Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj i jaka cisza.......... słuchajcie PR a obudziecie sie z ręką w nocniku :lol2: Prawda o nich jest taka że to tylko "pionki" w tej całej grze które mają za zadanie zwiększyć sprzedaż... i to tyle. Choć ja wam dziś powiem nowość od PR... pakiet kanałów HD w ilości 9 sztuk już niebawem... Ciekawe skad tyle natrzepią... :lol2: Śmieje się ale to nie żart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 9 lipca będzie można podmienić dekoder SD na SD. Ceny wahają się od 1zł do 159zł. Wykluczone są pakiety Mini i Mini Max.

Zazwyczaj są dwie opcje - z gratisem / bez gratisu. Cena podmiany w opcji bez gratisu jest oczywiście niższa :)

Najważniejszą informacją jest posiadanie dekodera na własność. Dzierżawione dekodery nie brane są pod uwagę.

Więcej w kompendium jak je zaktualizuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kanały które potencjalnie mogą znaleźć się w ofercie CP (24):

TVN CNBC Biznes, Filmbox, Filmbox Family, FilmboxHD, Filmbox Extra, Universal Channel, Religia.tv, Movies24, Sci Fi Channel, Comedy Central, Discovery Travel & Living, TVP HD, Discovery Historia, TVP Historia, Nickelodeon, KidsCo, JimJam, Investigation Discovery, ESPN America, France 2, France 3, France 4, France 5, France Ô, KBS World.

 

To kanały którym brak wyłączność u konkurencji (satelitarnej). Pozostają jeszcze takie których nie ma na żadnej platformie satelitarnej, chociażby Viasaty (które bardzo bym chciał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo powątpiewam w KBS World. Ten koreański kanał raczej też w CP nie jest potrzebny. No i kolejne kanały dziecięce też już by były przesadą. Mogli by dołączyć TVP Historia, nawet jeśli jest FTA na Astrze. Discovery Travel & Living było kiedyś w CP jeszcze jako Discovery Travel & Adventure ale zrezygnowali z niego po wprowadzeniu Travel Channel. A szkoda, bo wg mnie to była dziwna decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kanały które potencjalnie mogą znaleźć się w ofercie CP (24):

TVN CNBC Biznes, Filmbox, Filmbox Family, FilmboxHD, Filmbox Extra, Universal Channel, Religia.tv, Movies24, Sci Fi Channel, Comedy Central, Discovery Travel & Living, TVP HD, Discovery Historia, TVP Historia, Nickelodeon, KidsCo, JimJam, Investigation Discovery, ESPN America, France 2, France 3, France 4, France 5, France Ô, KBS World.

 

To kanały którym brak wyłączność u konkurencji (satelitarnej). Pozostają jeszcze takie których nie ma na żadnej platformie satelitarnej, chociażby Viasaty (które bardzo bym chciał).

 

Ta, już to widzę, jak ludzie rzucają się na paczkę kanałów France. Ciekawi mnie, ile abonentów Cyfry+, ma wykupione te kanały? KBS World, też nie jest oczekiwanym kanałem.

Ja osobiście z tych kanałów podanych przez Ciebie, to chciałbym: Universal Chanel, Comedy Central, Discovery Travel&Living, Investigation Discovery, TVP Historia, Discovery Historia, Viasat Explorer, Viasat History, Religia. TV i History. Te kanały w zupełności by mi wystarczyły (i dużo miejsca by na transponderze nie zajmowały, bo można by dać do niektórych kanałów dodatkowy system kodowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym skoro tak bardzo Ci brak tych kanałów i chcesz ich mieć więcej, to zmień operatora :mrgreen:

 

Ja zrobiłem tylko takie zestawienie! Są to kanały które są u konkurencji i nie posiadają wyłączności. Nie wypisałem ich przez to że chcę je mieć.

 

 

Dodam jeszcze że Eska.tv do końca roku nie dla CP :arrow:http://spam.org/news.php?readmore=1446

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że TVN wycofał się z tego projektu nie musi wcale oznaczać końca wyłączności N na ten kanał.
Wyłączność może być na czas nieokreślony lub określony. Ta pierwsza dotyczy kanałów tworzonych na potrzeby tylko jednej platformy, a takim był Discovery Historia. Oczywiście ten kanał nadal może być na wyłączność w n, ale mnie bardziej przekonuję to:
Do tej pory Discovery Historia obecny był w ofercie telewizji "n". Takie zapowiedzi świadczą o tym, że kanał Discovery Historia wkrótce może pojawić się także w sieciach kablowych oraz na platformach satelitarnych. Więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że Eska.tv do końca roku nie dla CP :arrow:http://spam.org/news.php?readmore=1446
Przecież to jest logiczne, że jak kanał jest na wyłączność w jednej platformie, to nie ma możliwości, by taka stacja pojawiła się u konkurencji. Wyłączności nie ustala się na okres kilku miesięcy bo to raczej byłoby bez sensu. Spokojnie rok, a może nawet więcej trzeba będzie poczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest logiczne, że jak kanał jest na wyłączność w jednej platformie, to nie ma możliwości, by taka stacja pojawiła się u konkurencji. Wyłączności nie ustala się na okres kilku miesięcy bo to raczej byłoby bez sensu. Spokojnie rok, a może nawet więcej trzeba będzie poczekać.

 

Nie jest to logiczne. Umowy mają to do siebie, że w każdej chwili mogą być zmienione, jeśli tylko taka będzie wola stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jak najbardziej logiczne. Nie po to się podpisuje umowy na wyłączność, żeby je zaraz zmieniać. No chyba, że ktoś ma kłopoty finansowe, tak jak nka, która zrezygnowała z wyłączności na Uviversal i Sci-Fi przed jej wygaśnięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając kłopoty finansowe nie rezygnuje się z wyłączności przed kocem umowy bo kary sa wyższe niż normalnie by płacili... Więc ta opcja odpada i jak coś piszesz takiego to powołaj się na jakiegoś newsa...

Ty mówisz o zerwaniu umowy, ja mówie o renegocjacji. Umowa na wyłączność była na 2 lata (z tego co wiem) niedługo i tak musieliby podpisywać nową. Dla Universalu było to korzystne, bo weszli do Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...