Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP niewiele straci na dodaniu tych kanałów do C+. Ludzie są w CP (Tak jak i ja-nie będę oszukiwał) dla ceny-na więcej niż CP jeszcze sporej części społeczeństwa nie stać.. W C+ i jej pakiecie w którym miałbym tyle do oglądania co w relax mixie musiałbym przepłacać. Większość z userów Sat Kuriera to maniacy telewizyjni. A większość polaków już nie. Oni nie będą się zastanawiać kto ma o tyle więcej kanałów. Dla nich liczy się cena co do ilości. A tu w CP z tym lepiej niż Cyfrze. W dodatku sport tańszy jest też w CP. A nie dla każdego liczy się tylko piłka nożna. CP dużo nie straci, a zyskają obie strony.

 

EDIT:Oczywiście jest jeszcze TNK, ale tam nie ma.....Polsatu i jego kanałów sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2011 roku kończy się umowa na wyłączność NG w Cyfrze+. Na 99% kanał ten dołaczy do CP oraz N. Jest już Nat Geo Wild więc i pojawi się NG :brawo:

Zauważcie że w dobie kryzysu wiele stacji odchodzi od wyłączności by zwiększyć oglądalność.

Nie wykluczone że do CP trafią niektóre kanały z grupy Canal+, np. Canal+, Canal+ Film. Co do kanałów sportowych wiadomo - tutaj rządzą się troszeczkę inne prawa rynku :wink:

Chętnie bym teraz widział w CP - Ale kino i Planete. Myślę, że jest to całkiem realny scenariusz :jupi:

Umowa na wyłączność z Nat Geo kończy się z końcem 2011 roku, co nie znaczy, że nie zostanie przedłużona.

C+ i C+Film nie trafią do CP. Jeśli już to cała paczka C+. Tylko, że CP musiałby za C+ dać jeszcze ze 20 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wysoce prawdopodobne że jeszcze przed gwiazdką dołączy Cinemax HD w zamian na AXN HD dla innych platform.

Czy dołączą BBC HD :?: Przeglądając ramówkę i mając okazje oglądać kilkukrotnie ten kanał u znajomych stwierdzam, że szału na razie nie ma. Może z czasem kanał się rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ i C+Film nie trafią do CP. Jeśli już to cała paczka C+. Tylko, że CP musiałby za C+ dać jeszcze ze 20 kanałów.

To CP by mocno przepłacił. Jeszcze ze trzy, cztery lata temu Canal+ całkiem nieźle się prezentował (filmy). Sport trzymają cały czas ten sam czyli "tylko" piłka nożna. Dzisiaj to już nie to samo. Coraz więcej powtórek i starszych filmów, szczególnie polskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sobie strzelił w stopę czy nie to się dowiemy z raportu za cały 2010 rok. CP najwięcej abonentów pozyskuje w czwartym kwartale roku i jest to niemal 50% nowych abonentów. Swoje raporty za 2010 przedstawi zapewne n'ka jak i Cyfra+, więc będzie można zrobić zestawienia i co nieco się dowiedzieć. Wyniki CP za ostatni kwartał nie były powalające jeśli chodzi o pozyskiwanie abonentów, ale i tak lepsze od n'ki. Natomiast finansowo CP trzyma się wyśmienicie, a o n'ce w tej kwestii to lepiej nie wspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra byłaby wymiana Polsat HD za TVN HD z n i niewykluczone że do niej dojdzie.

Precz ze szmirą pod tytułem TVN czy TVN HD! Same tańce obe[beep]ce. Precz z półgodzinnymi przerwami w reklamach!

 

jak TVP HD pojawi się w DVB-T, to i tak będzie musiał pojawić się

Co do TVP HD to jak najbardziej. Sam start MUX3 z kanałami TVP planowany jest na koniec października, ale jak wiemy nie ma jeszcze ustawy, która obliguje nadawców do udostępniania kanałów za darmo platformom i kablówkom. Tak poza tym kanały TVP są kanałami publicznymi, więc to jest skandal, że nie mogę ich oglądać za darmo, gdzie chcę i kiedy chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z nowymi kanałami? ponoć miało być 2 nowe kanały w CP, fajnie jakby było to TVP HD i TVN HD :P

wiem że Cyfra+ nic nie da od siebie ale co szkodzi im dać nawet sam Canal+? :P mieli by większą oglądalność i być może dzięki temu zbliżyłby się do ogólnotematycznego kanału jako konkurent TVN, TVP i Polsatu (no i może Pulsu) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od października kanał VH1 zostanie zastąpione przez Comedy Central Family. Ta zamiana zapewne wniesie zmiany w ofercie pakietów, ponieważ Comedy Central Family nie będzie w pakiecie Muzyka za 4,90 zł, a może zostać przeniesione do pakietu Familijnego. Po tej zmianie zostałoby samo MTV w pakiecie Muzyka za 4,90 zł. Niewykluczone, że ktoś może wpaść na pomysł odkodowania tego kanału, bo bez sensu będzie płacenie za pakiet Muzyka w którym znajduje się 1 kanał (MTV) 4,99 zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zakodują VIVE i będziesz miał 2 kanał... hehehe :)

 

A tak już całkiem serio... prekursor kanałów muzycznych jakim "było" MTV... niebawem już kompletnie z muzyką nie będzie miało nic wspólnego... :/

 

Komercyjnymi programami wali już z daleka... a potem się dziwimy że mamy taką młodzież a nie inną... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami też mi to przychodziło do głowy, że VIVĘ zakodują. Powinni wziąć przykład od Niemców i odkodować te MTV. Albo mogą dołożyć do tego pakietu Muzyka wszystkie kanały MTV, które nie są w CP (MTV Dance, MTV Rocks) plus to MTV co zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...