Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać że dość ostrożnie podchodziłem do tego NGWild ale po wczorajszym wieczornym seansie (od 20 do 23) stwierdzam, że kanał, pomijając wątpliwą jakość, jest po prostu rewelacyjny! Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to najlepszy dodany kanał od conajmniej 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olimpiada właśnie się kończy i zaczynają się igrzyska po zakończeniu igrzysk rozpoczyna się olimpiada i tak w kółko

 

Już ogarniasz?

 

Ogarniam, dzięki za lekcję (naprawdę !), a swoją drogą teraz będę "testował" jak mówią o Igrzyskach Olimpijskich komentatorzy sportowi :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że dość ostrożnie podchodziłem do tego NGWild ale po wczorajszym wieczornym seansie (od 20 do 23) stwierdzam, że kanał, pomijając wątpliwą jakość, jest po prostu rewelacyjny! Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to najlepszy dodany kanał od conajmniej 2 lat.

 

Rzeczywiście muszę przyznać kanał wyrabia się moim zdaniem nawet lepiej wypada niż Animal planet i to całe Discovery to co pokazali w godzinach 20-23 to było naprawdę interesujące przez to przekonałem się do tego kanału :brawo::brawo::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego porównujecie Nat Geo Wild do kanału Discovery :?: To zupełnie nie ma sensu :crazy: . Discovery jest kanałem można powiedzieć ogólno naukowym. A kanał NGW jest skupiony przede wszystkim na dzikiej przyrodzie. Już prędzej ów kanał można przyrównywać do Animal Planet choć też można by tutaj polemizować. A więc krótko: Discovery to Discovery; Nat Geo Wild to Nat Geo Wild; Animal Planet to Animal Planet jeżeli ktoś myśli inaczej no to przepraszam :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animal Planet jak wszystkie kanały należące do Discovery to kanały nastawione na rozrywkę, która jak wiadomo mało ma wspólnego z kanałem naukowym, a w tym przypadku kanałem o zwierzętach.Nie oglądam programów o zwierzęcej tematyce bo nie lubie, ale po tych 2 dniach mogę powiedzieć, że lepszym jest Nat Geo Wild( bardziej profesjonalny) niż Animal Planet, czasmi trochę nudniejszy niż kanał AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 lutego rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie a nie olimpiada - zapraszam do podstawówki.

OT: Chciałeś błysnąć, ale trochę Ci się nie udało.

Za http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=olimpiada:

olimpiada (...)

2. «międzynarodowe zawody sportowe organizowane co cztery lata przez różne państwa»

3. «czteroletni okres pomiędzy starogreckimi igrzyskami, będący jednostką rachuby czasu w starożytnej Grecji»

Cóż, usus rządzi. Nie żyjemy w starożytności. Słownik Języka Polskiego stwierdza (zgodnie z normą użytkową), że olimpiada to po prostu igrzyska olimpijskie (które, o zgrozo, nie odbywają się w Olimpii!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NatGeoWild to ubogi brat Nat Geo Channel, ktory jest moim ulubionym zdecydowanie kanalem dokumentalnym. Calymi godzinami oglądam NHCh HD, super jakość i super programy, duzo lepsza klasa od Discoverych i BBC.

 

Dobrze ze polsat chociaz NatGeoWild dodał, bo NGCh jeszcze dlugo nie bedzie mogl dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakościowo? różnica 10 klas, NGCh nadaje w HD (o takim pisalem jak widzisz) a BBC to marna jakosc i na dodatek 4:3

 

merytorycznie? różnica 5 klas, NGCh porusza świetne tematy i ciekawostki, BBC K. to same powtórki, po tygodniu człowiek sie juz nudzi ogromnie

 

ciekawe co zrobi teraz E! Polska, nie ma jej w zadnej platformie a sygnal na TP nadal nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprwadzalem jaki bitrate ma Fox hd oferowany na hotbid dla jakiegos tam europejskiego nadawcy no i nie ma sie co napalac na prawdziwe hd tylko takie typowo polskie hd srednia 8 bitrate sie mozna spodziewac a to mniej nic NATgeowild hd ale no coz tak to juz jest obecnie z tym hd nawet BBChd zeszlo ze srednia ponizej 10. Na Portugalie jest oferowany foxlife hd ale juz mi sie nie chce szukac bo nie wierze ze bedzie powyzej 8, jak ktos znajdzie tego nadawce to niech wrzuci link.

