Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że o tym pisano wielokrotnie i proszę o wyrozumiałość. Ja tego nie piszę, żeby wprowadzić jakieś zamieszenie, ale zacytuję kilka wypowiedzi z innego forum (forum.[beep]):

 

1. 07-08-2007, 20:33

"W zeszłym tygodniu byłem "ankietowany" z cyfrowych platform.

Pani ankieterka pokazała mi oferty wszystkich platform i tam była dodatkowa opcja HBO w PC za 19 ,- PLN. Czy ktoś słyszał coś o tym."

 

2. Wczoraj (08-08-2007), 22:19

"Czy Wy jesteście fan boyami cyfry + czy coś Wam płaci?

 

Zapamiętajcie moje słowa- HBO pojawi się w ofercie Cyfrowego Polsatu- fakt, że dopiero na początku przyszłego roku, ale to pewnik.

 

Przytoczyliście, że HBO to kanał C+ i dlatego się nie pojawi- brednia, Canal + oczywiście sie zgadzam ale gdyby tak było to Cinemax-y które są autorskim kanałem HBO (axn też) też powinny się nie pojawić.

 

Kolejna sprawa- wyłączność HBO w C+ dobiega końca w tym roku a pisanie, że umowę dopiero co przedłużyli jest najzwyczajniej w świecie kłamstwem lub chęcią zabłyśnięcia bo jesteście "power member'.

 

Pisze to wszystko z całą odpowiedzialnością ponieważ mam wtyczkę w HBO a jak widać po temacie tego postu ktoś też ma dobrego informatora.

 

Jeszcze w tym roku wprowadzają swoje MVNO i jak sami widzicie cały czas się rozwijają (jeszcze tylko liga hiszpańska na żywo i będzie git).

 

PS: jeśli HBO nie pojawi się na początku przyszłego roku to administracja tego forum może mnie uraczyć wiecznym banem za herezję."

 

3. Wczoraj (08-08-2007), 23:11

"HBO jest do jesieni w C+ na wyłączność.

Co do tego, że większość kupuje PC z pakietem mini , to bujda sprzedawców "n-ki". Familijny i Relax Mix sprzedają się najlepiej. Cinemax-y ludzie olewają."

 

P.S.

Osobiście do tych informacji podchodzę ze sporym dystansem, ale może prawie każdej plotce jest ziarenko prawdy. Dużo się mówiło o HBO w CP, ale prawdą jest to, że kiedyś umowa na wyłączność HBO w C+ kiedyś na pewno się kończy, a myślę, że dla HBO raczej też zależy na tym, żeby być w CP i może też i przy okazji w nHDTV, jakby nie by nie byli już związani umową na wyłączność w C+.

P.S. 2

W cytatach poprawiłem kilka błędów, więc nie są już w 100% oryginalne :wink: . Chodzi o błędy ort., a treść jest wogle nie zmieniona.

P.S. 3

O tych ankietach czytałem też na innym forum http://www.mojehdtv.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ziarnkiem prawdy może być to, że wyłączność na HBO w Cyrfze jest do końca roku. Coś Ty Cyrfa za żadne skarby nie odda HBO, ma je w swojej ofercie od dawna i jest z nich zadowolna. Zapewne HBO Comedy nie jest do końca roku, bo nie dawno weszło do oferty i wyłączność zapewne nie jest do końca roku. HBO 1 i 2 może i są do końca roku, ale Cyrfa zapewne będzie się o nie biła, może dlatego też są w miarę drogi i "zbierają" kasę na wyłączność, może, nie mówię, że tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, HBO w Polsacie to naturalna kolej rzeczy, platforma która się rozrasta i ma coraz większą liczbę abonentów powoli będzie przyciągała do siebie przeróżne kanały. Jeżeli chodzi o HBO to Cyfrze coraz mniej będzie się opłacało zachowywać wyłączność, a w ogóle to prezes Libicki już w dwóch wywiadach podkreślał potrzebę dołączenia do platformy kanału filmowego premium.

