Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Poland Trzech ludzi - conajmniej - jakoś tam związanych z CP pisze, że zmiany będą więc coś w tym jest, a już wątpię, aby CP nic nie robił ze swoją ofertą podczas, gdy konkurencja nie próżnuje - to byłby ewenement na skalę biznesowego absurdu, aby największa platforma aż tak bagatelizowała konkurencję nie robiąc nic :]

 

Ta, tylko @Vinyl_ wie jak będą wyglądały zmiany, ale nie może tego zdradzić bo to tajemnica. ;-) A dobra wiadomość jest taka, że wszystko ma być jasne jutro.

No to ma być jutro jasne, zobaczymy czy zmiany będą takie jasne :wink: Jutro pewnie się dowiemy jak będzie wyglądać ta repakietyzacja i ewentualnie czy razem z nią zmienią się ceny abonamentu, a w poniedziałek kto wie, może zobaczymy jakieś nowe kanały i małą reorganizację listy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym ty mówisz bardzo przydałoby się w CP bo obecna lista kanałów to mówiąc po imieniu [beep] lub jak kto woli nieporządek lub bałagan w porównaniu do innych platform - tu jakieś kopie kanałów a tam VOD a gdzie indziej jeszcze wyłączone kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pewnie się dowiemy jak będzie wyglądać ta repakietyzacja i ewentualnie czy razem z nią zmienią się ceny abonamentu

Dla mnie repakietyzacja jest równoznaczna z podwyżką cen.

Jako przykład mogę podać Cinemaxy przeniesione z pakietu RelaxMix do pakietu bodajże wtedy RelaxMixFilm. Zgadza się, że cena za RelaxMix została ta sama, ale wyleciały z niego dwa kanały warte teoretycznie jakieś 10 zł, więc RelaxMix po tej zmianie powinien kosztować też jakieś 10 zł, a nie dalej 19,90 zł. Niby wszystko było po staremu, a pakiet zdrożał o 100%!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wielu wpisów na temat nowości CP zapowiedzi proponuje aby poczekać do jutra lub poniedziałku aż sprawa się wyjaśni.Miejmy nadzieję,że tym razem CP faktycznie coś zamierza zrobić.Żeby tylko po upływie tego czasu nikt nie był rozczarowany tak jak to miało miejsce przed mundialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł chyba jest taki... bo ludzie biorą dekoder HD... a nie dobierają kanałów HD. Bierzesz dekoder HD... bierzesz kanały HD... i wszystko :)

No tak, ja sama mam dekoder HD. Ale w tym przypadku te kanały powinny być od razu w standardzie, a nie, że biorę pakiet Relax Mix i do tego jeszcze kanały HD, które się niekiedy dublują z SD i płacić za to dodatkowo 15 zł co miesiąc i niekiedy wydłużać sobie w ten sposób okres trwania umowy - bo się wydłuża po po podpisaniu porozumienia na pakiet HD.

Otóż to- kilka miesięcy do końca umowy, chciałem wziąść coś z HD, ale trzeba podpisać porozumienie na HD i przedłużyć umowę, więc zrezygnowałem, tym bardziej że wybór biedny- co mam nagle zainteresować się życiem robaków w HD i wziąść Discovery albo Animal? Druga istotna sprawa- ślepy nie jestem i zauważyłem, że HD jest tylko z nazwy, bo jakość obrazu tego nie potwierdza. Duża rozdzielczość nie jest równoznaczna z lepszą jakością- te kanały oferują przeciętną jakość w porównaniu z niemieckimi lub angielskimi.

Inną frustrującą sprawą jest brak w ofercie CP kanału TVP HD. Płacę abonament, a tvp uprawia prywatę i nie mogę tego kanału oglądać! Choćbym chciał zapłacić to nawet nie dostanę go w CP.

Patrząc na poprzednie nowości polsatu to jestem sceptycznie nastawiony do nadchodzącej: VOD bez dźwięku 5.1 i HD- wolę pójść do wypożyczalni i mam za tę samą cenę lepszą jakość. Internet- reklamowali się jako ratunek dla obszarów, gdzie dostęp z kabla lub komórki jest problematyczny, a sami zaczynają od dużych skupisk, więc są kiepską a właściwie żadną konkurencją dla CDMA z Orange.

Nowe dekodery też nie są przełomowe w swojej funkcjonalności- PVR to nadal coś egzotycznego i luksusowego.

Nie oczekuję więc fajerwerków w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...