Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, OlafS napisał:

Za przeproszeniem, ale czy w którymś momencie wypowiadałem się jako jakiś znawca :?: póki co, to opierałem się na opisie sklepu HOLLEX, którego portal satkurier.pl  jest medialną częścią.

Podważając to co zacytowałem poniekąd oskarżasz właścicieli o wprowadzanie klientów w błąd(a nawet oszustwo) celem nieuczciwego podniesienia dochodu ze sprzedaży towaru.

Pozdrawiam

W przeciwieństwie do ciebie mam wspomniana ofertę a sklep pisał o innym module bo ten z ogłoszenia odbiera wszystko to trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwala mnie tylko nieoficjalna argumentacja CANAL+ w sprawie kopii Elevena w 4K. Jeśli to poważnie tak tam wygląda to pracują tam ludzie delikatnie mówiąc bez rozumu. A jeśli to tylko plotka to również musiała powstać w oparciu o choć śladową ilość prawdy :D


Tak czy inaczej utrzymywanie dwóch przekazów tego samego kanału 4K jest dla mnie totalnym oderwaniem od rzeczywistości. A ponoć optymalizację miejsca na transponderach robią :P

Edytowane przez Urkisat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię to za ciebie bo trzeba dotychczasowe informacje w kupę. Obecnie najwięcej mówi się o dołączeniu do Polsat Box następujących kanałów:

- Canal+ Family

- Canal+ Seriale

- Eleven Sports 4

- Live Nature 4K

- Museum 4K

- Rai 4K

Gdybym o czymś zapomniał to dajcie znać a i z tego co pamiętam z poprzednichbstron to lista nowości ma być szersza :)

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Poland napisał:

Zrobię to za ciebie bo trzeba dotychczasowe informacje w kupę. Obecnie najwięcej mówi się o dołączeniu do Polsat Box następujących kanałów:

- Canal+ Family

- Canal+ Seriale

- Eleven Sports 4

- Live Nature 4K

- Museum 4K

- Rai 4K

Gdybym o czymś zapomniał to dajcie znać a i z tego co pamiętam z poprzednichbstron to lista nowości ma być szersza :)

 

Rai 4K?😂Zabawny jesteś. W jakim celu kanał w języku włoskim? Już prędzej bym uwierzył  w TravelXP 4K tym bardziej że ma rewelacyjna jakość i wiele fonii czy napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mati06 napisał:

Ile tych kanałów zostało z pod marki Canal+ których nie ma w PB? 8? Jeżeli dobrze policzyłem Z tego chodzą słuchy że dwa kolejne z tej ósemki mają trafić do PB? 😂

Po proszę o wiarygodne info bo na razie to tylko plotki. Jeszcze jest sporo kanałów z paczki C+, których nie ma w Polsat Box. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Canal+ Family wejdzie w zamian za sublicencje dla Polsatu do meczu Ekstraklasy i skróty.?

Canal+ Family ma moim zdaniem za zadanie przyciągnąć widzów i zachęcać do kupna pakietu Canal+.

Jakby mieli włączyć RAI 4K to pewnie by dodali kodowanie dla Polsatu także do RAI 1,2,3 itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Może Canal+ Family wejdzie w zamian za sublicencje dla Polsatu do meczu Ekstraklasy i skróty.?

Canal+ Family ma moim zdaniem za zadanie przyciągnąć widzów i zachęcać do kupna pakietu Canal+.

Jakby mieli włączyć RAI 4K to pewnie by dodali kodowanie dla Polsatu także do RAI 1,2,3 itp.

Swego czasu były zapowiedzi powstania kanału C+Start, który miał by promować ofertę całej paczki C+Premium. Być może C+Family zostanie przekształcony w taki kanałów lub w główny kanał C+ bo przecież dawny C+ główny zmienił nazwę w C+Premium. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...