Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JUŻ nie długo w CP TVP SPORT i TVP INFO

Cyfrowy Polsat podpisał z Telewizją Polską umowę na mocy której kanały TVP1 i TVP2 są już całkowicie legalnie dostępne na platformie. Wkrótce oferta platformy zostanie poszerzona o TVP Sport oraz TVP Info.

Umowę podpisał prezes Cyfrowego Polsatu, Dominik Libicki oraz prezes TVP, Piotr Farfał. Kanały TVP Kultura oraz TVP Polonia nadal będą dostępne dla abonentów platformy. TVP Sport zostanie dołączony do pakietu Sport Cyfrowego Polsatu i tym samym będzie dostępny także dla abonentów Pakietów Relax Mix, Relax Mix+HBO oraz Super Film, których jednym z elementów jest Pakiet Sport. Kanał TVP Info zostanie udostępniony wszystkim klientom Cyfrowego Polsatu.

źródło: dvbnews.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiadomo już także na których pozycjach na liście CP, TVP Sport i TVP Info zagoszczą:

Do poniedziałku kanały TVP Sport i TVP Info powinny zostać dołączone do oferty Cyfrowego Polsatu. Serwis tvpolsat.info jako pierwszy podaje numery na liście platformy, pod którymi będzie można znaleźć te stacje. TVP Info wkroczy na pozycję numer 71, a TVP Sport zamelduje się na kanale 19

Źródło :arrow:http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=1741

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nowy transporter jest szykowany na LM :) Myslę, że oprócz kanałów, które obecnie CP ma w ofercie, gdzie możliwe będzie pokazywanie Najlepszej Ligi Europy, a mianowicie Poslat Sport, Polsat Sport Extra, POlsat Sport HD i Polsat Play, dojdą jeszcze kanały typowo dla LM na wzór N , właśnei na nowym transporterze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę was zmartwić. Kanały TVP 1 i TVP 2 nie mają takiej samej przepustowości jak Polsat, czy TVN. Szczerze to nie ma zbytnio "ogromnej" różnicy między TVP 1 i 2 z tp. Polsatu, poza tym, że na kanałach TVP z tp. C+ jest chyba ścieżka dźwiękowa w AC3 na niektórych pozycjach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę was zmartwić. Kanały TVP 1 i TVP 2 nie mają takiej samej przepustowości jak Polsat, czy TVN. Szczerze to nie ma zbytnio "ogromnej" różnicy między TVP 1 i 2 z tp. Polsatu, poza tym, że na kanałach TVP z tp. C+ jest chyba ścieżka dźwiękowa w AC3 na niektórych pozycjach.

 

Pozdrawiam.

Ja bym raczej powiedział że kanałom TVP1 i 2 na C+ jest bliżej jakościowo do TVN niż do TVP1 i 2 z CP. Owszem, róznica bitrate jest spora ale jak dla mnie (TV kineskop 32 cale 100Hz) obraz jest tylko minimalnie gorszy, może na duzych plazmach i LCDkach jest gorzej, tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyg to zależy kiedy ostatni raz oglądałeś TVP na CP. Rok temu różnica była kolosalna, ale CP stopniowo poprawiało sygnał i ostatnio nie było tak tragicznie. Ja mam Samsunga HD z CP i Phila PVR z Cyfry i moje obserwacje są takie: telewizor 20'' CRT nie widać różnicy, plazma 37'' różnica niewielka. Może na LCD, które są bardziej wrażliwe na jakość SD będzie to odczuwalne, ale na cuda bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyg to zależy kiedy ostatni raz oglądałeś TVP na CP. Rok temu różnica była kolosalna, ale CP stopniowo poprawiało sygnał i ostatnio nie było tak tragicznie.

Takie samo wrażenie odniosłem- pamiętam, jak było latem ubiegłego roku, a przez ostatnie miesiące już zdecydowanie lepiej się to oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...