Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Chyba nikt. Jakby coś było wiadomo to by trwała rozgorzała dyskusja :wink: A swoją drogą myślę że na jesieni abonentów CP czeka na pewno reorganizacja kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podsumujmy co czeka nas jesienią w CP (na razie pewne):

 

- kanał informacyjno-biznesowy na bazie TV Biznes

- Polsat Sport HD (12 październik)

- Polsat HD

- Play TV

- promocja.tv (1 września)

- dekoder Samsung DSB-H370G

 

Spekulacje i marzenia (kanały które są lub planują być na polskim rynku i ewentualnie w CP)::wink:

- TVP Sport

- TVP 3 (Info)

- Voom HD

- Zone Horror

- Zone Fantasy

- The History Channel

- Viasat History

- Viasat Explorer

- Filmbox

- Nonstop Kino HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Tak więc mówię że czeka nas na pewno reorganizacja kanałów. Może będzie niedługo u nas jak we Włoszech: 1000 kanałów w języku narodowym. W sumie to by było fajnie, bo byłoby w czym wybierać :D

 

Edycja pitter: gratuluję dobrego poczucia humoru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W newsie SKForum o 3 kanałach w N przeczytałem cos takiego:

 

Cyfrowy Polsat wystartuje z ofertą HD (Polsat HD i Polsat Sport HD) od 12 października i wtedy dołączy do n i Cyfry+ na poziomie segmentu HD.

 

hmm.. czyżby te kanały były gdzie indziej??

zapewne chodzi o co innego, więc może małe psrostowanie w newsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na początu jak przeczytałem tego newsa to też myślałem, ze chodzi o te kanły, że wejdą do oferty Cyfry i N, ale po chwili zastanowienia się pomyślałem, jak to :?: Przecież CP nie pozwoli, żeby te kanały tam były no i po chwili burzy w głowce zrozumiałem, że chodzi o coś innego, czyli oto, że CP dołączy do pozostałych platform z ofertą HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zainwestowaliśmy w jesienną ramówkę, oferta będzie bardzo bogata, zależy nam na utrzymaniu pierwszego miejsca. Dodał, że tym roku ruszyć może co najmniej jeden nowy kanał tematyczny.

https://satkurier.pl/?biznes/&kat=18&id=37291

 

 

Może będą to Viasaty ???Możliwości jest wiele :D

 

Edycja RafiX: Poprawiłem cytat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie tą informację umieścić, ale wziąłem tutaj, ewentualnie można ją przenieść w bardziej odpowiednie miejsce.

Informacja jest taka, krótko i na temat: Polsat przejmie TV4, czyli Zygmunt Solorz-Żak chce w 2008 przejąć TV4, z tego co mi się kojarzy, to Polsat miał (ma) jakieś udziały w TV4, widocznie Solorzowi to za mało i chce mieć całkowitą kontrolę nad TV4. Info: http://media2.pl/media/26515-polsat-przejmie-tv4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że post pod postem, ale teraz to inny news. Dokładnie chodzi tu o nowy kanał Movies24, który wg art. dotyczy głównie dołączenia owego kanału do n-ki, ale jest tam taki tekst, cytuję: "Polskim widzom zostanie zaproponowana wersja kanału z dubbingiem. Stacja na pewno pojawi się w ofercie platformy n. Możliwe jednak, że trafi ona także do Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu oraz sieci kablowych." oraz z media2.pl : "Szef Sparrowhawk Media ma jednak nadzieje, że kanały pojawią się nie tylko na platformie "n", ale także w ofercie innych platform telewizji cyfrowych jak i w sieciach kablowych."

