Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnych pakietów HD nie ma i nie będzie - no chyba, że coś od 1 lipca ma być, ale mi nic o tym nie wiadomo. Jeżeli już coś będzie wiadomo to kilka dni przed końcem miesiąca. Na satkurier.pl jest napisane pakiety HD - jeżeli to było kilka dni temu, ja już dawno bym o tym wiedział. Więc raczej ta opcja odpada.

Zresztą od 1 lipca Discovery HD za 6zł.

 

@gabrys

Moderator poszedł i zapytał w APS - sam możesz to zrobić, zobaczymy jakie info otrzymasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba powyższe pytania pojawiają się co jakiś czas. Ja ze swojej strony dodam, że podobno za trzy lata, jak skończy się wyłacznośc na National Geographic jest szansa na to, żeby kanał ten zagościł w Cyfrowym Polsacie :lol2: Prędzej czy później wszystkie kanały mogą być w Cyfrowym Polsacie.

ktos wie czy TVPHD w koncu trafi do CP?

W końcu trafi. Nie martw się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP pozostaje tylko patrzeć na to co robi Cyfra+. Od czau dołączenia do CP 2xTVP (Info i Sport) Cyfra dołączyła już Universal Channel i mają już prawie dogadane Sci-Fi Channel, Nickelodeon i i ten Test_l którym najprawdopodobniej jest Discovery HD (nie pamiętam czy coś jeszcze).

Chyba CP musi w w końcu jakoś zareagować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nasuwa się pytanie czy lepiej mieć ilość czy jakość, bo rzeczywiście prześciganie się w ilości kanałów czasami nie ma sensu. Dla mnie osobiście ważniejsze są kanały sportowe i tutaj polsat sport wyróżnia się z polskich stacji sportowych i osobiście chciałbym ewentualnego rozszerzenia oferty o takie programy. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już o tym napisał. A jednak od lipca będą w sprzedaży nowe Echostary HD z nagrywaką. Ciekawe za ile i od jakiego pakietu w górę. Czy przy zakupie obowiązkowe będzie wybranie opcji kanałów HD?

Zaś internet będzie we wrześniu?

Internet późna jesień!? Wyszkolić się jeszcze muszą a zaproszenia na szkolenia też jeszcze nierozdane :>

Tymczasem dekoder jest możliwy by rzucili go do sprzedaży. To co mnie (i pewnie wielu) w Cyfrowym Polsacie denerwuje to, to - że zachowują się jak dziewica "orleańska", która chce ale nie wie kiedy i jak! Zgroza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja jestem bardzo zainteresowany netem CP :) Mój obecny mnie nie zadowala. Jeśli będzie w miarę porządna prędkość oraz niski abonament to z chęcią skorzystam z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stawiałbym wielkich wymagań przed Internet dla CP. Nie mają oni kabla w całej Polsce, więc albo będą musieli dzialać na liniach TP i/albo wykorzystywać Sferię - czyli de facto możliwości niższych cen są ograniczone. Co ciekawe taniej będzie nawet jechać po liniach TP niż współpracować ze Sferią. No chyba, że Sferia drastycznie obniży ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę wieczorem co się będzie działo - niech tylko wiekszość wróci z niedzielnych pikników, wyjazdów do rodziny itp. - taki tłum tu będzie w tym wątku, że strach myśleć crazy.gif A ile roboty dla moderatorów będzie :> Xenomorph nam teraz taką wieść podał, że wszystko możliwe 8)

A właśnie @Xenomorph, a po ile ma być NGC HD - też po 6 zł :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, najpierw niech się potwierdzi to info o NGC HD (+ może jeszcze jakiś/jakieś kanały HD - Xenomorph wkońcu napisał tak: "A co do HD to nowy kanał(y) już wkrótce [...]", więc może nie tylko ten 1 kanał HD dołączy do CP), a wtedy pakiet HD byłby coraz bliżej. Ciekawe na ile CP go wyceni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...