Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Per Pan racja ale zwróć uwagę dlaczego BBC podało komunikat z numerem infolinii do CP?? Skoro już klamka zapadła to po co ten numer z infolinią?? Widać rozmowy trwały i BBC chcąc przycisnąć CP do mury puścili taki komunikat a nie inny... resztę się domyślcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, odpowiadając na twoje pytanie, nie należę do żadnej partii. Ale mam Cyfrę+.

Nie powrócą kanały BBC, i na pewno nie na kolanach. Platform satelitarnych w Polsce jest 5, więc mają w czym wybierać.

BBC dużo zyska odchodząc z Cyfrowego Polsatu, większy zysk, nie są już na wyłączność danej platformy.

Jarek, jesteś fanatykiem Cyfrowego Polsatu. Oni już postanowili, że nie będzie BBC, nie liczą się z abonentami.

galaz, skąd taka spekulacja.

 

dokladnie a CP tak bardzo nie straci poniewaz jak popatzymy na kanały to dodaje znacznie lepsze kanały nat geo napewno jest lepszy od bbcknowledge, disne plahouse jest porownywalny do cbebies, a fox jest tez leszy jak enterneantmen, a za life style wszedl tlc

wiec wszysko jest dobrze, a prawda jest taka ze chytre bbc myslalo ze nie wiadomo ile moga powiedziec a tak traca 3 mln gniazdek i dodadkowowplywy z reklam bo niestety ale n+c+ nie zapewnia widowni porownywalnej do cp poniewz beda w roznych pakietach a nie dla wiekszosci jak w CP familijny,a warto tez dodac ze ostatnio vectra czy multimedia usunely tez kanał bbc entertaintment, czyli ogldalnosc z 0,08 spadnie pewnie do 0,0008

przeciez wiadomo juz ze polsat zostanie przejety przez cyfre wiec umowy nie sa przedluzane ani nie sa zawierane zadne nowe.

Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Domel nie podawaj fałszywych danych, bo BBC nie otrzymywała od 3 mln gniazdek, tylko od 2.591 mln.

Konkurencja, też dodaje nowe kanały, oraz BBC. W dodatku, jak nie były wartościowe to nie znalazły by się na trzech platformach satelitarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, odpowiadając na twoje pytanie, nie należę do żadnej partii. Ale mam Cyfrę+.

Nie powrócą kanały BBC, i na pewno nie na kolanach. Platform satelitarnych w Polsce jest 5, więc mają w czym wybierać.

BBC dużo zyska odchodząc z Cyfrowego Polsatu, większy zysk, nie są już na wyłączność danej platformy.

Jarek, jesteś fanatykiem Cyfrowego Polsatu. Oni już postanowili, że nie będzie BBC, nie liczą się z abonentami.

galaz, skąd taka spekulacja.

 

BBC straciło ponad 2 mln potencjalnych widzów i zyskał na tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty to co? Wróżka jesteś? Nie wiadomo co będzie za pół roku czy rok a już ferujesz wyroki. Jak na razie to traci BBC i to ich zaboli. Wątpię aby CP opuściło więcej niż 100 tyś. abonentów. Prawda jest taka, że większości nawet tyłka się nie będzie chciało napisać wypowiedzenia a dopiero co iść i je wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego tu się cieszyć że CP kanały BBC zabrał i podrzucił nowe? Chyba są gorsze kanały do odstrzału. Skoro to największa platforma to powinno ją stać na zatrzymanie BBC i dołączanie nowych. Chyba to w tym kierunku powinno iść. Poza tym z racji liczby abonentów powinna mieć siłę wynegocjować przyzwoitą cenę za te kanały. Zresztą nie wiadomo ile zapłaciła za nowe. BBC może teraz straci ale może zyskać w dłuższej perspektywie. Pewnie sobie to przeliczyli wcześniej i wiedzieli na co się decydują. Są inne platformy więc wszystko się może zmienić.

 

Dziwie się, że większość osób ma za złe że ktoś odchodzi z CP i traktuje ich jak zdrajców. Co w tym dziwnego? CP od dawna daje ciała, jest okazja to rezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC straciło ponad 2 mln potencjalnych widzów i zyskał na tym??

