Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie oferta filmbox- ów jest marna, jak przeczytałem ich program to jakoś nic mnie nie zaciekawiło, kanał trochę w stylu zone europa, nie musieliby dla mnie wprowadzać tych kanałów.

 

PS. liga ukraińska w PF od grudnia , i dla mnie to bezsens, bo mnie liga ukarińska jakoś nie interesuje. Mogliby jakąś mocną , chociż wystarczyłoby całą Serie A przejąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się cieszył pod warunkiem że Filmbox wylądowałby w Familijnym. W przeciwnym wypadku jest mi całkowicie obojętne czy je dodadzą czy nie.

Już bardziej prawdopodobny byłby ruch przeniesienia kanału Kino Polska do pakietu Familijnego z pakietu Relax Mix w zamian za Filmbox. Pozostałe kanały (Filmbox Family, Filmbox Extra) w przypadku gdyby dołączyły do oferty Cyfrowego Polsatu, oczywiście stanowiły by nową opcję dodatkową, a Filmbox HD został by pewnie udostępniony tak jak w przypadku HBO HD, czyli dopiero po wykupieniu pakietu Filmbox.

 

Ale póki co informacja nie została przez nikogo potwierdzona, a osoba pisząca to była użytkownikiem niezarejestrowanym i na dodatek jego nazwa nie pojawiała się tam wcześniej. Tak samo ja mógłbym napisać, że np. TVP HD został przez chwilę zakodowany w Nagra 3 podając anonimowy nick. Nie rozumiem też dlaczego takie niepotwierdzone, wręcz wymyślone informacje wzbudzają jakiekolwiek niepotrzebne kontrowersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. liga ukraińska w PF od grudnia , i dla mnie to bezsens, bo mnie liga ukarińska jakoś nie interesuje. Mogliby jakąś mocną , chociż wystarczyłoby całą Serie A przejąć.

 

dla mnie to jest bez sensu, zeby pokazywac lige ukrainska przeciez tam są dwie druzyny : Dynamo Kijów i Shachtar i moze jeszcze Metalist Charkow a reszt zostaje daleko daleko w tyle, mogli by juz lepiej wukupic wloska tak jak ty napisales, to juz lepsza mogla byc turecka a nie ukrainska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam pasuje ta ukraińska(poziom o wiele wyższy niż w lidze szkockiej).W końcu po to mają te serwisy , zeby tam cos pokazywać .A lige kupili pewnie za grosze.teraz czekamy na zakup ligi angielskiej ,albo włoskiej.Z tych lig niższej rangi to w Polsce jeszcze brakuje tylko tureckiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie transmitowana konferencja prasowa Cyfrowego Polsatu w poniedziałek na jakimś kanale polsatowskim?

 

Napisałem e-maila do Cyfrowego Polsatu w sprawie transmisji konferencji ale do tej pory nie mam odpowiedzi.

Jak coś odpowiedzą to napiszę na forum.

Duże prawdopodobieństwo, że będzie na Polsat News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ciekawe na ich stronie - w tzw. sklepie jest już możliwy do wybrania pakiet HD ale są w nim tylko 4 kanały: MTV, polsat sport i 2 eurosporty. Discovery HD tam nie ma natomiast jest możliwe do dodania jako kanał osobny za 5 lub 6 zł. Czyli chyba nie wchodzi do pakietu. Ciekawe - pakiet HD tylko 4 kanały za 15 zł. Więcej nie dadzą, ale pakiet odtrąbiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z pakietu.Pan z BOA odpowiedział mi, że jeżeli mam familijny, to będę odbierał tylko kanały HD Których odpowiedniki SD są w tym pakiecie.Tak że chcąc odbierać wszystkie czteryprogramy HD trzeba mieć minimum Relax Mix.Nasuwa się więc pytanie: co to za pakiet? Myślę że kupując pakiet HD powinno się odbierać wszystkie programy w tym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...