Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, pablo21 napisał:

Po to pewnie zwalniany w dużej części jest tp 10,892 H w C+Polska. :-) Coś mi się wydaje, że TVP 4K zostanie jako kanał płatny w ofertach platform i kablówek tak jak kiedyś TVP HD. W DVB-T2/HEVC go po Mistrzostwach być już nie ujrzymy wcale. :-) Zapewne przekaz tym razem pojawi się także w Polsat Box z tp C+. :-)

Tylko, że TVP 4K nie będzie regularnie nadawać. Stacja ma nadawać na Mistrzostwa Świat w Piłce Nożnej w Katarze, natomiast po ich zakończeniu TVP 4K zostanie wyłączony, najpewniej do kolejnej, dużej imprezy sportowej.

14 godzin temu, Urkisat napisał:

TVP jasno podała, że nie uruchomi TVP 4K na stałe będzie teraz i w 2024 roku na chwilę. Takie są smutne fakty. Natomiast spodziewałbym się, że C+ uruchomi np. C+ Sport 4K albo coś innego w 4K i po to by im się przydało miejsce.

 

Tylko jaki miałoby to sens, skoro jest Canal+ UHD 4K, który nadaje zarówno sport, filmy, seriale i programy dokumentalne? Po co to rozdzielać, kiedy nie mają zbyt dużo kontentu w 4K, aby to jeszcze rozdzielać na dwa osobne kanały 4K? Wszystkie wydarzenia sportowe też nie są w 4K, tylko wybrane, dlatego nie widzę sensu, aby uruchamiać Canal+ Sport 4K. Moim zdaniem lepiej tak jak Polsat Box dołączyć stacje 4K, które już są na 13'E, jak np. MyZen 4K, InUltra 4K. Osobiście obstawiam, że Canal+ robi miejsce pod TVP 4K na czas mistrzostw, który pewnie tym razem trafi do Polsat Box.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2022 o 08:39, opensource napisał:

Patrząc na ecm pidy na tym kanale z tego tp., to rzeczywistość tego nie potwierdza - brak dla Polsat Box. :)

 

e-pid.png

Ciekawe.

12 godzin temu, Bloo411 napisał:

Tylko, że TVP 4K nie będzie regularnie nadawać. Stacja ma nadawać na Mistrzostwa Świat w Piłce Nożnej w Katarze, natomiast po ich zakończeniu TVP 4K zostanie wyłączony, najpewniej do kolejnej, dużej imprezy sportowej.

 

Czyli najpewniej albo do Mistrzostw Europy w siatkówce, które odbędą się latem przyszłego roku albo do Olimpiady we Francji w 2024 r.

W dniu 14.10.2022 o 12:00, opensource napisał:

Dodano ale tylko jeden dla Polsat Box.

e-pid.png

To teraz chyba jak zaczynam to rozumieć - My Zen 4k trafi zarówno do Polsat Box jak i Canal+, dlatego jest tylko jeden CAID dla Polsat Box, bo ten drugi CAID być może będzie dla Canal+, no ale to już czas pokaże.

W dniu 15.10.2022 o 19:08, pablo21 napisał:

Kto wie? Może i w C+Polska także po wszystkich porządkach na swoich tp coś nowego się pojawi w HD i 4K. :-) Myślę że to skoordynowanie sprawy pomiędzy oboma operatorami. :-) Fajnie by było żeby tak jak kilka lat temu obie platformy razem w tym samym czasie dodały jakieś nowe kanały do swoich ofert przed świętami Bożego Narodzenia. :-)

Zamiast kolejnych kanałów z powtórkami w kółko tych samych filmów/programów przerywanych reklamami chciałabym Disney+ w ofercie Canal+, ale to chyba niemożliwe, ponieważ ten jest już dostępny w Polsacie Box 😢 Chociaż z drugiej strony kto wie??? Francuski Canal+ ma w swojej ofercie Disney+, więc może jednak jest jakaś tam szansa na Disney+ jako Bożonarodzeniowy prezent od Canal+ 😁

W dniu 12.10.2022 o 14:28, BW134 napisał:

Tak było kiedyś z kanałem FTA ANN, który stał się Crime+Investigation dla Cyfry+ w 2010 roku. w wątku o stanie aktualnym były odwołania do tego. 

