Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Solorz generalnie abo. ma w d.... . Dopóki ma tylu abo. i oni nie odchodzą to będzie marazm totalny. Wie,że nowych już za bardzo nie nałapie, musiałby zbyt dużo zainwestować w nowe programy - tutaj nie przegoni cyfry ani N więc konsumuje to co ma. Poza tym jego nowym konikiem w który będzie inwestował to telefonia komórkowa. Poza tym zgarnął trochę kasy na giłdzie i jak telewizja zacznie przynosić min. straty to sprzeda część udziałów i już /zresztą do tego się już przymierzał/W Polsacie się już wypalił - nie podnieca go :D i m.in. dlatego też nie będzie inwestował, wie że byłby to przerost formy nad treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co, Polsat sprawdza jakość TV Patio? :brawo::brawo: A kto sprawdzi jakość Cyfrowego Polsatu? :mrgreen: Się znawcy jakości znaleźli!!! Technicy Polsatu ekspertami jakości kanałów!! To dopiero wiadomość! :lol2:

 

Widocznie włoskie kanały z telezakupami mają wyższą jakość niż Patio :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to mogli by dodać: TVP Sport, Comedy Central, Viaat Explorer i History, The History Channel, TVP Info, TVN Lingua, Religia.tv i poprawić jakość TVP 1 i TVP 2 i była by gitara :P

Myślę, że dodadzą jakieś kanały na jesieni, oprócz swoich tematycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... ludzie tak bardzo chcecie np TVN INFO... ciekawe po co??? Po pierwsze ten program tyczy się głównie Warszawy... i co mnie obchodzą jaieś wydarzenia Warszawy.. . Mówicie że chcecie TVP Sport - o ile mi dobrze wiadomo cyfrowy polsat zgodził się na warunki jakie postawiła TVP tylko, że ta druga strona nie podpisała umowy. A następne kanały dodawać ze stajni TVN to byłaby kolejna porażka. Ciekawe kto tak naprawdę ogląda tematyczne programy TVN....

 

A jeżeli chodzi o programy, które mogą dać... jest ich wiele. Główne pozycje co mnie ciekawią to viasaty moze filmboxy.... i cos co jest ciekawe i nie ma na innych platformach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Polanko dla Ciebie kolejne kanały tvn-u to porażka, a dla innych nie. Widać, że ludzie oczekują nowych kanałów tvn-u (Religia.TV i tvn lingua) w CP. Tobie nie musi się to podobać masz takie prawo. Zawsze możesz zmienić swojego operatora na takiego, który Ci bardziej dogodzi. Co do TVP Info to jest kanał informacyjny, a że są bloki (niedługie z resztą), w których lecą informacje i programy regionalne (w tym przypadku dla Warszawy) to już inna inszość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, obecność lub brak w CP Religia.tv czy TVN lingua to być albo nie być tej platformy :lol: Bez przesady coraz to mniej ludzi chodzi do kościoła a programy religijne to ludzie mają na TVP. Jeszcze nie spotkałem człowieka który nauczyłby się języka z kaset, programu komputerowego czy telewizora. Języka najłatwiej nauczyć się gadając z kimś, najlepiej jeśli się słono za to płaci wtedy jest motywacja :D Po co CP Lingua jak mają BBC z oryginalną ścieżka dźwiękową. Na HBO chyba też można wybrać ścieżkę dźwiękową.

 

I jeszcze gdyby wydłużyli dobę, tak ze dwie godzinki :D

A moze frytki do tego? :D xD

To jeszcze zimne piwo poproszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Gieka to samo co do polanko można odnieść i do Twojej wypowiedzi.

