Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A do kiedy C+ ma HBO na wyłącznośc? Może CP postarałby sie dołączyłby paczke HBO do swojej oferty? To by było coś. Wtedy w CP nie brakowałoby już niczego no chyba że jakijśsilnej ligi W PS.

Chyba tylko do 2009 roku.

To wtedy hbo jak by się już się na cyfre+ nie zgodził to by hbo najlepiej zrobił żeby dodał swoje trzy kanały do oferty cyfrowego polsatu bo ona jest taka uboga(a n ma lepsze kanały i bogatszą ofertę to nie zasłużył na to hbo).

A cyfrowypolsat ma przecież cinemax i cinemax2 od home box office to ma jakieś kontakty i by móg ich poprośić w 2009 roku o hbo,hbo2 i hbo comedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie... Ja mam do Was ogromn prosbe...

 

Piszcie wtedy kiedy musicie, a nie kiedy Wam slina cos na jezyk przyniesie... To znacznie obniza poziom tego fajnego forum... Walkujecie ten temat juz nie wiem ktora strone i powiem wprost- chyba nie macie nic do roboty... robicie tyle problemow...

 

Apeluje do Was bo juz powoli ze wsciekloscia i zazenowaniem obserwuje co tu wypisujecie... Proponuje wszystkie bezesensowne i powtarzajace sie posty kasowac...

 

Co do tematu to takie spekulacje nie maja sensu bo to Cyfrowy Polsat wie najlepiej co dodadza do oferty... sprzeczki z tego powodu sa poprostu smieszne...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze co niektorzy nie dosc ze pisza bzdury,to jeszcze na dodatek kalecza jezyk Polski.Ten temat zamienil sie w cos w rodzaju "CP-Spekulacje i domysly".Zastanowcie sie troche zanim cokolwiek napiszecie i trzymajcie pod reka slownik jezyka ojczystego.Zenujace jak nisko upadli co niektorzy zeby nie umiec sklecic pozadnego zdania!Wiecie co to sa znaki interpunkcyjne?

Szanuje to forum bo jest jednym z nielicznych na ktorym mozna wyczytac cos ciekawego.I mam nadzieje ze tak pozostanie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do kiedy C+ ma HBO na wyłącznośc? Może CP postarałby sie dołączyłby paczke HBO do swojej oferty? To by było coś. Wtedy w CP nie brakowałoby już niczego no chyba że jakijśsilnej ligi W PS.

 

Mylisz sie zawsze biedzie czegos brakowac jak nie hbo to c+ to lig europejskich itd mozna by wymianiac, nigdy nikumu nie da sie dogodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze co niektorzy nie dosc ze pisza bzdury,to jeszcze na dodatek kalecza jezyk Polski.Ten temat zamienil sie w cos w rodzaju "CP- Spekulacje i domysly".Zastanowcie sie troche zanim cokolwiek napiszecie i trzymajcie pod reka slownik jezyka ojczystego.Zenujace jak nisko upadli co niektorzy zeby nie umiec sklecic pozadnego zdania!Wiecie co to sa znaki interpunkcyjne?

Szanuje to forum bo jest jednym z nielicznych na ktorym mozna wyczytac cos ciekawego.I mam nadzieje ze tak pozostanie.

Pozdrawiam.

Narzekasz a sam nie piszesz ą,ę,ł,ó,ż. Co do jednego sie mogę zgodzić,że ten temat powinien nosić nazwę Cyfrowy Polsat - spekulacje, domysły, gdybanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiedza nawet najstarsi górale. Jeszcze cały czas nieoficjalnie mówi się że pojaiwą się w CP, mówi się także, że rozxmowy się już zakończyły.

Myslę, że nie prędzej jak w kwietniu może w maju by zaqhować o0becne tempo w prowadzania nowych kanałów. Może miły prezent wielkanocny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...