 

P.S. Jeszcze rok temu o Eurosporcie też mówili że nie wyjdzie poza Cyfrę a z tych co mówili inaczej się śmiali........ a już ponad 10 miesięcy Eurosport jest na platformie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dopóki nie zobaczę bardziej konkretnych informacji na temat HBO w Cyfowym Polsacie, to (wybaczcie ale) takie wypowiedzi omijać będę szerokim łukiem. Wiele osób chciałoby te kanały w Cyfrowym Polsacie, ale informacje dotyczące kończenia się umowy są pilnie strzeżone gdyż kontrakty HBO z Cyfrą opiewają na takie kwoty, że żaden z nas nie dowie się kiedy umowy dobiegają końca, dlatego bardzo wątpię iż akurat data z końcem tego roku okazuje sie prawdziwa. A nawet jeżeli byłoby to faktem Cyfra nie odda HBO który jest jednym z filarów kanałów premium na tejże platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że wcale tak dużo osób tego HBO w C+ nie ma. Na pewno ludzie częściej biorą Canal +.

Cyfra+ za HBO moim zdaniem płakać nie będzie (o ile będzie również u nich). Niech sobie będą te kanały tak jak Cinemaxy - we wszystkich platformach.

Taki szybki teścik - jest ktoś tutaj na forum, kto ma Cyfrę + i samo HBO (bez Canal+) ?

 

No inna sprawa byłaby, gdyby HBO poszło na wyłączność do CP, to wtedy może już być mniej różowo dla Francuzów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie śmieszą wypowiedzi typu: "Cyfra+ nie odda HBO", pamiętajcie, że HBO ma też tutaj coś do gadania i też od nich zależy, czy przedłużą umowę na wyłączność kolejny raz, czy nie. Ja mimo tych wypowiedzi co wcześniej podałem, też podchodzę do tego z dystansem. Wiem jednak, że jeżeli HBO nie przedłuży umowy z C+ na wyłączność, to nie będzie podpisywać umowy na wyłączność z CP, bo to by było bez sensu, bo dla każdej stacji powinno zależeć na jak najszerszej dystrybucji, bo jeżeli CP oferował by HBO jako Pakiet Premium, ale żeby było można wykupić tylko HBO do Pakietu Familijnego, to na pewno, dam sobie rękę uciąć, że dużo osób by wykupiło HBO, nawet załóżmy 1/3 tego 1,5mln. abonentów CP, to oni by mieli dodatkowo z 500 tys. nowych abonentów na swoje kanały. Jednak na razie nie ma co się rozpisywać, poczekamy do jesieni, może coś się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jak będzie ale Hallmark’u HD który ponoć startuje na wiosnę ani Cyfra ani n Polsatowi nie podkupi. :wink:
startuje ale w USA :!: W artykule na satkurier.pl nic nie napisali o Polsce, a więc pewnie nie będzie jak narazie u nas. Link do artykułu jest TUTAJ

 

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem HBO w Polsacie to marzenie kazdego posiadacza dekodera ze sloneczkiem. Plotki o HBO w CP krazyly juz od 2003 roku... wtedy to bodajze wystartowal przetarg i bylo naprawde glosno...

Czuje po kosciach ze o programowych zagrywkach CP bedzie jeszcze glosno...

 

Zapamiętajcie moje słowa- HBO pojawi się w ofercie Cyfrowego Polsatu- fakt, że dopiero na poczštku przyszłego roku, ale to pewnik.

 

zobaczymy... Panie X...

 

PS: jeli HBO nie pojawi się na poczštku przyszłego roku to administracja tego forum może mnie uraczyć wiecznym banem za herezję."

 

to pewne ze sie pojawi... tylko gdzie... :)

 

"W zeszłym tygodniu byłem "ankietowany" z cyfrowych platform.

Pani ankieterka pokazała mi oferty wszystkich platform i tam była dodatkowa opcja HBO w PC za 19 ,- PLN. Czy kto słyszał co o tym."

 

jesli to byla ankieta to mozliwe ze byla to opcja spekulacyjna... trudno mi powiedziec cos wiecej na ten temat wiec poczekam do 2008 i zobaczymy...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO na Cyfrze na pewno będzie, bo mają tam powiedzmy z 300 tys abonentów.

Gdyby HBO zerwało umowy z C+ i podpisało umowy z CP na wyłączność, to 300 tys ludzi mają mniej.