 

Powiem tak - nikt się języka nie nauczył z kaset, napisów na filmach w kinie i sluchania radia ale jakoś tak się dziwnie złożyło, ze ja tak - trzech - (przynajmniej podstaw) w czasach gdy o native speakerze to sobie można było pomarzyć, nie mówiąc o programach w TV (z wyjątkiem Telewizyjnego Technikum Rolniczego, gdzie zapodawali rosyjski i niemiecki raz w tygodniu). Więc czym więcej kontaktu - tym lepiej :roll:

 

Co do Religia tv. to co do tego ma chodzenie do kościoła i politycznie PISprawne programy w TVP :? Jak komuś wystarczy - może poprzestac, ale jeśli ktoś chciałby zobaczyć Makowskiego, Sowe, Pilśniaka czy Sosnowskiego w akcji i debaty o stosunku np. Husslera do fenomenologii, to ONLY Religia tv. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze dla niektorych kanaly TVN sie podobają... ale tych "niektórych" jest mało...

Ja cenię sobi kanały TVN i TVN7 często jest w nich coś fajnego. rozumiem kanał informacyjny... warto byc caly czas na bieżąco.. podobnie TVN meteo.

a reszta... moze pojawi się raz na czas cos wartego obejrzenia i to wszystko. i za to kazdy abonent musi płacić. Ja wolę płacić za konkretne programy.

 

NIe myslę tutaj tylko o TVN, polsat rowniez coś podobnego teraz robi. Mam tylko nadzieje ze programy polsat play i polsat cafe nie skończą tak samo jak On Ona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - nikt się języka nie nauczył z kaset, napisów na filmach w kinie i sluchania radia ale jakoś tak się dziwnie złożyło, ze ja tak - trzech - (przynajmniej podstaw) w czasach gdy o native speakerze to sobie można było pomarzyć, nie mówiąc o programach w TV (z wyjątkiem Telewizyjnego Technikum Rolniczego, gdzie zapodawali rosyjski i niemiecki raz w tygodniu). Więc czym więcej kontaktu - tym lepiej :roll:

Kiedyś słyszałem prosty przepis na naukę języka. Regularne wkuwanie słówek i gadanie w tym języku. Nie słuchanie ale rozmowa. Nawet jeśli ktoś się nauczy języka ale nie będzie się nim aktywnie posługiwał np. przez rok to go najzwyczajniej zapomni.

Nie wiem jak wygląda TVN Lingua ale przypuszczam że przeciętnemu Polakowi znudzi się po kilku lekcjach. A kontakt z angielskim abonenci CP już mają na kanałach BBC.

 

Co do Religia tv. to co do tego ma chodzenie do kościoła i politycznie PISprawne programy w TVP :? Jak komuś wystarczy - może poprzestac, ale jeśli ktoś chciałby zobaczyć Makowskiego, Sowe, Pilśniaka czy Sosnowskiego w akcji i debaty o stosunku np. Husslera do fenomenologii, to ONLY Religia tv. :brawo:

Ma to do siebie że Polacy nie potrzebują programów religijnych. Tzn. potrzebują ale nie chcą oglądać. :D Z opisu wnioskuję że kanał mógłby zainteresować studentów teologii i pokrewnych. Mógłby, bo student raczej nie ogląda tv :D

 

Lekki offtopic się zrobił. :D Skąd w ogóle pomysł że te kanały pojawia się w CP? Na forum raczej mówi się o odejściu kanałów ITI z CP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Palikot a ską to wiesz, że umowaa jest krósza :?: . Pracujesz w zarządzie CP czy jak, że masz dostęp do takich informacji :?: . eMTi dostał informacje ostatnio z CP, z której wynika, iż CP zawarł dłulegoletnią umową z tvn-em na ich kanały. Także takie gadanie, że kanały tvn-u znikną z CP to tylko sianie zamętu wśród abonentów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Dekoder bez umowy- Nowa Promocja

-Cena zakupu - jedynie 149 zł brutto

-Tylko w Cyfrowym Polsacie z satelity Polsat, TVP1,TVP2, TVN, TV4 - wszystkie razem!

-W cenie miesiąc Pakietu Familijnego i Pakietu Relax Mix o wartości kilkudziesięciu zł

-Dostęp do kanałów niekodowanych (FTA)

-Brak umowy

-Na własność dekoder Mini D1

-Model serwisowania - wymiana w APS na nowy dekoder

-Możliwość podpisania umowy na dłuższy okres na atrakcyjnych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...