Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem na myśli to, na ile CP wyceni pakiet HD, jeśli taki kiedyś utworzą :wink:

Na kanale dla abonentów mówią o pakiecie kanałów hd (a mowa jest o jenym kanale), ale ta reklama emitowana jest od daaawna :)

 

Internet zapewne pojawi się dopiero po wakacjach (może na urodziny CP). Obecny okres nie jest odpowiedni do uruchamiania takich usług, więc trzeba cierpliwie czekać.

Start ma być we wrześniu, o ile się wyrobią, a to okres kiedy dzieci do szkoły idą, więc będzie popyt.

 

Co do NG HD dowiem się dokładniej kiedy i podam info, póki co nie chcę siać paniki, takie otrzymałem informacje, więc się nimi podzieliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest szansa na pojawienie się NGC HD w CP to oznacza jedno, iż nadawca nie jest zainteresowany przedłużaniem wyłączności z Cyfrą+. Z tego artykułu co @neo_patryk wkleił wynika, że na początku NGC HD nadawał z transpordera GlobeCast UK, z którego obecnie nadają 4xBBC i Wedding TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma cyfrowa Cyfra+ przedłużyła umowę na wyłączne nadawanie kanału National Geographic Channel na kolejne trzy lata...

 

art. z 02.10.2008r

 

źródło :arrow:https://satkurier.pl/news/43149/national ... cyfry.html

 

 

Także o NGC SD w CP nie ma mowy w najbliższym czasie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się takie głupoty czyta, jakie Ty piszesz kolego @kubus.kul to aż coś mi coś tam ściska. Widać, że nie wiesz kiedy kończy się Cyfrze+ wyłączność na NGC SD, a ludzie nawet kilka postów wyżej o tym pisali... :roll:

Wiecie, umowę zawsze zerwać można, ale to nadawcy nie będzie się opłacało, bo musiałby wypłacić olbrzymie odszkodowanie platformie z tego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś to można liczyć moim zdaniem na kanał National Geographic Wild, z rodziny National Geographic, ale co tu gorączkować się 2 lipca już blisko, więc spokojnie zobaczymy, czy CP nas zaskoczy, czy tylko będzie następna plotka. Prawdę mówiąc, jak to mówią "czas przywyknąć przecie" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ng wild nie ma koncesji na nadawanie satelitarne, po drugie NG jest zadowolone z wyników oglądalności (w końcu nawet w podstawowym jest). Trzeba by było pisać emaile do NG w sprawie dodania kanału na satelitę, ale na koncesję będą czekać z pół roku jak nie więcej. Czas użytkownicy cp przyjąć do wiadomości że jeśli chcecie mieć nowe kanały to czas na podwyżkę abo, a z tego co wiem cp ma w sporej części wiocha, więc taki janusz z ursusa nie będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe

W mobilnej telewizji może zabraknąć Polsatu, który ponoć jeszcze nie przedstawił swojej koncepcji uczestniczenia w projekcie. Być może Polsat ma pomysł na to jak wykorzystać swoją telefonię komórkową "Halo Polsat" do oferowania usługi telewizji w komórce. http://blogi.satkurier.pl/47824-mobilna-niewiadoma.html

 

To by było coś : Internet, Telefony(z DVB-H), TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, umowę zawsze zerwać można, ale to nadawcy nie będzie się opłacało, bo musiałby wypłacić olbrzymie odszkodowanie platformie z tego tytułu.

Wiesz, umowy nie trzeba zrywać. Można ją też renegocjować. NGC do tanio sprzedających się nie należy, więc kto wie czy w czasach kryzysu Cyfra+ nie będzie i w takich umowach szukać oszczędności. Nie tylko Cyfra+ zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co nie tak napisał Kuba? Przecież wszyscy wiemy, że umowa rzeczywiście kończyła się w tym roku :-) Literalnie jest wszystko w porządku ;-) O ile sobie dobrze przypominam to NG HD rzeczywiście ruszyło 2 lipca 2007. Mijają 2 lata, dosyć standardowy czas na umowy na wyłączność, więc kto wie, są przesłanki, by myśleć, że to prawda. Tym bardziej, że np. N też zostawiła wolny kanał 46, czego do tej pory nie robiła [dziur]. Jakoś Style Moda Muzyka posprzątali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TNK, w Nce została dziura w pakiecie dokumentalnym, co z dużą dozą prawdopodobieństwa można uznać jako przesłankę do tego, że pojawi się tam "coś" nowego. Tylko, że to tylko taka przesłanka, nie wiadomo co to może być i kiedy. W końcu kolejna konferencja pewnie dopiero we wrześniu. Ale wracamy do Cyfrowego i ew. wejścia NG HD. Przesłanki są jak widać i te z CP (test), i te z C+ (weszli rowno 2 lata temu) i te z N (czystki w pakietach, wolne miejsce). Tylko oficjalnej informacji brak - jak zwykle :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...