Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to wszystko co tu piszą to prawda http://www.dvbnews.pl/news/2647/elastyc ... m_polsacie a chyba raczej tak to w poniedziałek idę podpisać umowę na 13 m-c po 2 m-c obniżam na familijny i święto ale czy gdzieś tu nie ma jakiegoś haczyka bo to chyba trochę za piękne żeby było prawdziwe np może cena za dekoder będzie wysoka a jeśli nie ma haczyka to powinno to przyciągnąć dużo nowych abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haczyk wedlug mnie jest tak samo jak z rozwiązaniem umowy są problemy to samo może wystąpić przy rezygnacji z dodatkowych pakietów,nie jest powiedziane jaki jest okres wypowiedzenia , czy nie będzie to 3 miesięczny tryb w jakim czasie mamy to zrobić

przed okresem minimalnym lub po nim i w jakim czasie jest wiele niewiadomych a znając polsat moze to być mały problem obym sę niemylił.

a jeszcze jedno promocja nie powala na kolana jest według mnie cieńka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by to były plotki dvbnews.pl to nie było by o tym tu :arrow:http://spam.org/news.php?readmore=1882. Także na media2.pl piszą.|

 

Być może jest coś na rzeczy z tym Disney XD w Relax Mix, i chcą go zastąpić w familijnym JimJamem i może Polsat Dla Dzieci.

A źródłem informacji są m.in. serwisy branżowe. :roll:

Już tyle rzeczy tu czytałem, że bardzo ostrożnie podchodzę do wszelkiego rodzaju plotek w tym temacie. Dopóki nie zobaczę w dekoderze - nie uwierzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam twierdze, że wcale nie było wyłączności na Travel. Nigdzie sie nie spotkałem z taką informacją.

Natomiast Cyfra informowała o wyłączności na NG HD, ponadto to Cyfra przygotowuje polską wersje kanału (jak nka MGM HD) i wątpie, żeby chcieli się nim dzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janusz080 , to, że nie było Travel Channel w Cyfrze+ mogło wynikać np. z jakiś umów pomiędzy Cyfrą a Discovery. Jak wiemy z CP zniknął kanał Dicovery Travel & Living i zastąpiono go Travel Channel. Nie wiadomo także, czy ten kanał tematyczny Discovery w ogóle kiedykolwiek jeszcze wrócił na platformę CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam twierdze, że wcale nie było wyłączności na Travel. Nigdzie sie nie spotkałem z taką informacją.

Natomiast Cyfra informowała o wyłączności na NG HD, ponadto to Cyfra przygotowuje polską wersje kanału (jak nka MGM HD) i wątpie, żeby chcieli się nim dzielić.

A kto odpowiada za playout MTV N HD? :mrgreen:

Co do Discovery T&L - po co ten gniot? Widziałem to u wujka (C+) i uważam, że o wiele ciekawszy jest BBC Ent., jeśli chodzi o podobną tematykę. Discovery są poza wyjątkami (Historia i World) raczej marne. Takich kanałów w CP nie potrzeba. Lepszy byłby History czy te Viasaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenosimy dyskusje z Nowości Cyfrowego Polsatu - stan aktualny, tutaj.

 

Mamy 2 nowe testy (test1 i test2) na liście CP. Więc co na nich?

 

- dołączenie kanałów które występują w paczce po 2 (np. viasaty- choć na pewno one nie; jakie występują jeszcze w paczkach po 2?)

- przeniesieniem jakiś kanałów z jednego na innego tp + wyminą czegoś między konkurencją (n, c+)

- po prostu testy techniczne

 

wykluczam polsat hd (test_l) i polsat futbol (test1- ten z 265 kanału)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test1 i Test2 to pewnie Polsat Futbol i Polsat HD albo Polsat Dla Dzieci

Na pewno to nie jest Polsat HD ponieważ miejsce na kanały HD jest na tr. 12,265 a co do reszty kanałów Polsatowskich to pewnie Cyfrowy Polsat woli je umieszczać na tr, 11.158 z czasem się dowiemy co będzie na tych kanałach ale pewnie pani rzecznik znowu powie że to testy techniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to takie awaryjne miejsce na JimJam - a swoją drogą ciekawe skąd wyszła plotka że JimJam będzie w CP i C+, może dlatego że platformy te mają już umowę z Chello Zone a to jeden z ich kanałów, albo platformy przygotowują się na likwidację przez Disney'a kanału Jetix Play i będzie konieczność zastąpienia kanałem o tej samej tematyce - a co tu dużo szukać Jim Jam ma tą samą grupę odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nurtuje mnie niesłychanie jedno pytanie: czy w najbliższym czasie będzie można liczyć na to, że na platformie polsatu zagości kanał historyczny typu Discovery czy TVP Historia?

kiedyś było coś takiego co nazywało się Discovery Civilisation(?) i zostało zastąpione Discovery World ( nie jestem pewien czy dobrze mówię... :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...