Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

To faktycznie było dobre posunięcie. Często właśnie wielu abonentów zainteresuje się kanałem, gdy ten w jakimś stopniu przed startem zaprezentuje swoją ofertę, choćby właśnie przy pomocy kanału promocyjnego. Chociaż osobiście coraz rzadziej oglądam Disney Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy :) Nie dodanie przez CP do swojej oferty kanałów HBO byłoby fatalnym posunięciem. Powinni tez poinformować kiedy ewentualnie je dołączą, bo co tu gadać marka HBO przyciąga. Zastanawia mnie jedna sprawa bo na głównym POLSACIE lecą reklamy n-tki a nie widziałem reklam Cyfry. Czemu reklamują konkurencje??

 

A na Polsacie 2 dzisiaj byla reklama Cyfry+.

Moze mysle znowu w moim malutkim swiecie, ale cos mi wpada jedno slowo do glowy: Fuzja.

 

Troszke pomarze: Wytlumaczalo by to, dlaczego CP tak dlugo milczy i nie glosi HBO.

Movies24 w Cyfrze nowoscia, CP znow nie glosi nic.

 

Koniec marzenia. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO i tak może być najwcześniej od nowego roku bo wtedy już kończy się umowa na wyłączność z Cyfrą. Do końca roku na pewno możemy się spodziewać komunikatu od CP bo przecież nie przedstawiono jeszcze m.in oferty dotyczącej kanału PLAY TV który startuje w Sylwestra. Ja podejrzewam że komunikat pojawi się 2 grudnia po dołączeniu kanałów BBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nieco już wiemy:

W paśmie dziennym będzie można zobaczyć między innymi: australijski talk-show o tajemnicach płci "The Truth About The Sexes", program o życiu gwiazd i erotyczny przewodnik po świecie "Chum TV Special".

 

Około 20 - 30 proc. ramówki to produkcje polskie, a wśród nich między innymi talk-show prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza "Seks według Lwa". O ostatecznym kształcie oferty programowej zdecydują jednak wyniki oglądalności przeprowadzone wśród widzów

 

nie jest to dużo, ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotowi są już go uruchomić, więc róznie może być, ale może jakoś tak jak Play TV, tzn gdzieś około tego terminu, czyli około nowego roku. Nie wiadomo nic kiedy mniej- więcej, chociaż w przszłym roku :D to można uznać za pewne :P

 

Mam nadzieję, że nowy przewdniczący rady będzie robił więcej i lepiej i wyda koncesję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy PLAY będzie rzeczywiście dostępny dla wszystkich abonentów CP w paśmie do godz. 23 jako kanał rozrywkowy a po 23.00 jako "kanał erotyczny" :lol: tylko jako dodatkowa opcja? Ciekawe czy będzie dostępny w pakiecie razem z Playboy TV czy oddzielnie?

 

P.S. A jeszcze a propos zapowiedzi, ciekawe czy Chello Zone dalej ma w planach wprowadzenie Zone Horror (albo Zone Fantasy) i JimJam do Polski? Miało to nastąpić do końca tego roku ale chyba nie podpisali jeszcze umów. Na pewno nie znajdą się na platformie n bo podali by taką wiadomość na konferencji. Szanse na to że pojawi się w CP były by więc duże gdyby nie ta nawałnica kanałów na horyzoncie od BBC poprzez Play Polsat 24 i Sport HD a na HBO kończąc. W takiej sytuacji trudno powiedzieć czy znajdzie się w tej chwili miejsce dla kanałów Chello Zone, czy jednak będą je chcieli wprowadzić jako nowość jesieni ale 2008 roku :?

Zone Horror mógłby mieć w Polsce sporą oglądalność wnioskując po popularności wielu tytułów z tego gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że Cyfra+ zachowuje sie jak UPC Direct.

 

Konkurencja nie śpi a ona sama zaczyna być na przegranej pozycji.

 

 

PS: Widocznie taka polityka ma dla kogoś głęboki sens, tym bardziej ze mimo wszystko jak na razie Cyfra+ jest rentowna i stać ich na nową siedzibę, a abonentów maja głęboko w d...e...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...