Ile zyskaliby na CP ? Na pewno nie zebraliby 300 tys x 12 miesięcy = 3,6 mln abonamentów (opłat)/rok (!) za ten kanał.

 

Jakby co miesiąc dochodziło 20 - 30 tys abonentów HBO w CP, to po musieliby kilka lat być na wyłączność w CP, by im się to opłaciło.

 

Tak więc HBO na CP na 99% nie będzie na wyłączność. A skoro tak, to w sumie co to za różnica dla abonentów czy będzie on na jednej platformie, czy na trzech ? Różnica może być tylko taka, że zamiast 29zł będą płacić 19zł ;) (więc powinni się wszyscy cieszyć :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś :wink: . Ja np. jestem abonentem CP i nie chciałbym, żeby HBO było na wyłączność w CP, a mi by było to obojętne, żeby były te kanały na wszystkich Platformach. Zobaczymy co będzie z HBO może już zimą, ale to nie ma co sobie brać do głowy tego HBO. Ja też chciałbym mieć HBO w CP, ale nie napalam się, że napewno będzie na początku 2008 roku, bo poco. Jak będą oficjalne informacje w prasie i w necie o HBO w CP potwierdzone przez D. Libickiego, to wtedy będę mógł się cieszyć :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ziarnkiem prawdy może być to, że wyłączność na HBO w Cyrfze jest do końca roku. Coś Ty Cyrfa za żadne skarby nie odda HBO, ma je w swojej ofercie od dawna i jest z nich zadowolna. Zapewne HBO Comedy nie jest do końca roku, bo nie dawno weszło do oferty i wyłączność zapewne nie jest do końca roku. HBO 1 i 2 może i są do końca roku, ale Cyrfa zapewne będzie się o nie biła, może dlatego też są w miarę drogi i "zbierają" kasę na wyłączność, może, nie mówię, że tak jest.

 

Każda umowa kiedyś ma swój kres- ta między C+ a HBO też kiedyś sie skończyć musi ( optymiści już co najmniej dwa lata temu to wietrzyli i ... kicha ona nadal trwa), ale kiedyś...... to może być nawet i Nowy Rok HBO nie jest własnością C+ i dopóki musi to się wywiązuje z umowy, lecz gdy przyjdzie czas na nową to nie wierzę że założy sobie pętle na szyję w postaci wyłączności na platformie Cyfra+, to było zagranie marketingowe aby Cyfrowy Polsat jako wtedy raczkująca platforma nie miała dostępu do kanałów "premium" i przepadła ww przedbiegach, niestety ( dla C+ ) to "coś"; rozrosło się do takich rozmiarów żę dziś jest największym graczem na polskim rynku i takiego partnera już ignorować HBO nie może bo to po prostu się nie opłaca - biznes jest biznes. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę was odpuście z tym HBO w CP już raz to przerabialiśmy pod koniec zeszłego roku!!!

teraz jest połowa roku wiec jeszcze będzie czas!! /wymioty/

 

Lepiej podywagować na temat HD, które ma być poniekąd na dniach!!

i czy my abonenci zostaniemy dopuszczeni do tego, a jeśli tak to na jakich zasadach :!::?::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja moze lepiej poczekac do oficjalnego info od strony CP lub HBO wtedy bedzie wszystko wiadomo. Co do HD to wiemy niestety tyle ze wymiana odbedzie sie przy zakupie LCD Samsunga. ale ile trzeba bedzie doplacic czy jak dokladnie tez nie wiemy. No Panowie i Panie HD w CP juz za 64 dni. Oby to dobrze wymyslili tak zeby bylo kozystnie dla obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca o Waszych marzeniach o HBO mamy specjalny wątek na forum :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=54&start=270

 

19 stron już jakiś czas temu naciapaliście, zatem produkujcie kolejne strony :roll: ale nie śmiecić w zapowiedziach nowości :!::P Może "władza" kiedyś wysłucha 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Ostatnio do Wyborczej dodali zakładkę reklamową TVP. I jest na niej jak byk napisane, że TVP Historia i TVP Sport są dostępne w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych. Więc chyba można się ich spodziewać w CP. Jak dołączą TVP Sport, to na forum mnie nie będzie ze 2 tygodnie, tylko będę oglądał i oglądał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...