 

 

http://www.linowsat.com/0130/all/0130.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co zrobi teraz E! Polska, nie ma jej w zadnej platformie a sygnal na TP nadal nadaje

Zapomniałeś o kablówkach, które E! Entertainment ciągle udostępniają. One też skądś muszą czerpać sygnał więc na pewno kanał jeszcze długo nie zniknie z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E! Entertainment chce wrócić do Cyfrowego Polsatu.

 

- W związku z napływającymi do stacji e-mailami i telefonami od abonentów telewizja E!Entertainment podejmie wszelkie starania zmierzające do przywrócenia stacji do oferty Cyfrowego Polsatu – głosi przesłane nam oświadczenie nadawcy E!. - Jeśli nie uda się osiągnąć porozumienia, telewizja E! Entertainment otwarta jest na rozmowy z pozostałymi operatorami – dodają w komunikacie przedstawiciele stacji.

 

- Decyzja co do obecności kanału E! w naszej ofercie zapadła i została wcielona w życie. Nie wyklucza to jednak możliwości zapoznania się z nowymi propozycjami współpracy - mówi nam Olga Zomer, rzecznik prasowa Cyfrowego Polsatu.

źródło: wirtualnemedia_pl

 

Dobra wiadomość dla osób tęskniących za E!. Zasięg stacji gwałtownie się pogorszył, rentowność się obniża, trzeba szukać nowych rozwiązań, które będą korzystne i dla E! i dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i z tego coś trafi do CP :?:

 

Nadchodzą nowe kanały HD

 

Wielbiciele telewizji w wysokiej rozdzielczości nie powinni mieć w tym roku powodów do narzekań. Jeśli wszystko ułoży się zgodnie z planem na polskim rynku pojawi się kilka nowych kanałów filmowych.

SPI International planuje poważnie zaatakować polski rynek telewizyjny

nowymi kanałami nadawanych w wysokiej rozdzielczości. Obecnie nadawca polskim widzom jest znany jest z takich kanałów

jak Kino Polska czy FilmBox (w tym FilmBox HD). Wkrótce oferta

kanałów w jakości

HD ma być powiększona.

 

Z informacji

Presserwisu wynika, że SPI International jeszcze w 2010 roku planuje wprowadzić do Polski trzy kanały HD - dla fanów kina akcji ActionBox HD, dla kobiet FashionBox HD oraz dla kibiców sportów walki FightBox HD.

 

Podobne stacje mają wystartować w wersji SD - spółka od marca 2009 roku posiada koncesje na nadawanie kanału z kinem akcji oraz stacji z ofertą dla kobiet.

 

za: media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały comedy central to tak naprawdę parę seriali powtarzanych w kółko. Ja rozumiem kanał z serialami ale nie od paru już lat jak oglądam program z ciekawości te same pozycje. I nie piszcie, że nowe sezony bo np. on ona i dzieciaki ten sam sezon widziałem rok temu na kablówce na całym osławionym CC. Nie wspomnę, że brak tam nowych serali a nie nowych sezonów tego samego. Jak dla mnie ten kanał to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też E! Brakuje mam tylko nadzieję że Polsat wykaże trochę dobrej woli i dogadają się z E!. To byłby duży błąd jakby pozwolili jakiejś innej platformie przejąć ten kanal. Myślę że sam fakt że zostawili test e może coś znaczyć i jakoś znajdą porozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...