Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy Polsat milczy juz bardzo dlugi czas. Osobiscie stawiam na cierpliwosc, choc mi tez juz bardzo ciezko.

 

Nie wierze, aby bylo tak, ze oprocz BBC i innych juz oficjalnych nowosciach nic nie doszlo do oferty. W takim razie CP by juz dawno zadementowal informacje o np. TVP lub HBO.

 

Sadze, ze CP planuje jakas malutka bombeczke, a wiec napewno sie do konca listopada pojawi jakis oficjalny komunikat. :wink:

 

Takie moje mysli w moim malutkim swiecie i nie dam sie przekonac z innych. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To jest ciekawa rzecz. Nie dają kanałów płacz, że nic nowego nie będzie. Dają nowe kanały lub mają je w planach płacz, że zła jakość i nie liczy się ilość a jakość. Ludzie, na coś trzeba się zdecydować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że oficjalny komunikat dotyczący kanałów jakie pojawią się w I kwartale 2008 roku zostanie ogłoszony 2 grudnia w dniu pojawienia się kanałów BBC w Polsce. Przecież to logiczne że skoro jeden komunikat był i dotyczy on daty 2 grudnia to nie będą mieszać w głowach abonentom kolejnymi wiadomościami żeby nie przeoczyli dołączenia jakiegoś kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie...Czy istnieje jakias granica w dolaczaniu nowych kanalow?Przeciez w koncu kiedys ich zabraknie tak jak teraz juz brakuje miejsca na transponderach.I co wtedy.Zastanawiam sie jak nasze platformy wcisna te nowosci.Kazdy chce HD i DD 5.1 zapominajac ze zajmuja nieco wiecej miejsca niz zwykle kanaly SD.CP zapowiada BBC ale moze najpierw zajeli by sie poprawa jakosci TVP 1 i 2 i kilku innych kanalow.Przeraza mnie ta pogon za nowosciami ktora nie idzie w parze z jakoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tysiecy kibicow zuzla, brakuje jeszcze TVP Sport i TVP Info ;) Zreszta zamienil bym te wszystkie BBC itp. na ww. kanaly :P

O tym cały czas piszę tutaj!!

 

ja uważam ze CP ma w sam raz kanałów nic im nie brakuje!!

 

ale boli jak diabli jak sie słyszy iż tvp sport ma główne prawa do żużla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że oficjalny komunikat dotyczący kanałów jakie pojawią się w I kwartale 2008 roku zostanie ogłoszony 2 grudnia w dniu pojawienia się kanałów BBC w Polsce. Przecież to logiczne że skoro jeden komunikat był i dotyczy on daty 2 grudnia to nie będą mieszać w głowach abonentom kolejnymi wiadomościami żeby nie przeoczyli dołączenia jakiegoś kanału.

 

Dobra mysl. Bardzo dobra.

A wiec macie racje, ze kiedys musi sie zakonczyc dodawanie programow. Polsat ma dobra oferte. Kto chce, ten wykupuje abonament i oglada, a kto nie, ten nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Faktem, jest że żeby mieć full ofertę wszystkich chcianych i lubianych kanałów trzebaby wybrać minium 2 platformy. A wtedy już oglądanie TV staje się nie przyjemnością a raczej męką (płacenie, płacenie i płacenie - do tego zaczyna się to sprowadzać). CP ma niezłą ofertę, która w krótkim czasie została poszerzona o nowe kanały. Myślę, że ma ona swoich zwolenników, tak jak swoich zwolenników ma C+ i N.

 

Co do jakości nadawanych kanałów, to CP zawsze miał z tym największy problem, choć nie powiem, żeby C+ miała ten problem z głowy. Ponoć N jak narazie wypada pod tym względem najlepiej, choć ja po tym co widziałem kiedyś w sklepie MM polemizowałbym z tym twierdzeniem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy :) Nie dodanie przez CP do swojej oferty kanałów HBO byłoby fatalnym posunięciem. Powinni tez poinformować kiedy ewentualnie je dołączą, bo co tu gadać marka HBO przyciąga. Zastanawia mnie jedna sprawa bo na głównym POLSACIE lecą reklamy n-tki a nie widziałem reklam Cyfry. Czemu reklamują konkurencje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak myślicie kiedy na liście Cyfrowego Polsatu pojawią się testy tych nowych czterech kanałów BBC? Bo już mamy prawie połowę listopada a jak wiadomo te kanały mają wejść na początku grudnia stąd moje pytanie,bo np test Wedding TV był na liście CP chyba przez ponad miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Albo pojawią się z marszu 2/12 i nie będzie testów. Tak też czasem się dzieje :roll: Coś czuję, że będą nadawane z trp. 11117V, bo już część kanałów z tej częstotliwości przeniesiono na trp. 11470V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...