Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We wszystko to jakoś niespecjalnie chce się wierzyć. Wymienione jest aż 9 programów, co wraz z trzema ostatnio dodanymi i mającym się uruchomić w marcu NGC HD, daje nam w sumie aż 13 programów. Żadna konkurencyjna platforma nie uruchomiła tyle w ciągu jednego roku, a CP chce to zrobić "wkrótce". No, pożyjemy, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe czy tak rzeczywiscie w najblizszym czasie te wszystkie kanaly dolacza. Ja tam sie ciesze tak naprawde glownie z kanałów TVP, myslalem ze sie ta 'kosa' miedzy CP a TVP nie zakonczy, a tu taka neispodzianka. Jako fan zuzla marze o transmisjach z Ekstraligi w HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat negocjuje również dołączenie do swojej oferty kanałów z portfolio Viasat, w skład którego wchodzą: TV 1000, Viasat History, Viasat Explorer oraz Viasat Nature.

 

Źródło:

 

http://www.dvbnews.pl/news/6499/tvp_hd_ ... m_polsacie

 

 

Będzie to samo co z BBC HD i TVP HD.

 

Pewnie jest to zasłona dymna po utracie paczki BBC. Dopiero uwierzę jak zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

CP nic nie negocjuje. Dostali tylko ofertę od Viasat, a nawet jeśli, w tym momencie negocjują to nie oznacza to, że kanały te dołączą do oferty. Czyli nie ma żadnych obietnic, ani zapowiedzi kanałów Viasat w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nie może sobie poradzić z bałaganem informatycznym,a do tego ma problem z zatrzymaniem bardzo dużej ilości odchodzących abonentów,którzy wykorzystują sytuację,że CP wyzbył się paczki BBC oraz wypadek R.Kubicy,co zmniejszy oglądalność F1 i przez to rzucili w eter info o tym,że będą dodawać nowe kanały,aby zachamować odejścia,bo takiej liczby wypowiedzeń umów się nie spodziewali.To jest moim zdaniem gra na zwłokę,zobaczycie,bo jak sytuacja się wyklaruje to zapomną o tym co obiecywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nikt nic nie obiecał. Stanowisko CP było takie, że jeśli BBC HD pojawi się na rynku to na pewno będą zainteresowani dołączeniem tego kanału do swojej oferty. Nie dogadali się w sprawie BBC HD i lawina dalej się potoczyła czego skutkiem zapewne też było nie podpisanie nowej umowy w sprawie dotychczas obecnych kanałów BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci tyle nie da co Polsat obieca. Prawie 10 kanałów obiecanych w przeciągu miesiąca. Musi być jakiś zasadniczy powód tych obietnic. A samo stwierdzenie ,ze prowadzone są rozmowy nie przekłada się na ilość kanałów . Tak było z TVP HD, BBC HD itd... Ja też np mogę powiedzieć,ze prowadzę rozmowy z salonem mercedesa na temat zakupu maybacha . A co z tego wyniknie ? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zauważcie, że każdy z APS'ów będzie zawsze potwierdzał, nawet hipotetyczne czy niepewne wiadomości dystrybuowane z centrali. Nikt na górze nie określił żadnej daty - jest to prawdopodobnie zagrywka pod chcących opuścić CP w związku z brakiem BBC.

 

Nawet HBO nie podało daty wprowadzenia HBO 2, HBO Comedy i Cenemax 2 w HD, poza enigmatycznym "zamierza wprowadzić w pierwszym kwartale 2011". Nie oznacza to, że najpóźniej z dniem 31.03.2011 wejdą one do emisji. Mogą również z tą datą rozpocząć testy a do emisji dać w maju czy czerwcu 2011.

 

Odnośnie TVP HD - mogą się dogadać z TVP, gdyż n tylko na rok ma wyłączność na HD z TVP. Tak więc na początku 2012 TVP1 HD i TVP2 HD (po roku od wejścia do n) będą również dostępny dla innych platform.

 

TVP Seriale i TVP Historia (mocno spóźnione wprowadzenie - o tym poniżej) - normalna kolej rzeczy skoro są TVP Sport, TVP Info. Zastanawia mnie brak tutaj TVP Kultura (jest w n i C+).

