Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

media2.pl napisał(a):

CP: Polsat HD bez opłat od 1 września (bez opłat)

Cyfrowy Polsat, największa platforma telewizji satelitarnej w Polsce, zdradza kolejne informacje dotyczące pojawienia się we wrześniu 2009 roku nowego kanału wysokiej rozdzielczości - Polsat HD.

Oczekiwany kanał telewizyjny Polsat HD ruszy 1 września 2009 roku. Potwierdzają się nasze wcześniejsze informacje dotyczące nowego kanału, do którego dostęp otrzymają abonenci Cyfrowego Polsatu bez dodatkowych opłat.

Jak informuje Cyfrowy Polsat, kanał Polsat w jakości HD zostanie dołączony do pakietu Familijnego, a bezpłatny dostęp do niego i Ligi Mistrzów UEFA w wysokiej rozdzielczości będzie miał każdy posiadacz dekodera przystosowanego do odbioru HDTV.

Przypomnijmy, że Telewizja Polsat wygrała przetarg UEFA na pokazywanie wybranych meczów Ligi Mistrzów przez trzy sezony (2009/2010; 2010/2011; 2011/2012) na kanale otwartym. Mecze będą pokazywane także na antenie Polsat HD w jakości High Definition. Cyfrowy Polsat poważnie szykuje się do piłkarskiego sezonu - abonenci otrzymają takze dostęp do kanału Polsat Futbol oraz specjalne cztery serwisy dające dodatkowo dostęp do ośmiu różnych meczów każdego dnia rozgrywek.

 

Źródło: Cyfrowy Polsat/wł

 

To w końcu 1 września czy 16 września ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii Cyfrowego Polsatu, dowiedziałem się, że jak będzie potrzeba pokazania nawet 5-8 meczy jednocześnie, czyli Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej, to nie bedzie problemu, gdyż może tak być, że na polsacie, polsacie 2, polsacie sport, polsacie sport extra, polsacie futbol czy jeszcze innych kanałach należących do grupy Polsatu, pokażą mecze o tej samej godzinie. Ciekawe, czy kiedyś coś takiego zrobią??????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii Cyfrowego Polsatu, dowiedziałem się, że jak będzie potrzeba pokazania nawet 5-8 meczy jednocześnie, czyli Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej, to nie bedzie problemu, gdyż może tak być, że na polsacie, polsacie 2, polsacie sport, polsacie sport extra, polsacie futbol czy jeszcze innych kanałach należących do grupy Polsatu, pokażą mecze o tej samej godzinie. Ciekawe, czy kiedyś coś takiego zrobią??????????????????????????

 

Nie będzie tak!

Będą 4 serwisy Polsat Futbol + kanał PF*. Taka dawka będzie o 19 i 21, czyli razem 10 spotkań, do tego główny Polsat.

 

 

*Polsat Futbol :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Polsat Sport Extra nie zmienia się w Polsat Sport News? To bardzo dobrze.Nie martwcie się o ramówkę PSE jeśli całą piłkę dadzą do PF,przecież jest jeszcze duuużo siatkówki,F1 czy tenisa.Polsat Futbol startuje aby piłki było więcej,żeby widz miał większy wybór.Mogliby także zrobić wiadomości na tym kanale jak na Eurosport 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja caly czas sie zastanawiam po jaka [beep] polsatowi tyle kanalow sportowych gdzie nie maja czego puszczac na juz istniejacych programach (caly czas powtorki)
W takim razie sprawdź program pozostałych kanałów sportowych (może oprócz Eurosportów i ostatnio TVP Sport), a zobaczysz, ile tam jest powtórek.

Widać, że CP trochę zaszalał:

1. Start Polsatu Futbol, który jeszcze niedawno można było uznać za zwykłą plotkę.

2. Przeniesienie PSE do p. familijnego.

3, Długo oczekiwany start Polsatu HD, który będzie dostępny bez dodatkowych opłat.

Ciekawe, czym jeszcze CP nas zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze raz to samo, tylko normalną czcionką żeby jako "krzyk" nie wylądowało w koszu:

 

Nie będzie żadnego Polsat Sport News. Polsat Sport Extra przechodzi do pakietu Familijnego a zastępuje go Polsat Futbol. Oba kanały są za darmo do końca roku. Dodatkowo Polsat HD będzie tez za darmo dla wszystkich.

Mnie zastanawia tylko jedno, jak będzie wyglądać ramówka Polsatu Sport Extra gdy wywalą całą piłkę do Polsat Futbol?

 

Według tego co piszesz nagle Cp odkodowałby (do końca roku) PSExtra dla wszystkich swoich abonentów (także posiadaczy pakietów mini). Jakoś za bardzo mi się to nie widzi chyba że coś źle zrozumiałem. Natomiast Polsat Futbol byłby odkodowany tak jak to było w przypadku tvp sport - do pewnego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z tego nowego kanału piłkarskiego, a także z wiadomości, że będzie wybór 4 meczy, przez co będzziemy mogli wybrać jaki mecz chcemy oglądać. A co do praw o na pewno coś dokupią do PF, a ramówka PSE na pewno nie będzie powtórkowa (niedługo startuje LM siatkarzy i siatkarek, a więc będa nadawać na dwóch kanałach mecze. Zresztą, na PSE mogą być jakieś magazyny/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zrobią z Listą pewnie zrobią większe "przemeblowanie na liście" bo ma być Polsat HD, Polsat Kino, Polsat DlaD., Polsat DlaM. i Polsat Futbol oraz PF1, PF2, PF3 i PF4. Według mnie to powinni takie kanały jak TVS czy TV PULS przenieś tam gdzie sportowe a sportowe gdzieś dalej, bo np. mojego tate denerwuje przełączanie od 1 do 10 i od 100-104 (dekoder MINI), tak jak w n-ce Ogólne od 1 do np. 15. Np coś takiego:

 

1. Polsat

2. TV 4

3. TVP 1

4. TVP 2

5. Polsat HD

6. Polsat 2

7. TVN Siedem

8. TVN

9. Polsat Play

10. Polsat Café

11. Polsat News

12. TV Biznes

12. Superstacja

13. TVN 24

14. TVN Meteo

15. TVP Info

16. TVP Polonia

17. TV Puls

18. TVS

SPORTOWE

FILMOWE

itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wikipedii napisano:

 

Sposób transmisji meczów Ligi Europejskiej

 

Podczas każdej kolejki kanał będzie mógł transmitować 10 spotkań (dodatkowo jedno, najciekawsze w Polsacie) - z każdej pory meczów (19:05, 21:00) jeden w Polsacie Futbol oraz 4 na dodatkowych serwisach, uruchamianych na potrzeby spotkań.

 

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi ,,dodatkowymi serwisami'' bo jakoś tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...