Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam CP od 6 lat. Przez ten czas władze czyniły tak wiele zapowiedzi, obietnic, tak wiele rozmów się toczyło, że to wszystko aż ciężko zliczyć. Ale niewiele się sprawdziło.

 

Tylko nie mów że przez te 6 lat nic sie nie zmieniło bo w to nie uwierzę... Wszyscy patrzą na to co zapowiadali i nie dali ale trzeba spojrzeć tez na to co zapowiadali a dali bo tego też sporo było...

 

Właśnie na kanale TEST_L pojawił się system kodowania n-ki - Conax. Ciekawe co to oznacza.

 

Może to ten sam test co w n na 803 TEST1

A może to test Brava HDTV....??? Bo ta odpowiedź mi sie wydaje najbardziej teraz trafiona... Bo jak było kod tylko Polsatu to bym jeszcze stawiał na Polsat HD lub BBC HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to jest kanał TVP HD, który posiada w swojej ofercie jak na razie tylko n-ka i może to są jakieś próby kodowania na przykładzie Conax :?::roll: W innym przypadku może to być kanał Filmbox HD. O pozostałych kanałach HD (TVN HD, MGM HD, nSport HD), które posiada n-ka, a nie ma ich CP już nie wspomnę, bo (o ile mi wiadomo) są to kanały na wyłączność. Czyli albo to test TVP HD lub Filmbox HD, albo całkowicie nowego kanału HD. Jednak ta ostatnia wersja wydaje mi się najmniej prawdopodobna, bo nowy kanał HD najczęściej jest szumnie ogłaszany, a jak na razie coś cicho... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo należy przypomnieć, że w sprawie TVP HD miały trwać rozmowy między TVP a CP, natomiast SPI Polska (dystrybutor kanałów Filmbox) otwarcie mówił o chęci włączenia kanałów Filmbox do oferty CP, więc może postanowili nie zwlekać do jesieni i już dołączyć któryś z wymienionych przeze mnie kanałów (TVP HD lub Filmbox HD). :)

Nadal nie wiem, co się się dzieje w sprawie kanałów tematycznych Polsatu, a szczególnie pierwszych dwóch (Polsat Kino i Polsat Dla dzieci), których start był zapowiadany na przełom maja i czerwca. Do czego ta zwłoka jest im potrzebna? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja nie śpi, a CP przeciwnie. W Cyfrze po TVP Sport przyszedł czas na Universal Channel i już mówi się o kolejnej nowości Nickledonie. Nka co prawda też za bardzo nie szaleje ale zawsze jest Eska.tv.

Swoją drogą ciekawe czym się okaże TEST_L. Podobno będzie to wspólny kanał CP i N. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ploty, ploty i jeszcze raz ploty CP nie ma zamiaru na razie tworzyć wspólnego kanału z N podejrzewam że w przyszłości też nie ma zamiaru TEST_L jak dziś się dowiedziałem to kanał techniczny i nie ma nic wspólnego z dodaniem lub utworzeniem nowego kanału jutro dowiem się coś więcej na jego temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...