Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli oferta znacznie gorsza od dotychczasowej, gdzie np. dekoder Sagem ESI 88 w tej samej cenie można było wziąć przy podpisaniu cyrografu na obowiązek utrzymania jedynie Familijnego HD, a dodatkowo było 6 do 10 miesięcy pozostałych pakietów gratis.

Sami nie dają wyboru - trzeba przesiąść się do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji podanej na portalu wirtualnemedia_pl ATM Grupa może uruchomić w tym roku jeden z zapowiadanych kanałów: ATM TV i ATM Rozrywka, nawet jeśli nie dostanie możliwości nadawania jednego z nich w DVB-T. Wiceprezes ATM Grupa Maciej Grzywaczewski "poinformował, że społka podpisała list intencyjny z Cyfrowym Polsatem i jej kanały telewizyjne mogłyby znaleźć się w jego ofercie". Jak będzie, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oferta znacznie gorsza od dotychczasowej, gdzie np. dekoder Sagem ESI 88 w tej samej cenie można było wziąć przy podpisaniu cyrografu na obowiązek utrzymania jedynie Familijnego HD, a dodatkowo było 6 do 10 miesięcy pozostałych pakietów gratis.

Sami nie dają wyboru - trzeba przesiąść się do konkurencji.

 

Apeluję po raz kolejny, zanim coś napiszesz pomyśl 2 razy i przeczytaj to o czym piszesz ze zrozumieniem.

 

Drobna korekta w dotychczasowych promocjach DLA NOWYCH klientów (tzn dodanie umów 29 miesięcznych z 3 miesięcznym GRATISEM dla umów na minimum FAM+1)

 

FAM HD+3 => FAM HD

29 mies - 3 GRATIS!

15 mies - 1 GRATIS

 

FAM HD+3 => FAM HD+1

36 mies - 6 GRATIS!

29 mies - 3 GRATIS!

15 mies - 1 GRATIS

 

PREMIUM

29 mies - 3 GRATIS!

15 mies - 1 GRATIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
z TVP HD będzie tak jak z BBC HD,też był zapowiedziany a nie wszedł do oferty

BBC HD nigdy nie był zapowiadany. Po tym, gdy to BBC zapowiedział wprowadzenie kanału HD Cyfrowy Polsat stwierdził, że na pewno zainteresuje się tym kanałem. Zainteresował się, ale kanału nie wprowadził do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słyszę żeby po 15 miesiącach 29miesięcznej umowy Z Cyfrowym Polsatem można było podpisać umowę z Cyfrą+

 

Proszę tylko nie mów mi, że zawsze czekasz do końca umowy? System automatycznie generuje ofertę zaraz po zakończeniu 15 miesiąca trzeba tylko zadzwonić i zapytać i dostaniecie nową z obecną promocją dzięki temu macie kontrakt na kolejne 29mc po czym znowu po 15 będzie można zadzwonić i wziąć kolejny aneks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie możesz... trzeba czekać na okazję. Ale to jest miły krok dla osób, którzy chcą pozostać w CP bo jak dobrze pomyślą to mogą mieć średnio 5-6 miesięcy darmowej TV w tych 15 miesiącach i tak w koło. Biorąc oczywiście max pakiet... policzcie 15 miesięcy minus te 5-6 darmowego a wyjdzie Wam średnia za pakiet max i uważam, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przeglądając prezentację CP z wynikami za 2010 rok rzuciły mi się w oczy dwie rzeczy. Chodzi mi o przychody CP z abonamentu oraz koszty licencji. W pierwszym wypadku do kasy CP wpada zaledwie 1.394.000.000 zł (tak, niewiele brakuje do półtora miliarda złotych polskich). Natomiast w drugim przypadku kwota jest sporo niższa i wynosi 392.000.000 zł (tak, jest to niecałe czterysta milionów). Wniosek taki, że CP ma sporo kasy na nowe kanały i w cale nie musi podnosić abonamentu, aby wprowadzić je do oferty. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy zwracałem uwagę na fakt, że jednostkowe koszty zakupu programu nie są tak wysokie jak to się wszystkim wydaje. Pamiętajmy jednak, że nie jest to jedyny koszt, z jakim Cyfrowy musi się liczyć, by włączyć dany program do oferty. Można powiedzieć, że jest to raczej jeden z mniejszych kosztów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając prezentację CP z wynikami za 2010 rok rzuciły mi się w oczy dwie rzeczy. Chodzi mi o przychody CP z abonamentu oraz koszty licencji. W pierwszym wypadku do kasy CP wpada zaledwie 1.394.000.000 zł (tak, niewiele brakuje do półtora miliarda złotych polskich). Natomiast w drugim przypadku kwota jest sporo niższa i wynosi 392.000.000 zł (tak, jest to niecałe czterysta milionów). Wniosek taki, że CP ma sporo kasy na nowe kanały i w cale nie musi podnosić abonamentu, aby wprowadzić je do oferty. ;-)

 

Fakt ma kasę ale nie zapominaj na co ją wydaje - internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Pamiętajmy jednak, że nie jest to jedyny koszt, z jakim Cyfrowy musi się liczyć, by włączyć dany program do oferty. Można powiedzieć, że jest to raczej jeden z mniejszych kosztów :-)

Akurat koszty licencyjne są najwyższe. Na drugim miejscu są koszty związane z dystrybucją, marketingiem, obsługą i utrzymaniem klienta, które wynoszą 297 mln zł. Czyli reklamy w telewizji, APS'y, dzwonienie do abonentów, którzy wypowiedzieli umowy, a przede wszystkim ulotki z propozycjami dla obecnych abonentów. Jak dla mnie to te ulotki (nie tylko koszt wydruku kolorowych ulotek, ale także wzorców umów, regulaminów, cenników, kopert oraz koszt wysyłki) są idiotyzmem, gdyż większość dostająca ulotki po prostu je wyrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeglądając prezentację CP z wynikami za 2010 rok rzuciły mi się w oczy dwie rzeczy. Chodzi mi o przychody CP z abonamentu oraz koszty licencji.

 

Porównywnanie wpływów z kosztami licencji bez uwzględnienia dzierżawy transponderów i obsługi strony nadawczej znacznie wypacza to wyliczenie. Dla znacznego uproszczenia można pominąć np. koszty ogólne, koszty obsługi abonenta, itp.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...