Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może do oferty trafią History HD albo NGC HD,[...]

NGC HD, to chyba jak się C+ umowa na wyłączność skończy i jej nie przedłużą... znowu :wink: BBC HD, Cinemax HD, History HD, to jedyne jak narazie kanały, które mają szanse wejść do oferty CP. Jeszcze TVP HD, ale to może kiedyś, kiedyś - za parę lat :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESPN America to kanał którego dodanie byłoby chyba niespodzianką a szczególnie w HD. Jeżeli dojdzie do tego to w chwili dodania biorę Pakiet HD :smile: (nie wiem czemu tego CP nie zrobił wcześniej czy na przeszkodzie stoi brak polskiej ścieżki dźwiękowej? ) .

Wcześniej też przypuszczałem, że przyczyną nie dodania ESPN America do oferty przez CP była ścieżka dźwiękowa, ale trochę zdanie zmieniłem po tym, gdy dodali MTVN HD, które w momencie dodania też posiadało tylko angielską ścieżkę dźwiękową.

 

prawdopodobnie i tak nie będziesz oglądał ich wszystkich naraz szczególnie w weekend gdy jest natłok meczy o tych samych porach.

Chcę żeby kanałów sportowych było jak najwięcej, ale i tak oglądam wybrane, więc czas się znajdzie. :wink:

 

Czy są jeszcze na rynku kanały sportowe które by mogły wejść na nasz rynek?

Nic nie słychać, o tym, ale wedle mnie nie miało by to sensu. Większość praw sportowych, które mają jakieś powodzenie w Polsce jest już rozkupione, więc jakby wszedł nowy gracz nie miałby co zaoferować.

Coś tam mówi się o ESPN i lidze angielskiej, ale to tylko takie gadki szmatki niczym nie poparte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jeszcze na rynku kanały sportowe które by mogły wejść na nasz rynek?

Nic nie słychać, o tym, ale wedle mnie nie miało by to sensu. Większość praw sportowych, które mają jakieś powodzenie w Polsce jest już rozkupione, więc jakby wszedł nowy gracz nie miałby co zaoferować.

Coś tam mówi się o ESPN i lidze angielskiej, ale to tylko takie gadki szmatki niczym nie poparte.

Przeszukałem wszystkie satelity i stwierdziłem że przecież są jeszcze NBA TV i FOX Sport ale na te kanały chyba nie ma zbytnio co liczyć :mrgreen: tym bardziej w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu gdzieś czytałem w Internecie, że Playhaouse Disney ma być wszędzie gdzie są dostępne inne kanały Disney'a (Disney Channel i Disney XD), ale nie koniecznie od razu od 1 września, ale jak niektórzy piszą, to raczej nie ma problemu wrzucenia kanału na któryś z transponderów jeśli są już testy. Wszystko myślę, że wyjaśni się wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Orange Sport Info już istniało w momencie dołaczania go do CP, więc nie mieli co zbytnio testować - wystarczyło dołączyć kodowanie, umieścić go na liście kanałów i gotowe :wink: Natomiast Playhouse Disney jeszcze w ogóle nie ma na HB, więc jeśli zamierzaliby go dołączyć, to wypadałoby zrobić testy przed uruchomieniem przekazu :] No, ale zawsze mogą zrobić testy bez ich publicznego ujawniania :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale w tym wywiadzie Kmita nic nie powiedział o 2013 roku - to tylko dodatek od wirtualnemedia_pl. Sam multipleks, w którym ma się znaleźć Polsat Sport News ma zostać uruchomiony w przyszłym roku. Fakt, że miał być uruchomiony, w tym roku, ale o 2013 roku, jak na razie nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...