Info: http://www.wirtualnemedia_pl/article/19 ... ormy_N.htm

http://skysunsat.pl/portal,news,1892,ca ... 200b38fff2

http://media2.pl/media/26587-kidsco-i-m ... e-w-n.html

To z wypowiedzi wynika, że oprócz szansy pojawienia się Movies24, także w CP, mamy szanse na Kids & Co. Kanał Kids & Co. mógłby zbogacić Pakiet Bajeczka, a Movies24 Pakiet Film, ale jak to będzie, czy się dogadają to zobaczymy. Teraz bardzo możliwe, że w najbliższych kilku miesiącach mogą nas czekać jeszcze większe zmiany programowe, niż w 2006 roku i 2005. Czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje, w każdym razie ja na pewno. Bo wysyp nowych kanałów na Polskim rynku będzie dosyć spory w najbliższych miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Movies 24 to prawie to samo co Hallmark.Jezeli wszedlby do Cp to bylby po prostu uzupelnieniem takich programow jak TV 1000 i TCM.Ale dziwie sie ze ze N-ka wciaz nie moze wcisnac kanalu filmowego tak glosno zapowiadanego i bierze to co pod reka czyli Movies 24.

A teraz co z "zupelnie innej beczki".

Na 12 pazdziernika CP zapowiada start PS HD.Ciekawe kiedy przedstawia oferte z tunerami Samsunga.Wciaz nie ma informacji czy HD bedzie dzialal na modulach.Jezeli Polsat nie opracuje dobrej strategii wprowadzania Hd do swoich uslug to potem moga sie zdziwic marnym zainteresowaniem ze strony klienta.Przeciez powinna to byc oferta konkurencyjna dla N-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu trochę przesadziłeś Bartek, 2 Polsaty za 10 zł - trochę przesada, to w Cyfrze 2 kanały CANAL+ w HD są za 6 zeta no a przyznasz że filmy na C+Film są nieco lepsze no i droższe. Myślę że kanały HD na Polsace nie będą w odrębnym pakiecie tak jak się to niektórym wydaje, bardziej będzie to przypominało koncepcję n-ki w której kanały HD znajdują się w różnych pakietach. Świadczyć o tym może choćby to że pakiet Sport na Cyfrowym Polsacie znacząco zdrożał i myślę że obejmie ceną Polsat Sport HD, natomiast Polsat HD znajdzie się raczej w Familijnym który jak niektórzy podejżewają (oby się mylili) zdrożeje na jesieni. Pozostałe kanały stworzą zapewne odrębne opcje dodatkowe i tak np. NonStop Kino HD (jeżeli się znajdzie na CP) mogło by za cenę 15 zł (bo ponoć tyle ma kosztować) stworzyć alternatywny pakiet filmowy dla pakietu Cinemax w tej samej cenie.

 

To tylko moje przypuszczenia - ale przyznacie że prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SatManiak lepszym rozwiązaniem byłoby chyba jednak gdyby kanały HD tworzyły w CP odrębne pakiety/pakiet a nie były częścią już istniejących. N-ka mogła sobie pozwolić na rozrzucenie kanałów HD po różnych pakietach bo tam każdy abonent na starcie otrzymywał dekoder przystosowany do odbioru HD a w CP tak nie będzie (będzie po prostu możliwość kupienia\wymiany dekodera). I w ten sposób gdyby np. PolsatHD znalazł się w Pakiecie Familijnym to ludzie nie posiadający dekodera HD nie mogliby odbierać tego kanału podczas gdy abo posiadający odpowiedni sprzęt mieliby do niego dostęp - no a w obu przypadkach cena pakietu byłaby identyczna, a więc byłoby to trochę niepsrawiedliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo juz w jakim standardzie beda nadawane kanaly HD w CP?Bo jezeli w MPEG 4 to pewnie zwykli abo nie beda mieli do nich dostepu.Dobrym rozwiazaniem jest to jakie zastosowano w N - kanaly dostepne dla wszystkich ,a odbierane w Hd dla posiadajacych odpowiedni sprzet.Ale to juz inna bajka.

Moja najwieksz bolaczka jest to ze obmyslilem sobie zakup Fergusona 8800 Hd i dolozenie modulu CP.A teraz mam watpliwosci czy odbiore na nim kanaly Polsatu w HD.Pisalem do nich 2 maile ale tradycyjnie brak odpowiedzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...