Dziwi mnie trochę podejście TVP - niby TVP Historia ma być przemianowana na TVP Dokument (niska oglądalność), a nie jest dostępna w największej platformie SAT...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje nam w sumie aż 13 programów. Żadna konkurencyjna platforma nie uruchomiła tyle w ciągu jednego roku

Uwaga bo sie mogę pomyslic ale Polsat ma jeszcze jeden wyczyn:

 

Extreme, ESPN CLassic, Eurosport, Eurosport 2, TV 1000, MTV, VH1, Jetix Play, Boomerang a wiięc 9 kanałów TV jakiś czas temu Polsat uruchomił 9 kanałów jednego dnia. Chyba że pomięłem coś z pakietu Film, bo też coś filmowego dali jeszcze tego dnia, ale to było coś tyle programów na raz, od tamtej pory polsat pozyskał blisko 2500000 klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

TVP Kultura jest przecież w CP.

Tylko, że tutaj tego nie widzę http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/kanaly-w-ofercie.cp , więc tak napisałem.

 

Per pan - zauważ tylko, że CP uruchomił jednego dnia tyle kanałów, bo były one dostępne! W chwili obecnej poza zapewnieniem ze strony HBO, Viasat, TVP i innych o rozmowach, pracach technicznych, itp nie ma nic konkretnego. Po prostu nie ma jeszcze tych kanałów dostępnych dladanego operatora.

Jeśli kanały HD i inne będą dostępne - jest możliwe wprowadzenie nawet 20 w ciągu jednego dnia: dostęp do odpowiednich transponderów (dodanie systemu uprawnień), przydział kanałów do pakietów i heja do anten odbiorczych.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
TVP Kultura jest przecież w CP.

Tylko, że tutaj tego nie widzę http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/kanaly-w-ofercie.cp , więc tak napisałem.

Zauważ, że tam nie ma kanałów FTA. CP nie ma w zwyczaju chwalić się kanałami FTA jak to np. robi n'ka, ani też ich kodować jak to miała w zwyczaju n'ka.

 

Per pan - zauważ tylko, że CP uruchomił jednego dnia tyle kanałów, bo były one dostępne! W chwili obecnej poza zapewnieniem ze strony HBO, Viasat, TVP i innych o rozmowach, pracach technicznych, itp nie ma nic konkretnego. Po prostu nie ma jeszcze tych kanałów dostępnych dla danego operatora.

Co Ty jesteś tak pesymistycznie nastawiony? Np. taki AXN HD ni z gruchy, ni z pietruchy nagle pojawił się na transponderze CP, a wspomnę, że nawet nie był zapowiadany na polski rynek. To samo było z HBO HD. I te kanały nawet nie były zapowiadane przez CP, więc jeśli teraz są zapowiadane to zapewniam Cię, że przygotowania są duże bardziej zaawansowane niż to sobie wyobrażasz.

 

Kanały TVP CP może dołączyć w każdej chwili. Zwłaszcza TVP Seriale i TVP HD. Kanały MTV pewnie będą dostępne z ich TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja nie jestem pesymistycznie nastawiony. Wiem tylko, że co innego chęci i zapowiedzi, a co innego - realizacja. I to u każdego operatora. Zgadza się, że o części zmian platformy nawet nie uprzedzają - w n tak na przykład dołączyli AXN HD, przesuwając AXN na inną pozycję listy. Nie jest chyba możliwe, aby każda z platform miała wszytkie kanały :mrgreen:

 

Wiem jedno - jak HBO oficjalnie poda, że wszystkie ich kanały są dostępne w HD - to każda z platform je bedzie miała. Chyba, że nie będzie chciala ;-) Dopóki HBO nie wyemituje wiązki w HD - to każdy będzie mówił, że wprowadzi do oferty. Walka jest nie tylko o nowego klienta ale i o utrzymanie dotychczasowego.

 

Trochę OT, ale mi się marzy coś, o czym pisałem w innym wątku: by CP stworzył pakiet swoich firmowych programów (wszystkie zserii Polsat, w tym HD) jako ofertę uzupełniającą dla abonentów innych platform SAT. Ale to chyba marzenie ściętej głowy.

 

Wracając do tematu - odnośnie kanałów SD to są one bez problemu dostępne dla innych platform. Ale jeśli chodzi o kanały HD, to krążyło w necie info o wyłączności na rok dla platformy n. Dlatego CP na razie nie ma TVP1 HD, ale za jakiś czas go na pewno weźmie. TVP HD w C+ pojawił się prawie dwa lata po tym, jak był dostępny w n.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...