Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co mnie interesuje co 10 mesięcy temu weszło? Od tylu miesięcy powinnien być niby Eleven 4 a ty żałoście tłumaczysz że niby jest sezon ogórkowy🤣Ja tam od 10 miesięcy jest sezon ogórkowy to juz raczej lepiej nie będzie😂A może czekają z dodawniem aż do ramówki wejdzie Świat według Kiepskich czy Pierwsza Miłość🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne czekanie, bo sezon ogórkowy i inne bzdety. Podejrzewam, że umowa z Canal+, która została podpisana jeszcze zanim kiedy Grupa Polsat Plus wykupiła 99,99 % udziałów w Eleven Sports Polska skutecznie zablokowała dodania do oferty satelitarnej PB Eleven Sports 4. Zapewne ta umowa właśnie się kończy, stąd testy na liście PB ES 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwyTak dla twojej informacji bo udajesz że nie wiesz, a mimo to chwalisz PB za niektóre rzeczy to kanały C+ i teen nick. 🙂

A jakie to kanały platformy dodają wiosna lub latem gdy są urlopy? Była wyłączność i niektórzy już to tłumaczyli. 

@Bloo411Wyłączność się skończyła zima po dodaniu do satelitarnej platformy Orange 🙂

Na was dwóch jest najlepszy spokój i opanowanie

😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mati06 napisał:

@czerstwyNo wiesz mogą naraz włączyć kilka kanałów do oferty w tym dwa w jakośći 4K. Jesień to najlepszy moment na nowości. 🙂😊

To samo pisalem wyżej odnośnie tych kanałów widmo. 😄

Raczej nie liczyłbym na „Rewolucje programową" pokroju tej jaka parę lat temu była jeszcze za czasów Cyfrowego Polsatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, czerstwy napisał:

Nie wiem kompletnie o co ci chodzi ale moduł dekoduje te kanały bez problemu.

Ten tani chyba jednak nie- opis modułu ze strony sklepu HOLLEX

Cytat

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4 z tzw. ECP. Umożliwia oglądanie całego włoskiego pakietu Tivusat ze wszystkimi kanałami 4K (4KUniverse, Museum 4K i Rai 4K) na każdym odbiorniku HD/UHD lub telewizorze UHD z gniazdem na moduł CI. Oferta kanałów telewizyjnych zawiera 9 stacji HD oraz 60 stacji SD. Wcześniejsza wersja modułu Tivusat może nie pozwalać na zdekodowanie niektórych nowych kanałów (4KUniverse, Museum 4K) lub programów (Rai 4K) w rozdzielczości 4K - operator nie zapewnia wsparcia i trzeba kupić ten nowy moduł (chodzi o ECP).
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mati06 napisał:

Było już o tym pisane. Nie mają na nie pomysłu. Uruchomili je po to żeby nie płacić kar, i nie obciążać się finansowo 

Koncesje wygasną, kanały znikną ,proste jak budowa Cepa.

Sprytne podejście ale niestety na nim się przejechali. Szkoda że pewnie nie mają praw do filmów nadawanych w dawnych latach przez Polsat czy TV4 bo już były kontent dla Polsatu Film 2. Podobnie sprawa ma się z Polsatem Reality gdzie można wrzucić paradokumenty z wszystkich anten plus dokumenty lifestylowe i produkcje z zagranicy z wspomnianymi paradokumentami włącznie. Z Polsat X jest trudniej bo tu nie wiadomo co miało być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mati06 napisał:

@czerstwyTak dla twojej informacji bo udajesz że nie wiesz, a mimo to chwalisz PB za niektóre rzeczy to kanały C+ i teen nick. 🙂

A jakie to kanały platformy dodają wiosna lub latem gdy są urlopy? Była wyłączność i niektórzy już to tłumaczyli. 

😂

Nie pisałem o programach tylko o jednym konkretnym którego są właścicielem i niby moga dodać. A le dlaczego ma być Eleven 4 skoro w PB nie maja abonenci PSP3,4...  pomimo  że płaca za paczkę😂

 

2 godziny temu, OlafS napisał:

Ten tani chyba jednak nie- opis modułu ze strony sklepu HOLLEX

 

Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Kup sprawdz i dopiero się wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że powyższy post twojego autorstwa o tym że C+ ma PSP za Free dla abonentów a w PB nie był kierowany do mnie? A ja mam pełne prawo do swojej subiektywnej opinii oraz odpowiedzi. 

Po prostu miło by było widzieć pełną paczkę kanałów Eleven w PB pomimo iż to jeden właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jakie to ma znaczenie czy za free czy nie? Ja piszę że w PB abonenci dostaja wybrakowayny produkt a ty mi bredzisz że ktoś w konkurencji dostaje za free.Tak są tacy abonenci w C+ co dostaja do swojego abonanentu za 0zł i to pełna paczkę PSP w przeciwieństwie do abonentów PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to ty zacząłeś temat że abonenci PB dostają wybrakowany produkt ja tylko odniosłem się do twojego zdania że mnie piłka nie interesuje. Nie widzę nigdzie bredni w moich postach. Sam zaczynasz się gubić w tym co piszesz chwalisz się ze masz dostęp a potem masz pretensje do mnie. 😊

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt nie dostają Eleven bez Eleven 4 i PSP bez PSP3-6.A Ty mi tu opowiadasz kiedy dodaja kanały i kiedy jest sezon ogórkowy i że cię piłka nie interesuje🤣 Bo kanały Eleven4 czy PSP nadaja od tygodnia czy miesiaca😂 I miałem na myśli tylko część abonentów PB bo ty tych paczek i tak nie masz więc możesz nie wiedzieć co działa i co jest.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven Sports 4 był na wyłączność w C + przez parę lat która zakończyła się na początku roku. 

Dla twojej informacji w minione wakacje przedłużałem umowę w PB mam pełną ofertę przez pół roku więc zdarzyłem się zapoznać ze wszystkimi kanałami Premium w tym PSP oraz Eleven. A i posiadam pakiet M+HBO +Cinemax. 😄

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Kup sprawdz i dopiero się wypowiadaj.

Za przeproszeniem, ale czy w którymś momencie wypowiadałem się jako jakiś znawca :?: póki co, to opierałem się na opisie sklepu HOLLEX, którego portal satkurier.pl  jest medialną częścią.

Podważając to co zacytowałem poniekąd oskarżasz właścicieli o wprowadzanie klientów w błąd(a nawet oszustwo) celem nieuczciwego podniesienia dochodu ze sprzedaży towaru.

Pozdrawiam

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...