Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście lata czy jakieś kanały są na wyłączność w tej czy innej platformie. Ważne by oferta była interesująca i sensowne ceny za abonament. Póki co oferta CP mnie prawie zadowala. Gdyby dorzucili jeszcze Cinemax HD i TVP HD zachowując dotychczasowe ceny mogę zejść z pre-paida i zawrzeć umowę nawet na 29 m-cy.

 

pozdrawiam

 

PS

Nie sądze też by ludzie decydując się na zawarcie umowy, kierowali się akurat tym, czy dana platforma ma określone kanały na wyłączność. Po prostu albo w ofercie są kanały, które ich interesują albo ich nie ma i wówczas idą gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy zwrócić uwagę, że nadawcy kanałów odchodzą od wyłączności, ponieważ zależy im na większym zasięgu i większym wpływie z reklam. Druga sprawa, że oferta programowa platform robi się podobna. Różnica jest tylko w cenie. Już niebawem 4xBBC trafi do N, ale i tak w CP będą dostępne najtaniej. N-ka zapewne rozrzuci kanały po pakietach, a w CP są one w pakiecie podstawowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze też platforma, która ma więcej abonentów jest w stanie wytargować niższą cenę jednostkową. I tutaj przewaga CP nad innymi platformami jest niezaprzeczalna. Kanały na wyłączność stanowią ratunek dla małych platform. Duże platformy walczą cenami i .... dlatego są duże.

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. CP zareaguje na ruchy konkurencji. To jest spółka giełdowa, a nie prywatny folwark, gdzie można sobie coś odpuścić.

A można wiedzieć jak? Wprowadzą mecze Eredivisie w PPV zamiast w Polsacie Futbol? :lol2: A może dodadzą nowy kanał FTA do listy? Czas na zmiany - zmianę platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy zniesie limit na internet, ten zgarnie wszystko. Co do planowanych nowości,to CP nie ma żadnego asa w rękawie.

 

 

Czy ja wiem??

Co mi po braku limitu skoro operatorowi przybędzie masa klientów, nadajniki i serwery będa pozapychane i jedynie w nocy będzie mozna kozystac z neta... Tak to maja teraz kase na nowe nadajniki i lepsze ulepszenia. A bez limitów bo brak kasy na rozwój i jak mówię pozapychane nadajniki to będzie standard z ok. 200kbps w HSPA+

 

A skąd wiesz żre Polsat nie ma asa?? Polsat nie chwali sie byle TVR jak N że dołączy to to i jeszcze to tego i tego dnia, ostatnie czasy to Polsat dodaje kanały z "zaskoczenia" a sezon jesienny sie dopiero rozpoczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...