Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie spokojnie. Moim zdaniem wcześniej czy później każdy kanał, który jest na wyłączność w danej platformie cyfrowej po jej wygaśnieciu ma szanse zaistnieć u konkurencji. Biorąc pod uwagę, że na Hod Birdzie kończy się miejsce i polskie platformy nie mają już miejsca na transporderach, to jest to niemalże pewne i nie ma sensu się kłócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do tematu zapowiedzi. Co do National Geographic dowiedziałem się 3 rzeczy:

1) została podpisana umowa z Cyfrą + [przedłużenie !]

2) nie ma już praw do wyłączności, więc reszta platform dołączy zapewne do oferty NG (a negocjacje już trwają)

3) tyczy się to HD i SD

 

offtopic:

w planach więcej kanałów (i nie mowa tu o kanałach Polsatu, bo to już wiadomo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam nic przeciwko temu, aby kanały National Geographic Channel SD i HD poszerzyły zasięg o platformy CP i N, gdyż uważam, że to dobre kanały. Jednak nie wiem co mam myśleć, gdyż kolega @lucius, którego słowa wielokrotnie się sprawdziły pisze jedno, a kolega @Xenomorph drugie :crazy: . Mało tego na poparcie słów @luciusa są artykuły, chociażby z portalu SatKuriera, które mówią o przedłużeniu przez Cyfrę+ wyłączności na NGC.

 

@Xenomorph, a wiadomo coś więcej o tych nowych kanałach w CP :?: . Czy to będą kanały, które posiada konkurencja czy takie, których u konkurencji brak :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
polskie platformy nie mają już miejsca na transporderach, to jest to niemalże pewne i nie ma sensu się kłócić.

Kto nie ma ten nie ma. CP ma cały wolny transponder=10 kanałów SD w niezłej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@janek92, nie zapomnij, że na transporderze 11158V miejsca już praktycznie brak, a Polsat chce tworzyć swoje nowe kanały tematyczne więc nowy transporder z pewnością się przyda :>

Pisałem o 10758 V 27500 :> Wszystkie kanały Polsatu zresztą nie muszą być na jednym tp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci CP zdajcie sobie z jednego sprawę NOWE KANAŁY = PODWYŻKA ABO! Cp do platforma dla oszczędnych więc nie liczę tutaj na jakieś sukcesy w stylu C+ (4 nie należące do Canal+ kanały w ciągu 6 miesięcy).

NIE PROWOKUJ!!!

Zarówno Polsat jak i Cyfra mają w opcjach pakiety "dla oszczędnych", mam abonament w CP powyżej 100 zł/mies.

Każdy sam decyduje co i za ile chce oglądać. Tak, że proszę bez niepotrzebnych insynuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe pogardziłbym Universalem w familijnym.

 

A prawda jest taka że Cyfra się wzmacnia. Jakbym był częściej w domu i ode mnie by to zależało to bym skorzystał z tej ich promocji ze zmianą operatora. Ale że w domu jestem nie za często to mi to wielkiej różnicy nie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do tematu zapowiedzi. Co do National Geographic dowiedziałem się 3 rzeczy:

1) została podpisana umowa z Cyfrą + [przedłużenie !]

2) nie ma już praw do wyłączności, więc reszta platform dołączy zapewne do oferty NG (a negocjacje już trwają)

3) tyczy się to HD i SD

 

offtopic:

w planach więcej kanałów (i nie mowa tu o kanałach Polsatu, bo to już wiadomo :))

 

Jak w takim razie wytłumaczysz to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie bedziecie mieli nationala w polsacie bo Cyfra ma wyłącznosc a do tego kanału wszystkie kanały discovery razem wzięte moze oprócz world sie umywają

Dziwie sie ze ten operator tak kiepsko sie stara bo np. Comedy Central nie jest na wylacznosc a tylko w plsacie go nie ma.

Opaerator ten idzie n ailosc a nie na jakosc. ludzie dalej patrza na cene a nie na zawartosc pakietów a pozniej narzekaja.

W Cyfrze doszedl sc-fi chanel ostatnio i uniweresal chanel a w polsacie bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Na razie nie bedziecie mieli nationala w polsacie bo Cyfra ma wyłącznosc a do tego kanału wszystkie kanały discovery razem wzięte moze oprócz world sie umywają

Dziwie sie ze ten operator tak kiepsko sie stara bo np. Comedy Central nie jest na wylacznosc a tylko w plsacie go nie ma.

Opaerator ten idzie n ailosc a nie na jakosc. ludzie dalej patrza na cene a nie na zawartosc pakietów a pozniej narzekaja.

W Cyfrze doszedl sc-fi chanel ostatnio i uniweresal chanel a w polsacie bez zmian.

W tym poście na temat CP piszesz dwie różne rzeczy. Raz piszesz, że CP nie dodaje kanałów na które inne platformy nie mają wyłączności, a potem piszesz, że CP idzie na ilość, a nie na jakość. Więc zdecyduj się, którą drogą idzie CP. Czy ma dodawać wszystkie kanały po kolei czy ma zwracać uwagę na jakość, a nie na ilość.

Kanał może dołączyć.

A kiedy może dołączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...