Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na kanale INFO 48 leci plansza z informacją o włączeniu nowych programów.

Zastanawia mnie ułożenie programów które jest beznadziejne.

 

46 Comedy Central

47 Playhouse Disney

48 INFO

 

67 JimJam

68 FOX SD

69 Cartoon Network

 

A więc kanał dla dzieci po między kanałami serialowymi a kanał serialowy pomiędzy dziecięcymi.

Chora ta lista i mam nadzieje że ulegnie jeszcze zmianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie Do tych co ciągle płaczą z powodu braku CBeebes od 1 lutego, co wasze dzieci oglądały wcześniej jak tego kanału nie było w ofercie CP.Ja też mam małe dzieci i tez lubia bajki z innych kanałów bajkowych .A co do Disney Playhouse to oferta jest tez super dla małych dzieci ,na zachodzie sie bardzo dobrze przyjął zresztą w polskich kablówkach tez.

 

Prawda jest taka, że wszyscy narzekający po prostu znaleźli sobie pretekst do ucieczki z CP to ich prawo ale po co wymyślać głupie wymówki?? Nie podoba się komuś oferta CP droga wolna... Każda platforma ma swoje plusy i minusy...

Niektórzy już powysyłali wypowiedzenia, a powinni je wysyłać dopiero po 1 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie Do tych co ciągle płaczą z powodu braku CBeebes od 1 lutego, co wasze dzieci oglądały wcześniej jak tego kanału nie było w ofercie CP.Ja też mam małe dzieci i tez lubia bajki z innych kanałów bajkowych .A co do Disney Playhouse to oferta jest tez super dla małych dzieci ,na zachodzie sie bardzo dobrze przyjął zresztą w polskich kablówkach tez.

 

Prawda jest taka, że wszyscy narzekający po prostu znaleźli sobie pretekst do ucieczki z CP to ich prawo ale po co wymyślać głupie wymówki?? Nie podoba się komuś oferta CP droga wolna... Każda platforma ma swoje plusy i minusy...

Niektórzy już powysyłali wypowiedzenia, a powinni je wysyłać dopiero po 1 lutego.

Dla kogo wymówka to wymówka, przedłużając umowę, kierowałem się przede wszyskim CBeebes, a teraz zobaczę jak zaeraguję moje dziecię na Disney Playhouse, po prostu zależy co niektórym na tym bajkowym kanale, pomijam inne kanały BBC bo je nie za często oglądałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogo wymówka to wymówka, przedłużając umowę, kierowałem się przede wszyskim CBeebes, a teraz zobaczę jak zaeraguję moje dziecię na Disney Playhouse, po prostu zależy co niektórym na tym bajkowym kanale, pomijam inne kanały BBC bo je nie za często oglądałem

 

Przecież ja nie mówię że dla wszystkich to wymówka, ale nagle wszyscy zaczęli oglądać na CP kanały BBC a wyniki tych kanałów są marne... i jeszcze spadną bo odejściu z CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek a skąd masz te informacje o marnych BBC? Ja ostatnio widziałem jaką widownie ma TopGear na BBC Knowledge, 48% wszystkich mających dostęp do BBC Knowledge (pewnie panowie) widziało co najmniej jeden odcinek serii. Bardzo dobrze wychodzą też Kuchenne Koszmary z Gordonem Ramseyem na BBC Lifestyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin81 jeżeli mamy mówić o oglądalności kanałów w Cyfrowym Polsacie

1 TVP1 21,43%

2 TVP2 15,19%

3 TVN 13,93%

4 Polsat 12,19%

5 TVP INFO 4,03%

6 TVN24 2,73%

7 TV4 2,22%

8 PULS 1,98%

9 TVN7 1,77%

10 Polsat2 1,05%

11 Disney Channel 1,03%

12 Eurosport 1,00%

13 Cartoon Network 0,81%

14 TVPolonia 0,70%

15 Polsat News 0,68%

16 AXN 0,67%

17 BBC CBeebies 0,66%

18 Discovery 0,64%

19 VIVA Polska 0,63%

20 MiniMini 0,61%

Inne 16,05%

Źródło: Nielsen Audience Measurement

To gdzie masz National Geographic Channel, Wedding TV, Polsat Film, Club TV, Polsat Jim Jam?

Cyfrowy Polsat usunął kanały dlatego, że zaczęli inwestować w branżę telekomunikacyjną i potrzebne są pieniądze, a BBC zażądał kilka centów więcej, więc albo musieli być zrobić podwyżkę lub zrezygnować. Na pewno duża strata dla Cyfrowego Polsatu, ludziska zaczną rezygnować z pakietem Familijnym, więc im APRU spadnie.

 

Dlaczego nie opublikowali wszystkich raportów, wyników odnoście całego roku 2010?

Dlaczego nie poprawiają jakości?

Dlaczego nie inwestują w segment HD?

Dlaczego nie dodają nowych kanałów?

Dlaczego nie zainwestują w technologię 3D?

Dlaczego Cyfrowy Polsat ma najgorsze tunery??

Pytań jest wiele, a odpowiedzi brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekajcie z CP, uciekajcie zobaczymy jak wiosną będziecie [beep] sobie w brodę...

Śpiący się obudzi pamiętajcie :)

Bo dodadza TVP Seriale czy TVP HD :?: :> , bedzie juz za pozno.

Wiadomo ze CP sie obudzi jak duzo abonentow straci. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...