo.A jezeli abonament wciaz bedzie mniejszy niz u konkurencji jakos sie sie z tym pogodzi.

Prawda jest taka ze abo wcale nie jest wysokie tylko nasze zarobki niskie.

W Polsce kazda z platform bedzie miala swoje plusy i minusy i kazda wyjdzie na swoje.Nie martwcie sie o to.Siedza tam ludzie ktorzy o to zadbaja mimo tego ze niektorym wydaje sie inaczej.I beda nowe kanaly w CP,predzej czy pozniej.Ale zawsze bedzie malo prawda?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo!!!!! zgadzam sie z adrianem. wszyscy narzekają ciągle im mało. A jeśli ktoś pisze że polsat jest dla ubogich to się myli. Większość luszi nie ma czasu na oglądanie teliwizji i wystarczy im to co ma Polsat a ma bardzo wielie kanałów i nie potrzebna mi na. Cyfra + ba na dobre filmy idę do kina albo na DVD a HBO czy canal aż takie nowe nie są. A jakbym obliczył to co czasami wydaję na na kino to prestiż jest tani :D . poprostu niektórzy nie potrzebują kanałów premium. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ktoś robi problem mówiąc że ktoś się spiera:/ zauważyłeś tutaj choć najmniejszą kłotnie? wy chyba jesteście już przewrażliwieni, ktoś napisze że coś może w przyszłości być lepsze od twojej platformy to już jest problem.Ja nie mam zamiaru się już kłocić a co do pisania nie na temat też nie przesadzajcie bo sami na temat teraz nie napisaliście, a w błąd nikt nikogo nie wprowadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=35671

Jak widac Nonstop Kino raczej nie wejdzie do CP....

Ale jezeli tak jak pisze:Dotąd mówiło się, że nowa stacja w HD może pojawić się w platformie cyfrowej n. Nie ma jeszcze potwierdzenia tej informacji, ale z Czech dochodzą nieoficjalne informacje, że tak właśnie będzie. Wynika to także z partnerskiej współpracy ITI z SPI w ramach oferty VOD w nboxach recorderach. -Nic dziwnego,taka jest po prostu polityka dolaczania nowych kanalow >Nie wystarczy tylko chciec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...