Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiaj wg. informacji SATKuriera ma rozpocząć nadawanie kanał TVS.Start regularnej emisji planowany jest o godzinie 10.00.Mam do Was takie pytanie,czy na Waszych listach Cyfrowego Polsatu są już jakieś oznaki tego kanału? Bo ja przed chwilą sprawdzałem u siebie ale wszystko nadal po staremu.Przed chwilą sprawdzałem na oficjalnej stronie internetowej tego kanału że można go oglądać w następujących platformach:

UPC kanał S22

Cyfra+ kanał 15

Cyfrowy Polsat

N kanał 158

A Cyfrowy Polsat który kanał?? Czyżby znowu mieli problemy z dodaniem go do oficjalnej listy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety znowu powtarza się sytuacja kiedy to pojawia się nowy kanał a Cyfrowy Polsat nie jest w stanie dodać go do oficjalnej listy (inne platformy zrobiły to od razu) Przypomina się tutaj sytuacja w sprawie rozdzielenia kanałów TCM/CN gdzie Cyfrowy Polsat do tej pory tego nie zrobił,tylko samemu trzeba je rozdzielać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak brzmi oficjalny komunikat KRRiT a można go znaleźć na ich stronie internetowej

http://www.krrit.gov.pl/ w dziale komunikaty:

 

Komunikat

z posiedzenia Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

1 kwietnia 2008 roku

 

 

W części posiedzenia, dotyczącej spraw koncesyjnych, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji m.in. udzieliła trzech koncesji spółce Telewizja POLSAT S.A. na rozpowszech¬nianie drogą satelitarną programów telewizyjnych pod nazwą „POLSAT HD”, „POLSAT SPORT HD” i „POLSAT 24”.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Rada podjęła także uchwałę o zmianie koncesji wydanej spółce Radio Galicja Sp. z o.o. („Radio Galicja”), wyrażając zgodę na powielenie częstotliwości w Krynicy. Dzięki temu program obejmie swym zasięgiem także Nowy Sącz.

Ponadto Krajowa Rada podjęła uchwałę w sprawie zmiany koncesji dla spółki Lokalne Radio w Opolu Sp. z o.o. („Radio Blue 106,6 FM”), polegającej na zmianie nazwy programu na „106,6 Roxy FM” wraz ze zmianą charakteru programu z wyspecjalizowanego motoryzacyjnego na wyspecjalizowany kulturalno-muzyczny.

Krajowa Rada omówiła kandydatury pana Marka Gaszyńskiego i Pawła Adama Sulowskiego, zgłoszone na członka Rady Nadzorczej „Polskiego Radia” S.A. Podczas przeprowadzonego głosowania żadna z kandydatur nie uzyskała wymaganej większości głosów.

 

 

Jarosław Firlej

Zastępca Dyrektora

Departamentu Prezydialnego KRRiT

 

To ciekawe kiedy teraz te wszystkie kanały ruszą z emisją regularną :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak brzmi oficjalny komunikat KRRiT a można go znaleźć na ich stronie internetowej

http://www.krrit.gov.pl/ w dziale komunikaty:

 

Komunikat

z posiedzenia Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

1 kwietnia 2008 roku

 

 

W części posiedzenia, dotyczącej spraw koncesyjnych, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji m.in. udzieliła trzech koncesji spółce Telewizja POLSAT S.A. na rozpowszech¬nianie drogą satelitarną programów telewizyjnych pod nazwą „POLSAT HD”, „POLSAT SPORT HD” i „POLSAT 24”.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Rada podjęła także uchwałę o zmianie koncesji wydanej spółce Radio Galicja Sp. z o.o. („Radio Galicja”), wyrażając zgodę na powielenie częstotliwości w Krynicy. Dzięki temu program obejmie swym zasięgiem także Nowy Sącz.

Ponadto Krajowa Rada podjęła uchwałę w sprawie zmiany koncesji dla spółki Lokalne Radio w Opolu Sp. z o.o. („Radio Blue 106,6 FM”), polegającej na zmianie nazwy programu na „106,6 Roxy FM” wraz ze zmianą charakteru programu z wyspecjalizowanego motoryzacyjnego na wyspecjalizowany kulturalno-muzyczny.

Krajowa Rada omówiła kandydatury pana Marka Gaszyńskiego i Pawła Adama Sulowskiego, zgłoszone na członka Rady Nadzorczej „Polskiego Radia” S.A. Podczas przeprowadzonego głosowania żadna z kandydatur nie uzyskała wymaganej większości głosów.

 

 

Jarosław Firlej

Zastępca Dyrektora

Departamentu Prezydialnego KRRiT

 

To ciekawe kiedy teraz te wszystkie kanały ruszą z emisją regularną :?:

 

 

Na portalu http://www.mediarun.pl jest napisane ze z emisją ruszy w czerwcu lub we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak specjalnie napisałeś, że nazwa Polsat News nie jest dla ciebie obcą nazwą czy to przypadek ? ;-)

 

Swoją drogą nazwa nienajlepsza. Już wolę TVP Info niż Polsat News.

Ta nazwa nie jest dla mnie obcą i znam ją od jakiegoś tam (nie ważne jakiego) czasu. Jak wiadomo przypadek to nie jest.

Dla mnie Polsat News brzmi lepiej od Polsat24, ale jakoś to słowo "News" nie bardzo pasuje mi do tak polskiej nazwy Polsat, przy BBC brzmi to o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...