Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

natgeotv.com/pl[/url]":2lrxiuru]National Geographic Channel dostępny jest na platformach cyfrowych Polsatu Cyfrowego, Platformy n, Cyfry Plus, oraz we wszystkich największych sieciach kablowych naszego kraju.

To wreszcie chodzi o National Geographic Channel czy o Nat Geo Wild (SD lub HD)? Trochę mnie to dziwi (umowa na wyłączność z Cyfrą+ :roll: ), ale może po tej Telekamerze, którą dostał National Geographic Channel coś się zmieniło... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta wiadomość na stronie NG to od zawsze jest, czy od niedawna? Jak to pierwsze to po prostu błąd panów informatyków co tworzą stronę. (Może nie mają zielonego pojęcia o dostępności NG na platformach i sądzą , że jest na każdej) a jak to drugie, tzn, że jest coś na rzeczy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wreszcie chodzi o National Geographic Channel czy o Nat Geo Wild (SD lub HD)? Trochę mnie to dziwi (umowa na wyłączność z Cyfrą+ :roll: ), ale może po tej Telekamerze, którą dostał National Geographic Channel coś się zmieniło... :P

@Nicker Sugerujesz korupcję - kanał w platformie w zamian za głosy w Telekamerach :> Ja tam sądzę, że dla NG ważniejsza byłaby nagroda w ramach HB Awards (czy jakoś tak się to nazywa ten plebiscyt :roll:), a nie jakieś polskie Telekamery :] A jeśli chodzi o to, czy chodzi o NGC, czy o NG Wild SD/HD, to po tym co jest na ich stronie wynika, że NGC SD. Ciekawe w jakim pakiecie - jeśli to prawda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona internetowa National Geographic Channel na pewno się zmieniła, układ obecnej strony jest zmieniony (nie wiem od kiedy, ale raczej nie dłużej niż od miesiąca). A co do tej informacji "JAK ZOSTAĆ ABONENTEM KANAŁU", nie pamiętam, żeby taka w poprzedniej wersji strony istniała, a na pewno nie było tam nic wspomniane o Cyfrowym Polsacie. Ale należy zwrócić uwagę, że w opisie do Nat Geo Wild brak wpisu o platformie Orange, więc bardzo możliwe, że niestety informacje są błędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho po tej informacji to chyba wątek z 500 stron bedzię miał, narazie jest u mnie 465 więc do dzieła panowie!

A teraz w zwiazku z tematem. Jeśli by doszły kanały typu Animal Planet HD, Nat Geo Wild (HD) to bym się wiele nie cieszył bo nie lubię zwierzątek oglądać na ekranie tv, wolę w realu. Napewno cieszył bym się Z National Geografic i Comedy Central.

Poniedziałem już blisko... Haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię kanał E i mogli by go zostawić a w zamian wyrzucić jeden z kanałów informacyjnych bo ich jest za dużo a na wszystkich pokazują i mówią o tym samym
Jeśli już to czy nie lepiej zrezygnować z badziewnego Wedding TV?

Hehe, niedługo nam na forum wybuchnie mała wojna damsko-męska, o to który kanał wyrzucić w zamian za Comedy Central (a to, żeby wyrzucić jakiś kanał informacyjny, a to, że Wedding TV :/), a przecież nawet nie wiadomo do końca jak to będzie z tym CC oraz E! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że ta informacja o E! to kompletna bzdura, po co mieli by wyłączać kanał który wyróżnia ich platformę i brać kanał który jest wszędzie? Poza tym E! to całkiem dobry kanał z potwierdzonymi i aktualnymi informacjami nt. życia gwiazd, to lepsze niż "Pudelki" czy te inne dziwne portale. E! jako jedna z pierwszych stacji podawała najświeższe informacje o śmierci Michaela Jacksona, na E! była też transmisja live z samego pogrzebu, na E! są też m.in. transmisje z gal Oskarowych itp. Nie wierzę że wyrzucą ten kanał. Chyba że ..... po tym jak E! przeprowadziło kampanię reklamową i spolszczyło 100% kanału nawet newsy pomiędzy programami, zażądali od CP więcej za przedłużenie umowy, MTV natomiast mogło się dogadać z CP na dodanie dwóch pozostałych kanałów czyli Nickelodeona i Comedy Central. Nick już jest więc CC to jedyny kanał którego brakuje. Ale dlaczego zamiast E!?

 

A co do National Geographic to nie przypadek, n-ka i CP od dawna starali się zdobyć ten kanał, Cyfra+ musiała by baaaardzo przepłacić za utrzymanie wyłączności więc zdaje się że tego nie zrobili. N-ka wiedziała najwyraźniej że National Geographic nie przedłuży umowy "exclusive" z Cyfrą więc od razu podpisali też umowę na Nat Geo Wild HD, będą mieć wkrótce 2 kanały Nat Geo na swej platformie.

Pomyłka na stronie jest raczej wykluczona, bo są nie tylko napisy ale i logotypy platform dodane, poza tym pozostałe kanały mają prawidłowo przyporządkowanych operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...