N+Cyfra+Orange/TP w przyszłości da podobną ilość+ więcej kasy

 

Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Domel nie podawaj fałszywych danych, bo BBC nie otrzymywała od 3 mln gniazdek, tylko od 2.591 mln.

jak cos to cp ma prawie 3,5 mln z tego 600 tys ma mini mini lub mini max wiec od Cp mieli 2,9 mln, a niestety c+ ania n +tp nie dadza tyle osob poniewaz w cyfrze beda kanały w wyzszych pakietach, podobnie zreszta sprawa bedzie wygladac w n nie beda one dostepne w pakiecie informacja i rozrywka ktory maja wszyscy a beda porozrzucane w pakietach, wiec automatycznie liczba widzow/odbiorcow sie zmniejszy a to przeklada sie na kase i na ogladalnosci

Konkurencja, też dodaje nowe kanały, oraz BBC. W dodatku, jak nie były wartościowe to nie znalazły by się na trzech platformach satelitarnych.

 

wartosc kanałow mozna ocenic po ogladalnosci, ktora niestety ale prawde mowiac byla marna, kanał bbc entertaintment, lifestyle czy know ledge liczba osob jest porownywalna z kanałami zone, a teraz po takich zmianach i tym ze z vectry czy z multimediow tez wylatuja spadnie jeszcze bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty to co? Wróżka jesteś? Nie wiadomo co będzie za pół roku czy rok a już ferujesz wyroki. Jak na razie to traci BBC i to ich zaboli. Wątpię aby CP opuściło więcej niż 100 tyś. abonentów. Prawda jest taka, że większości nawet tyłka się nie będzie chciało napisać wypowiedzenia a dopiero co iść i je wysłać.

 

Ja też wątpię by aż tylu uciekinierów się znalazło a jeśli nawet to 80-90% weźmie z powrotem CP ( wśród nich i ja :jupi: ) na nowych warunkach przy okazji z jakimiś bonusami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty to co? Wróżka jesteś? Nie wiadomo co będzie za pół roku czy rok a już ferujesz wyroki. Jak na razie to traci BBC i to ich zaboli. Wątpię aby CP opuściło więcej niż 100 tyś. abonentów. Prawda jest taka, że większości nawet tyłka się nie będzie chciało napisać wypowiedzenia a dopiero co iść i je wysłać.

Akurat mnie się chce tyłek ruszyć i wysłać wypowiedzenie, gdyż nie życzę sobie zamian w pakiecie, w szczególności gdy usuwa się moje ulubione kanały. BBC Knowledge oglądam nie da TOP GEAR ale dla tego że są emitowane ciekawe programy naukowe. Mam też dosyć czekania na zapowiadane programy a także mam dość grymasów loczka ;) W dodatku wypowiedzenie jest bezkarne, przez co śmiało można wypowiadać, w C+ za 50 złotych mam o wiele więcej ciekawych kanałów telewizyjnych w równaniu z Familijny-Relax mix, w szczególności popularno-naukowych. Nie samym sportem człowiek żyje :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin81 jeżeli mamy mówić o oglądalności kanałów w Cyfrowym Polsacie
1 TVP1 21,43%

2 TVP2 15,19%

3 TVN 13,93%

4 Polsat 12,19%

5 TVP INFO 4,03%

6 TVN24 2,73%

7 TV4 2,22%

8 PULS 1,98%

9 TVN7 1,77%

10 Polsat2 1,05%

11 Disney Channel 1,03%

12 Eurosport 1,00%

13 Cartoon Network 0,81%

14 TVPolonia 0,70%

15 Polsat News 0,68%

16 AXN 0,67%

17 BBC CBeebies 0,66%

18 Discovery 0,64%

19 VIVA Polska 0,63%

20 MiniMini 0,61%

Inne 16,05%

Źródło: Nielsen Audience Measurement

To gdzie masz National Geographic Channel, Wedding TV, Polsat Film, Club TV, Polsat Jim Jam?

