Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co Orange Sport Info? nie ma go w ofercie na stronie internetowej. Oznacza to że ten kanał wkrótce zniknie?

 

Orange Sport Info, Religia.tv, TVN CNBC i TVP Historia (nie uwzględniony na stronie CP) nie wchodzą w skład jakiegokolwiek pakietu, czyli że jeśli któryś z tych kanałów zakończy emisję nie można zerwać umowy.

 

Jak Orange Sport Info nie wchodzi w skład żadnego pakietu.W nowej broszurce jest w SPort HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport Info jest jedynie dostępny dla abonentów pakietu Sport HD, ale nie wchodzi w skład niego. Podobnie jest z kanałami FTA. Są dostępne, ale nie wchodzą w skład żadnego pakietu.

 

Na stronie CP można przeczytać:

Religia.tv - kanał dostępny dla abonentów pakietu Mini HD, Rodzinnego HD, Familijnego HD; TVN CNBC - kanał dostępny dla abonentów Pakietu Familijnego HD; Orange Sport Info - kanał dostępny dla abonentów Pakietu Sport HD, żaden z powyższych kanałów nie wchodzi w skład jakiegokolwiek pakietu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.. pozytywne zaskoczenie. Tylko mam nadzieję że multiroom z prawdziwego zdarzenia będzie wyglądał jak ten od n, a nie jak pseudo multiroom od cyfry.

 

Pjacek nie ośmieszaj się.. Pseudo multiroom to był gdy były ładowane moduły, teraz to n wygląda na tym polu marnie.

 

Aktualny multiroom od Cyfry (opierający się na dwóch kartach Seca, a nie modułach) jest zdecydowanie bardziej elastyczny od n-kowego kablarza czy tam kombinowania z siecią, adapterami 220V itp. Masz swój sprzęt i można to zrobić za znacznie mniejsze pieniądze niż w n. Wkładasz jedną kartę do jednego dekodera, drugą do drugiego i wio. No i kosztuje miesięcznie 10 zł. Można też korzystać z własnych dekoderów - wybierasz czy chcesz Dreamboxa za 2000 zł czy jakieś STB za 59 zł z Czeczenii. A co do cennika za dekoder, to te 399 zł za uzupełniający w n można kupić przyzwoitego Opticuma x703p, który także ma DVB-T, a poza tym ma dwa sloty MCAS, dwie kieszenie na CI. I parę innych smaczków..

 

Podaj może jakieś argumenty za rozwiązaniem multiroom n, a nie argumenty o tym, że n ma do tego lepsze dekodery (planowanie nagrań z drugiego dekodera itp)

 

Widzę propagandy nigdy za wiele. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.. pozytywne zaskoczenie. Tylko mam nadzieję że multiroom z prawdziwego zdarzenia będzie wyglądał jak ten od n, a nie jak pseudo multiroom od cyfry.

widać ze nie jesteś na czasie z tym co się dzieje w cyfrze, bo tam już od jakiegoś czasu multiroom to 2 niezależne karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodzi. Wg mnie jest to prowizorka. Musisz mieć osobne dekodery (wynajęte), mam nadzieję że CP wymyśli coś lepszego.

W n multiroom opiera się na sieci, jest wspólna oferta, wspólny dysk i dostęp do VOD. Wg mnie jest to wielka zaleta tej usługi. Dwie karty to nie jest multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę oferty z Multiroom na jednym dekoderze. W nce stosowane są też dwa dekodery (Turbo i 2850). Oba muszą być podpięte do sieci. W Cyfrze są dwie karty na których jest ta sama oferta.

 

Cieszę się jednak że CP zaczął coś robić i wkrótce będą tego efekty, oferta z drugim dekoderem bez interesujących kanałów jest mało interesująca ;) Zastanawia mnie tylko jak oni ten multiroom rozwiążą. Nie mają dekoderów mogących wspierać multiroom. Karty są parowane. Ciężko będzie ale trzymajmy kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tradycyjna teza bez żadnych argumentów :)

 

Moim zdaniem n-kowy multiroom to dziadostwo pierwszej próby w dodatku drogie i strasznie ograniczone. Wytłumaczyłem dlaczego? Ano tak.

 

Poza tym jakie wynajęte dekodery? Ja mam oba na własność. A nawet jak chcesz skorzystać z oferty multiroom na dekoderach cyfry to aktualnie w promocji wychodzi 0 zł (pierwszy Sagemcom HD) + 149 zł (drugi Sagemcom HD) = To wciąż o 250 zł taniej niż za dodatkowy dekoder (czy jak tam go zwiesz, bo dwa dekodery to ponoć tylko w Cyfrze), a i opłata miesięczna jest 10 zł tańsza niż za multiroom w n-ce.

 

Poza tym z tego co wiem to główny nBox w n-ce też jest wynajęty, a nie na własność, więc idąc tym tokiem rozumowania - cała ta oferta to jedna wielka prowizorka.

 

A jaką masz swobodę? Dostajesz dwa mainstreamowe pudła i nic z tym nie możesz zrobić, czego sobie ITI nie zażyczy. W Cyfrze przy wyborze własnego sprzętu (jak ten wyżej wymieniony Opticum) możesz dorzucić moduły Polsatu, nCam, TNK SD, karty Al Jazeera, MTV Unlimited itp.)

 

Możesz to zdanie wyrażać, ale to bardziej marketingowy bełkot niż prawdziwe argumenty.

 

Mam nadzieję, że Polsat postawi na dwa dekodery ze sklonowaną ofertą na tychże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będę mógł uruchomić multiroom na jednym z posiadanych modułów CP. Obecnie mam 3 sztuki, z czego wykupiony abonament Premium tylko na jeden. Reszta póki co leży odłogiem i czeka na ofertę. Może CP będzie chciał ożywić nieczynny sprzęt, który leży u ludzi. To by miało sens, mógłbym wówczas wyłączyć moduł TNK HD, który chodzi na drugim TV i zastąpić go drugim CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że CP powinien rzeczywiście czerpać z pomysłu N, a nie Cyfry+. Ja korzystam z tego nkowego i jedyny minus to cena za 2 lata (czyli po okresie promocyjnym, w którym średnia cena to 10 zł - taką uważam za odpowiednią za taką usługę). Dla mnie argumentem bezsprzecznym jest to, że korzystam z jednego dysku twardego - mam jedną listę nagrań, dostępną w każdej chwili, programuję nagrania na jedno konto w systemie. Zresztą nie mogłem zainstalować za bardzo drugiego kabla satelitarnego, więc już zupełnie mi odpowiada sytuacja, w której pobieram sygnał satelitarny przez kabel Turbodekodera. Choć trzeba przyznać, że byłem w sytuacji dosyć łatwej o tyle, że u mnie cały dom w zasadzie jest okablowany kablem Ethernetowym - internet z kabla mogę mieć w każdym pokoju.

 

Cena za drugi dekoder też jest ważna, dla mnie akceptowalna cena to kwota do 250zł - zresztą tyle płaciłem za białego na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...