Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na to jakieś dowody, czy wyssałes to sobie z palca? Swoją droga masz rację, mało osób ma REALmixa, powiem więcej nikt nie ma, bo taki pakiet nie istnieje, ale nie powiem ci jak się nazywa ten o który ci chodzi, dokonaj własnego prywatnego śledztwa. Z tym tekstem ze więcej osób kupi HBO w N gdzie jest 0.2mln abo niż w CP gdzie jest 1.7mln to mnie rozwaliłeś totalnie, weź lepiej wracaj do lekcji Jasiu jak masz takie pojecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatne śledztwo wskazało na Relax Mix :P

 

Rozumiem, że Ty nie wyssałeś z palca teorii, że więcej abonentów HBO byłoby w CP niż w N.

Pawop podał kiedyś liczbę, że 40% ma pakiet Mini. Z tego co mówicie na forum, to większość abonentów CP ma familijny - czyli musi być ponad 40%.

Licząc 40% Mini i 50% Familijny to zostaje nam 10% na RelaxMix.

A teraz uważaj - 10% z 1,7 mln to 170 tys.

Dla Twojego dobra pomijam "abonentów", którzy od kilku lat na oczy CP nie widzieli, ale widnieją w spisie abonentów tej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat nie dołączając nawet HBO i tak nie straci abonentów, a wręcz przeciwnie, będzie ich stopniowo przybywało. Ciągle jeszcze około 6 milionów gospodarstw ( jak jest napisane na głównej stronie Sat Kuriera) korzysta tylko z analogowego przekazu. Biorąc pod uwagę gęstą sieć punktów sprzedaży Cyfrowego Polsatu duża część jak nie większość tych gospodarstw może zostać w przyszłości abonentami Słonecznej Platformy. Proszę zauważyć jak co jakiś czas w Pakiecie Familijnym pojawia się nowy kanał np. Disney Channel, Eurosport, AXN, E!, Wedding TV czy zapowiadane 4 kanały BBC. Myślę, że Cyfrowy Polsat doskonale wie, że najwięcej abonentów ma wykupiony Pakiet Familijny i dlatego co jakiś czas wzbogacana jest jego oferta. To napewno powoduje, że abonenci są zadowoleni (przynajmniej wiekszość) i ewentualnie dokupią sobie jeden z dodatkowych pakietów.

Jeśli jednak Cyfrowy Polsat dołączy HBO może czasem być podobnie jak wcześniej z Cinemaxami. Nie zdziwiłbym się jakby przez jakiś czas HBO było w Pakiecie Relax Mix Film a dopiero później powstałby oddzielny pakiet.

Na koniec jeszcze jedna sprawa. Nie można oceniać danej platformy tylko przez pryzmat oferty sportowej czy kanałów premium. Tak naprawdę masa telewidzów ogląda kanały ogólnodostępne, a ile każdy chyba doskonale wie, bo ogladalności poszczególnych stacji telewizyjnych są podawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrtomkiewicz - no zgadza się. Liczyłem ich w sumie jako te 10%, czyli jako potencjalnych klientów HBO.

Oczywiście Nka nie ma 100% potencjalnych klientów HBO, bo część bierze ich ofertę za 32-48zł i jest ona dla nich w zupełności wystarczająca - nie potrzebują Premium. Jednak Nce klientów chętnych na Premium będzie przybywało zdecydowanie szybciej niż CP. Dlatego też odważyłem się tak stwierdzić w sprawie tego HBO na N i CP. Dzisiaj postawiłbym znak równości między nimi (ewentualnie z lekką przewagą CP), ale za rok myślę, że sytuacja będzie na korzyść Nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten temat i czytam i jakoś nie mogę się doczytać zapowiadanych nowości CP. Skoro odbiegliście już od tematu, to ja też wtrącę swoje 3grosze i napiszę tak. Jeśli CP nie dołączy HBO to może Świat się nie zawali, ale CP zrobi największą głupotę, ponieważ tyle walczył o HBO, sprawy w sądzie itp. i teraz gdy jest okazja miałby zlekceważyć HBO. Moim zdaniem jakby było można dokupić już do Pakietu Familijnego sam Pakiet HBO to na pewno miałby spore wzięcie, ale to jest tylko moje zdanie.

