Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie eksplozja zadowolenia z nowego kanału tu na forum.

Myślę że Polsat nie zgodziłby się na retransmisję ze swojego transpondera, w końcu innych "super" kanałów jak Polonii 1, Podróży TV ani Mango nie p[beep]rnął więc wątpię żeby popełnili aż taki błąd.

Mam jednocześnie nadzieję że nie będzie to taki kiepski kanał jak twierdzicie, zaglądałem na stronę i zainteresowały mnie aukcje na żywo, może będą to aukcje typu Allegro sprzężone z Internetem a nie sms-owe gierki jak ta aukcja na TV 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma start kanału propocje.tv do zapowiedzi w ofercie CP?

O nowej stacji TV istnieje już temat i tam proszę się nad nim zachwycać.

 

Ma dużo wspólnego, ponieważ nawet na oficjalnej stronie jest oprócz informacji, że będzie na Hot Birdzie, to także, że zasili ofertę programową oprócz Cyfry+, to także Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej informacji kanał ten też będzie w C+ bo przecież będzie FTA i C+ tez pewnie będzie gadał o jego dołączeniu.

 

Wiem, ale chodziło mi o to że CP bardzo głośno objawia poszerzenie oferty a ostatnio w większości są to kanały FTA, jak było np z Podróże TV i Mango24 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma dużo wspólnego, ponieważ nawet na oficjalnej stronie jest oprócz informacji, że będzie na Hot Birdzie, to także, że zasili ofertę programową oprócz Cyfry+, to także Cyfrowego Polsatu.

Czyli może zaczniemy rozmawiać o kilkuset programach FTA na HB, w końcu można napisać, że zasilają (lub zasilą) ofertę. To kompletnie nie ma sensu, chyba trzeba będzie przeczyścić nieco wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę z Tobą się kłócić, ani obrażać, ale teraz Ty to totalnie napisałeś bez sensu, skoro jakiś kanał wchodzi do oferty CP, nieważne czy to jest kanał FTA, czy nie, ale jest to nowość, ponieważ zasili ofertę CP, a jakby on był kodowany, to by już była nowość :?: To czyli jest różnica, że kanał, który wchodzi do oferty, ale jest FTA to żadna zapowiadana nowość :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał nie wchodzi do oferty. Będzie FTA, czyli dostępny dla wszystkich posiadających tuner cyfrowy, w tym sprzęt od CP.

Pamiętasz jak ostatnio podpisywali umowy jakieś z ITV, kanałem FTA, dostępnym dla abonentów CP. Po podpisaniu umowy wylądował tylko na liście w tunerach tworzonej przez CP, ot co.

Pod słowem oferta rozumiem kanały, z którymi nadawca ma podpisane umowy, kanały płatne i darmowe, kanały którymi może pochwalić się w swojej ulotce ;)

 

Zaraz w dziale C+ ktoś zacznie przerabiać ten temat: a będzie? a kiedy? a po co nam to? i tak dalej.... w kilku miejscach o tym samym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje, że pewnie będę do zapowiadać jako nowość w swojej ofercie, jak to było z: Mango24, Podróże TV i TVN Gra, mimo, że to kanały FTA, to jednak nimi się chwalili. Zresztą C+ pobija C+ oni się chwalili takimi nowościami jak np.: AlJazzera International, czy France24 :wink: . Jednak jedno jest pewne nie warto na ten temat się rozpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda Platforma nie liczy się do końca z tym, czy dany kanał podoba się abonentowi, czy nie i czy jest on FTA, wg nich każdy kanał, który wchodzi w skład oferty jest nowością wg Platform, przecież jak CP się chwalił Mango24, Podróże TV, czy TVN Gra, ale zresztą C+ jest nie lepsza, chwaliła się France 24, KBS World itd., to i tak pobija CP. Dobrze, że to będzie kanał niekodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-ka to już wogle robi swoich klientów w balona, oferować kanały FTA w Pakietach płatnych, to już wogle oszustwo. W Pakiecie "Kultura Nauka Świat" jest TVP Kultura, a w Pakiecie "Style Moda Muzyka" są takie kanały FTA jak: VIVA Polska, Fashion TV, 4FUN.tv, iTV. To się nazywa oszustwo i ździerstwo. Chociaż CP mimo, że ma w ofercie kanały FTA, to chociaż są one dostepnę dla wszystkich, a nie kombinują, żeby w Pakietach droższych było jak najwięcej kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czyli też oszukują w ulotkach, więc na jedno wychodzi, obrońco n-ki. Ja żadnej Platformy nie bronię i nie mam zamiaru, ale n-ka robi cały czas kilka błędów, a my abonenci C+ i CP korzystamy. Dla mnie to jest nienormalne, żeby niespełna po roku czasu od startu podwyższać abonament o 60% w 2 Pakietach z powodu włączenia po 2 kanały do Pakietów. Jednak każda Platforma ma swoje plusy i minusy, a oszustwa w ulotkach to także CP się dopuścił, a mianowicie CNN Int., nie wiem jak teraz, ale jeszcze z mies. temu, to był reklamowany jako jeden z kanałów FTA, a w rzeczywistości jest on w Pakiecie Familijnym i jest kodowany, więc normalka.

P.S.

Nie mam dostępu do n-ki więc sugeruję się ulotkami i stroną n-ki, fakt faktem oszukuje w ulotkach, bo oferuje niby w Pakietach płatnych kanały FTA, a niektórzy nie wiedzą o tym i np. zależy komuś tylko na VIVI-e Polskiej, to wykupuję cały Pakiet "Style Moda Muzyka" tylko dla kanału VIVA PL, to chyba jest już oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Pakiecie "Style Moda Muzyka" są takie kanały FTA jak: VIVA Polska, Fashion TV, 4FUN.tv, iTV. To się nazywa oszustwo i ździerstwo.

 

Jak czegoś nie wiesz to nie mów ;-). Viva, Fashion, 4Fun.tv, ITV, a teraz i Mango oraz TVN Gra są dostępne dla wszystkich abonentów. Jedynie TVP Kultura jest w tej chwili płatna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie cytuj jeżeli odpowiedasz pod postem, którego chcesz cytować, po drugie to musieli zmienić jakoś nie dawno, bo jeszcze w czerwcu podobno było zakodowane, ja też nie mam dostępu do N i nie wiem, ale skoro Ty tak mówisz to znaczy, ze musisz mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie ma nki, ale potwierdzam:

-wymienione kanały muzyczne FTA wchodziły w skład pakietu SMM, ale były FTA

-mango i TVN Gra były kodowane, dopiero od niedawna łaskawi je odkodowali

-tvp kultura w dalszym ciągu jest kodowana

-TVP Historia nie jest dostępna dla użytkowników n mimo, że jest FTA

 

Więc PC ma chociaż tą przewagę, że nie wrzuca do dodatkowych pakietów kanałów FTA, żeby pokazać jak wiele kanałów jest w tym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...