Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kriss, chodzi o to, że CP oficjalnie informował (m.in.mnie na infolinii, gdy rozmawiałem nt. zerwania umowy) że planuje w najbliższym czasie wprowadzić nowe, konkretne już kanały. To jednak powinno do czegoś zobowiązywać. Nie można ot tak wciskać ludziom bajek zasłaniając się później znaczeniem pojedynczych słów, że tak na prawdę niczego nie dodamy, bo to były tylko takie tam plany. To jest moim zdaniem jawne nadużycie i naciąganie łatwowiernych użytkowników.

Na szczęście ja do nich już nie należę i mam nadzieję że nigdy nie dam się omamić ich słodkimi, bezwartościowymi obietnicami.

 

Edit.

Tak, mam alergię na CP.

No właśnie - łatwowiernych :] W przypadku, gdy w grę wchodzą pieniądze, nie można być łatwowiernym tylko racjonalnym - postanowiłeś zrezygnować, to rezygnuj bez wiary w słowa konsultantów, bo nie tędy droga, żeby wierzyć w jakieś "zapowiedzi" pracownika infolinii - liczą się konkrety. A oficjalne informacje to może przekazać pani rzecznik, a nie pracownik infolinii - to są zwykłe płotki, które same walczą o swoje wynagrodzenie, a nie o szczęście abonenta. Nie wiem czemu traktuje się ich słowa jako oficjalne informacje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę.że nowych kanałów tj:(TVP HD,TVP Seriale, TVP Historia i Nick JR. można spodziewać się 1 lub 4 kwietnia 2011. To są tylko moje rozważania. Wracając do kanałów viasat to myślałem ,że będą one właśnie od przyszłego mies. ale po wypowiedzi pani rzecznik trzeba będzie jeszcze trochę poczekać może maj czerwiec? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech powiedza ze dolacza te wszystkie kanaly 1 kwietnia, a w tym dniu puszcza krotki acz tresciwy komunikat o tresci PRIMA APRILIS nie wierz bo sie pomylisz ;D

Wlasnie tez mi najbardziej zalezy na TVP HD, tylko jak myslicie dadza go do Familijnego HD, czy do Extra HD, bo jak do tego drugiego to pewnie za dlugo sie nim nie naciesze (jesli w ogole) bo jeszcze tylko 2 miesiace okresu promocyjnego mi zostaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W media2 pisano, że kanał Nick Jr ma być w CP jak wystartuje podobno w kwietniu.

A o TVP gdzieś ostatnio czytałem wypowiedź p. Olgi Zomer rzecznika CP i nie zaprzeczyła że ich nie będzie tylko powiedziała że we właściwym czasie to będzie ogłoszone, a przy okazji zaprzeczyła informacjom o planach dołączenia paczki Viasat.

 

Obiecywali ,bo zorientowali się ,że masa ludzi składa wypowiedzenia w związku z wycofaniem kanałów bbc.

Polsat już nie pierwszy raz robi swoich abonentów w balona. Czego to już nie miało być? BBC HD, TvpHD ? itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raffde, jak już coś piszesz, to zgodnie z prawdą. Bo BBC HD CP nie obiecywał tylko wyrazili chęć dołączenia jeżeli kanał ruszy, a że nic z tego nie wyszło, to już inna historia. Poza tym nowe kanały HD od HBO Polska też zapowiedzieli i co?. Dodali je jak tylko wystartowały, więc chyba tym razem nie rzucają słów na wiatr. No, ale przecież lepiej krytykować i marudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBCHD Obiecali gdy paczka bbc była dołączana do CP. Rzeczniczka mówiła wtedy ,ze jak BBCHD wejdzie do Polski to zostanie dołączony do oferty CP. Potem , gdy kanał wchodził Polski rynek w 2010 nie mogli dogadać się finansowo - jak zwykle CP chciał dać mniej jak inni. Gdy negocjacie się nie powiodły już wtedy było wiadomo,ze z końcem umowy cała paczka zniknie w 2011 r. z oferty CP. Dziwi mnie natomiast to ,ze inne podmioty jak N i C+ mogły się dogadać a CP jakoś nie .

 

PS

Z HBO 2 HD i HBO Comedy HD łaski nie robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raffde, nie pisz głupot. Wyrazili tylko zainteresowanie BBC HD i ewentualną możliwość jego dołączenia. Nie obiecywali, że kanał na pewno dołączy.

 

...To zależy od tego, kiedy BBC planuje zadebiutować z kanałem BBC HD na rynku polskim. Cyfrowy Polsat nadal jest zainteresowany jego wprowadzeniem do oferty - powiedziała naszej redakcji, Olga Zomer, rzeczniczka prasowa Cyfrowego Polsatu.

 

 

Jest zainteresowany. Nigdzie nie ma słowa, że kanał na pewno dołączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to normalne. Dla CP to czysty pieniądz. testują aby ludzie siedzieli w nocy przed telewizorem i ciągle sprawdzali zmiany na liście kanałów. A w między czasie oglądalność kanałów na CP rośnie. :twisted: Testy w CP = większa oglądalność kanałów w ofercie CP. :D

Pewnie Zygmunt jakąś działkę z tego dostaje po cichu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze bardziej podwyższe niektórym ciśnienie przed snem ( :D ), bo dziś przed kolejnym odcinkiem "Rancza" na "TVP HD" została wyemitowana chyba pierwsza w jej historii REKLAMA, a była to reklama kanału "Fox", który jest obecny w "CP" (było nawet widoczne ich logo), więc może to jest jakiś znak :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...