Tak w ogóle, to myślę, że CP może na razie milczeć w sprawie kolejnych nowości, ponieważ może chce podać wszystko na raz, a nie pojedynczo. W końcu podobno prowadzi rozmowy z HBO, może już dobiegają końca, także prowadzi rozmowy z Comedy Central i na pewno jeszcze z innymi nadawcami, może warto cierpliwie poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DC nie był zainteresowany n'ką...

Na "prośbę" Cyfry :D

 

Jeżeli CP nie dołączy HBO, to będzie to porażka. Inna sprawa to popyt na ten kanał, a do pakietu mini napewno by go nie można było dokupić.

Człowiek, który na prawdę myśli i mówi serio w tym momencie wie, że nie dadzą go do najmniejszego, najtańszego pakietu.

A co do DC to aleś się upadł z tym na prośbę Cyfry, ehh 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dowaliłeś

Zastanów sie co napisałeś, smiac mi sie chce

NIe kazdy musi kupic najdroższy pakiet:)

I napewno nie zniechęci go fakt że jest HBO w ofercie, nawet będzie lepiej bo sobie koles pomysli że będzie mógł sobie zakupic HBO np: za miesiąc świateczny aby cos poogladac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w CP od samego początku i od początku opłacam cały pakiet.Przyznam że jestem już trochę zniecierpliwiona brakiem porządnego kanału filmowego w słonecznej platformie.Nie zgadzam się więc z wypowiedziami że gdyby HBO było w naszej ofercie to z niewielu abonentów skorzystało by z możliwości oglądania tych kanałów.Ja poczekam jeszcze do stycznia a potem jak do CP nie wejdzie HBO lub jakiś inny kanał filmowy na poziomie mówię żegnam i przechodzę do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w CP od samego początku i od początku opłacam cały pakiet.Przyznam że jestem już trochę zniecierpliwiona brakiem porządnego kanału filmowego w słonecznej platformie.Nie zgadzam się więc z wypowiedziami że gdyby HBO było w naszej ofercie to z niewielu abonentów skorzystało by z możliwości oglądania tych kanałów.Ja poczekam jeszcze do stycznia a potem jak do CP nie wejdzie HBO lub jakiś inny kanał filmowy na poziomie mówię żegnam i przechodzę do konkurencji.

 

Aleś musiał długo czekać aby się przekonać że w CP nie ma porządnego kanału filmowego

 

Edycja RafiX: @marihuanalp jest dziewczyną, tak tylko uprzedzam - na przyszłość :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielu jest takich abo.... rowniez jestem od samego poczatku z CP i licze na powazne konkrety ze strony CP co do oferty programowej i sprzetowej PROPONUJE wyslac do CP meila z pytaniami co do oferty ja tak uczynilem i czekam na odp. zjednoczmy nasze sily to nas spostrzega i moze cos uda sie dowiedziec konkretnego!!!!!!!a narazie to jest tylko!!!!!!!!!!!!!!! :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co wy liczycie?

cokolwiek nie zapytacie to zawsze dostaniecie tę samą odpowiedz:

 

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną.

 

a na pytanie czy coś zamierzają zrobić by mnie zatrzymać odpowiadają:

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że rozwiązanie umowy, podpisane przez Klienta i zawierające dane umożliwiające jego identyfikację oraz przyczynę rozwiązania, należy wysłać, najlepiej listem poleconym, na adres:

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4 A

03-878 Warszawa

Przypominamy również, że obowiązuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia skuteczny na koniec okresu rozliczeniowego.

 

życzę wam powodzenia!!

 

kiedyś to na stronie CP były aktualności i coś tam pisali a teraz?

była jakaś loteria, 1 000 000 abonent miał być i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam kiedyś maile do CP ale jakoś nigdy nie otrzymałam odpowiedzi.Ostatnio nawet zadzwoniłam do nich z zapytaniem czy jest szansa że dołączą HBO do oferty ale Pani na infolinii oznajmiła że nic jej na ten temat nie wiadomo.Trochę to irytujące że niczego od nich nie można się dowiedzieć,wszystko przysłonięte szczelną mgłą tajemnicy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...