Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

najwyższa pora :brawo: może oprócz wspomnianych nowości ktoś by coś zrobił z tą żałosną listą kanałów, bo to wygląda na niezły bałagan - tak to chyba nikt z konkurencji nie ma. W C+ robią porządek co chwile, dokładają kanały FTA gdzieś blisko na liste - możliwe że po to aby zwiększyć sztucznie oferte, ale dzięki temu mają porządek a klient ma poczucie że ktoś o nim myśli, bo to my klienci korzystamy z oferty a do tego potrzebna jest w miare komfortowa lista kanałów. Wiem że wszystkich nie da się zadowolić, ale trzeba chociaż spróbować :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie ryzykuje, ale jakas tam tajemnica mnie obowiazuje:) poczekajcie tydzien, z nowosci to co napisalem i drobna repakietyzacja się szykuje

I bardzo dobrze bo zaczynało już wiać nudą :lol2:

Czyli co? - mamy się spodziewać, że CP podobnie jak C+ zrobi pakiety z kanałami HD :?::]

Pakiety Familijny HD czy Relax MIX HD nawet mogły by mieć wzięcie.

Ale na razie musimy czekać na rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykują się poważne zmiany w ofercie CP i cinemax HD :)

Najwyższa pora :brawo:

 

Ja Wam napiszę w takim razie, że nie są to informacje wyssane z palca.

Dnia 11 października 2010r. wdrożone zostaną nowe oferty telewizyjne CP.

8 października poznacie szczegóły :)

Skoro @dziabolek7 taki tajemniczy to może Ty byś jakiś "przeciek" rzucił ( oczywiście na ile to możliwe) :wink:

 

Chciałem własnie podpisac umowe nie wiem teraz czy czekac.....

To co? nie wytrzymasz te kilka dni!

a po za tym jak masz brać teraz to lepiej poczekaj do grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety Familijny HD czy Relax MIX HD nawet mogły by mieć wzięcie.

Ale na razie musimy czekać na rozwój sytuacji.

 

Jak widać na przykładzie cyfry, to raczej nie najlepszy pomysł. Tam obecnie, żeby mieć wszystkie kanały HD trzeba wziąć pełną ofertę. Podobnie w n-ce. Jeżeli CP tak zrobi, to wg mnie będzie niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł chyba jest taki... bo ludzie biorą dekoder HD... a nie dobierają kanałów HD. Bierzesz dekoder HD... bierzesz kanały HD... i wszystko :)

No tak, ja sama mam dekoder HD. Ale w tym przypadku te kanały powinny być od razu w standardzie, a nie, że biorę pakiet Relax Mix i do tego jeszcze kanały HD, które się niekiedy dublują z SD i płacić za to dodatkowo 15 zł co miesiąc i niekiedy wydłużać sobie w ten sposób okres trwania umowy - bo się wydłuża po po podpisaniu porozumienia na pakiet HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany beda i to wg mnie dosc znaczne choc dopiero w praktyce przekonamy sie jak to bedzie odebrane. Tak ze jak najbardziej info prawdziwe tylko ze do czasu oficjalnego ogloszenia poufne.

Z tego co mi wiadome z tvpolsat.info napewno będzie repakietyzacja która jednak nie wiadomo jak będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...