Cyfrowy Polsat usunął kanały dlatego, że zaczęli inwestować w branżę telekomunikacyjną i potrzebne są pieniądze, a BBC zażądał kilka centów więcej, więc albo musieli być zrobić podwyżkę lub zrezygnować. Na pewno duża strata dla Cyfrowego Polsatu, ludziska zaczną rezygnować z pakietem Familijnym, więc im APRU spadnie.

 

Dlaczego nie opublikowali wszystkich raportów, wyników odnoście całego roku 2010?

Dlaczego nie poprawiają jakości?

Dlaczego nie inwestują w segment HD?

Dlaczego nie dodają nowych kanałów?

Dlaczego nie zainwestują w technologię 3D?

Dlaczego Cyfrowy Polsat ma najgorsze tunery??

Pytań jest wiele, a odpowiedzi brak.

 

Przecież w Cyfrowym Polsacie nie ma kanału MiniMini.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać też że Polsat News powinien trafić do większej liczby operatorów jeśli ma spełniać swoje funkcje jak najlepiej. Na razie przegrywa z TVP Info i TVN24, które moim zdaniem są dużo bardziej stronnicze.

 

Ciekawe jak poradzi sobie Polsat Sport News. I kiedy wreszcie dołączy do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby platformy kierowały się oglądalnością, to musiałyby usunąć po 3/4 kanałów ze swoich ofert każda (także kanałów własnej produkcji). Oglądalnością kierują się raczej przy dodawaniu kanałów. A to, że w Cyfrowym Polsacie nie mamy jeszcze tak wielu kanałów (w tej chwili szkoda czasu na wymienianie jakich) pokazuje, że jeszcze ważniejszy od oglądalności jest głos księgowych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest tłumaczenie CP ze oglądalnosc kanałów BBC jest minimalna w stosunku do innych kanałów.

Fakt zaskakuje także ze CP obwinia BBC ze liczą sobie za swoje kanały zbyt wiele pieniedzy.

Według mnie CP mając na wyłacznosc kanały BBC i tak płacił wygórowane ceny, a teraz gdy sie pojawia u konkurencji nagle ich nie stac na te kanały.

Gdy wprowadzano BBC HD było widac ze CP raczej nie jest zainteresowany kontynuowaniem współpracy z BBC.

 

 

Żałosne ze tak z zaskoczenia CP informuje swoich abonentów o tak znacznej zmianie oferty programowej.

Co dostaniemy w zamian: FOX SD (mamy juz ten sam tylko w HD), Playhouse Disney, NGC SD i NGC HD (ale to ten sam kanał tylko ze w lepszej jakosci).

 

czyli za 4 kanały BBC dostaniemy raptem 2 nowe kanały, niezle sobie to CP wymyslił, widac ilosc jest ważna a nie jakość :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne ze tak z zaskoczenia CP informuje swoich abonentów o tak znacznej zmianie oferty programowej.

Co dostaniemy w zamian: FOX SD (mamy juz ten sam tylko w HD), Playhouse Disney, NGC SD i NGC HD (ale to ten sam kanał tylko ze w lepszej jakosci).

 

czyli za 4 kanały BBC dostaniemy raptem 2 nowe kanały, niezle sobie to CP wymyslił, widac ilosc jest ważna a nie jakość :evil:

 

Zgadzam się w 100%. Dla mnie jako klienta obu platform to zmiana na minus. NGC i tak miałem z Cyfry, za to stracę BBC Lifestyle którego nie będzie i w CP i C+. Fox SD też mi nie potrzebny bo mam wersję HD. Ale mi wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie tuner i/lub instalację antenową, bo na 10,971 GHz, pol. H jest tylko jeden kanał - plansza testowa w HD, bez kodowania, z nietypowym SR (29697). Nie ma tam nic z 1803, sam transponder nie ma nic wspólnego z Cyfrowym Polsatem - póki co provider jest , a NetworkID: Eutelsat 13 East (zamiast Polsat jak na pozostałych swoich transponderach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...