Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, BW134 napisał:

O co poszło?

Jesli prawdziwy powod mi podali to o kase. News chcial dac mniej ale za lepsza pozycje na liscie wiec amen.

3 godziny temu, SatExpert napisał:

Przesadzasz. :) Kanały CzteryKa to fajna rzecz, nawet na TV HaDe. :D

 

Odnośnie Museum 4K, to na chwilę obecną nie ma CAID PB. :)

 

 

.032f8559a56a7c3bd1b3ddafcd736e0c.jpg

Ja Museum mam w C+. Niektore programy dotyczace fotografii daja taka ilosc wiedzy, ze warto pochlaniac ten kanal.

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PB też jest canal+ sport 3 i 4 ale wiadomo z jakiego powodu. To samo dotyczy Polsat Sport Premium w C+. W obu przypadkach są określone zasady i nie ma to żadnego uzasadnienia dlaczego inne "flagowe" kanały miały by być na zasadzie wymiany.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, marcin1994as napisał:

Nie masz może przybliżonej daty? Może miesiąc? 

Tak jak przy informacjach o dekoderze dualbox+ w Canal+ mam przecieki ale bez konkretow. TaM tez wielu pisalo, ze bredze. Sprawdzilo sie wszystko😉

 

Wiem z kim negocjuja ale nie wiem co z tego wyjdzie. W przeciekach nigdy nie ma 100% pewnosci tym sie roznia od oficjalnych komunikatow. Ale nie kazdy to kuma. A ja juz na przykladzie listy kanalow C+, Duala+ i podwyzek w C+ pokazalem, ze info mam. A bzdur tez nie pisze bo nie ma sensu. Wiec jak bede wiedzial cos wiecej bedzie napisane.

 

Jak bylo pewnie dodanie love nature napisalem wam, ze nie bylbym tak sceptyczny jak niektorzy i dzien pozniej juz bylo wiadomo. Takze spokojnie. Wszystko w swoim czasie.

 

Jak pytaliscie na pw kiedy beda podmieniac kanaly novelas, tvp sport itd pisalem, ze do 24.09 bedzie po, bo wtedy maja duble wylaczyc. No i powoli polsat juz wymienil czesc kanalow. A kolejne zmiany w drodze.

6 godzin temu, opensource napisał:

W PB też jest canal+ sport 3 i 4 ale wiadomo z jakiego powodu. To samo dotyczy Polsat Sport Premium w C+. W obu przypadkach są określone zasady i nie ma to żadnego uzasadnienia dlaczego inne "flagowe" kanały miały by być na zasadzie wymiany.

Szybciej hd wejda co pb jak canal+ zrobi odpowiedniki 4k tylko u siebie. Ale to tez melodia marzen raczej.

Edytowane przez Urkisat
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...