Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle sie narzeka na Polsat, że jest taki i owaki...

Ale jakoś udało im sie zdobyć milion klientów...

 

Bo jest tani! W standardowym pakiecie oferta jest zdecydowanie najlepsza. Niestety jakosc jest zdecydowanie umiarkowana. Z drugiej strony jakosc kanalow Wizji TV po tym jak przejal ja UPC byla jeszcze gorsza. U nas pod pojeciem cyfrowym kryje sie obraz bez odbic i w kolorze. Nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testują usługi Cyfrowego Polsatu.

 

Ale nad czym Wy myślicie dla mnie to jest oczywiste że udzielili odpowiedzi na odczep się. Przecież nadawanie programów to też jest usługa więc mogą tam testować co chcą i tak cud że odpisali. A tak w ogóle jak to przeczytałem wcześniej to sie omal co nie popłakałem ze śmiechu.

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafix mam dodatkowy konwerter przy anreni satelitarnej ,odpowiedni DISgC i nie mam TV Historia i TV3 . Z Astry mam TV Trwam Kultura i TV Polonia .Przeszukiwalam wiele razy kanały i nic jak nie ma tak nie ma TV3 i TV Historii .Posiadam Sagem.

Niektóre kanały (do nich należą właśnie TVP 3 i TVP Historia) wyszukują się jako kodowane, mimo że są FTA. Przeszukaj jeszcze raz transponder TVP na Astrze (10862 H) uwzględniając kanały kodowane.

 

PS. mogłeś/aś się zapytać tutaj, bo to temat o zapowiedziach w CP, a nie problemach:

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=768

Więc lepiej wracajmy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo juz co bedzie nowwoscia i co to jest ten TEST_P

 

playboy polska startuje

 

 

 

Kanał rozrywkowo – erotyczny telewizji Polsat już nadaje. Stacja otrzymała koncesję prawie półtora roku temu, ale dopiero teraz rozpoczęła emisję programu. Sygnał kanału został zakodowany

– W chwili obecnej telewizja Polsat prowadzi negocjacje z sieciami kablowymi i platformami cyfrowymi w celu poszerzenia jego dostępności – informuje Katarzyna Wyszomirska, rzecznik prasowy Polsatu.

 

KRRiT przyznała koncesję Polsatowi na nadawanie programu Playboy Polska jesienią 2005 roku. Pod koniec lutego tego roku Rada wszczęła postępowanie o cofnięciu koncesji.

 

medialink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to min. Ziobro :!::?: przecież te babki w ogóle będą pozbawione dekoltów a i nawet kusych spódniczek :shock::lol::lol::lol:

 

 

 

Rafix mam dodatkowy konwerter przy anreni satelitarnej ,odpowiedni DISgC i nie mam TV Historia i TV3 . Z Astry mam TV Trwam Kultura i TV Polonia .Przeszukiwalam wiele razy kanały i nic jak nie ma tak nie ma TV3 i TV Historii .Posiadam Sagem.

Niektóre kanały (do nich należą właśnie TVP 3 i TVP Historia) wyszukują się jako kodowane, mimo że są FTA. Przeszukaj jeszcze raz transponder TVP na Astrze (10862 H) uwzględniając kanały kodowane.

 

PS. mogłeś/aś się zapytać tutaj, bo to temat o zapowiedziach w CP, a nie problemach:

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=768

Więc lepiej wracajmy do tematu.

 

Jest jeszcze jedna możliwość- jak nie podziała to co proponuje @JamesBond007 to może być problem z ustawieniem konwertera na Astre ja taki miałem właśnie z TVP3 jak poprawiłem to się znalazł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że raczej nie w maju, jak to zapowiadali, bo coś ucichło, jak to zwykle CP robi, coś zapowiada, a później cisza. Pamiętacie jak to było z Moto Polsat i Comedy1, kiedyś tak głośno zapowiadali, a później jak ucichło, to w stylu Polsatu. Tłumaczyli się, że Moto Polsat nie uruchomili bo TVN Turbo wystartował, a o Comedy1 chyba wogle zapomnieli. W sumie fajnie by było mieć kanał komediowy. nHDTV ma Comedy Central, C+ ma HBO Comedy, a my nie mamy niestety kanału tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...