Jeszcze się zapytam co to był za ten kanał ANN??? W jakim był języku i jakie treści nadawał??? Bo ja mam Canal+ od 2009, więc nie za bardzo pamiętam takiego kanału.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

To teraz chyba jak zaczynam to rozumieć - My Zen 4k trafi zarówno do Polsat Box jak i Canal+, dlatego jest tylko jeden CAID dla Polsat Box, bo ten drugi CAID być może będzie dla Canal+, no ale to już czas pokaże.

Co ma piernik do wiatraka? ;)

1. Dla Polsat Box są wszystkie CAID. Miałem ustawiony wcześniej filtr i pisałem też o tym wcześniej dlatego widoczny był tylko jeden.

2. Ilość CAID dla Polsat Box nie ma wpływu na to czy kanał pojawi się u konkurencji. Każdy operator ma swoje niezależne i może ich być więcej niż jeden na określonym kanale.

Edytowane przez opensource
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.10.2022 o 13:52, czerstwy napisał:

InUltra 4K to juz chyba dość dawno jest w PB. Dla mnie osobiście to lepiej gdyby dodali Travelxp 4K niż MyZen 4K bo ten pierwszy to obraz rewelacja przy dobrym tv. Choć może planuja dodać jeden i drugi na dzień dzisiejszy caid przy travelxp 4k brak.

Chyba jednak ma sens  MyZen 4K z racji że dodali naszą fonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. przygotowuje świąteczną promocję pt. "wysyp kanałów 4k" dla nowych abonentów. :) Nie wiadomo też w którym pakiecie "wylądują" te nowe kanały. Jeśli w L to część z tu piszących też ich nie zobaczy, a do L im nie dopłacę nawet jeśli by była taka możliwość. Dla mnie najlepiej jakby dodali coś ze sportu w 4k np. Eurosport albo Polsat Sport ale na to się nie zanosi. Eurosportu 4k to w ogóle nawet na hot bird nie ma u żadnego z operatorów.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, patryszq napisał:

Museum 4K

Love Nature 4K

My Zen 4K

 

To rzekome marzenia.

To akurat nie są marzenia. To są fakty. Te kanały wejdą do oferty Polsat Box już wkrótce.

 

Dodatkowo mówi się o możliwości dołączenia kanałów od TVP. No i TESTL także coś kryje. W tabelach SDT od wczoraj widzę także kanał o SID 15032 z 11449H. A takiego SID nie wykorzystuje żaden kanał nadawany na tej częstotliwości. Więc może to być np. coś od TVP. Albo zwykła zmyłka PB. Wszystko się zobaczy w okolicach połowy listopada. Bo jak już milion razy pisałem nigdy negocjacje nie oznaczają dodania kanału do oferty!

 

A co do ilości kanałów nie będzie ponad 10ciu a w okolicy 10ciu jeśli potwierdzą się negocjacje. Bo już w zapowiedziach są:

 

Museum 4K pewniak

Love Nature 4K pewniak

My Zen 4K pewniak

TVP 4K negocjacje

TVP Nauka negocjacje

TVP Dokument negocjacje

TVP Kobieta negocjacje

TESTL - aktualnie nie wiadomo co tu sie znajdzie, ale byly przecieki, ze nadawano tu Love Nature HD oraz Gametoon SD (z logo HD)

No i już jest prawie 10 :D

 

Co do Eleven Sports 4 to nic nie wiadomo, więc pozostawiam to jako plotkę, choć kanał pojawił się kilka razy na liście PB przypadkowo na kilka sekund lub minut. Ale nikt nie potwierdza rozmów oficjalnie.

 

Edytowane przez Urkisat
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Urkisat napisał:

Museum 4K pewniak

Love Nature 4K pewniak

My Zen 4K pewniak

TVP 4K negocjacje

TVP Nauka negocjacje

TVP Dokument negocjacje

TVP Kobieta negocjacje

TESTL - aktualnie nie wiadomo co tu sie znajdzie, ale byly przecieki, ze nadawano tu Love Nature HD oraz Gametoon SD (z logo HD)

No i już jest prawie 10 :D

A planowane jest TVP World na Hot Birdzie? To dopiero by wzmocniło zasięg tego kanału a nie zabawy w emisje DVB-T2.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...