Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jacekplacek nie chodzi mi tyle o ofertę indywidualną dla mnie co o nowe kanały, gdy ich zabraknie trza będzie zrezygnować. Ale będę miał dobry przegląd sytuacji ponieważ umowa kończy mi się w urodziny CP, czyli mniej więcej wtedy gdy mają wbić te kanały tak głośno zapowiadane przez ggg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Universal chanel albo Sci fi dodali wam do pakietu familijnego to wreszcie mielibyscie jakis kanał filmowy w tym pakiecie. Nie sa to zle kanały, na pewno lepsze od axn-ow a i jakosc nie taka zła.
1. W p. familijnym jest już kanał filmowy, którym jest TCM. Jest również serialowy AXN.

2. Sci-fi i Universal channel mają tyle wspólnego z filmami, co MTV z muzyką.

3. Wątpię, aby te kanały pojawiły się w familijnym. Jeżeli się pojawią, to raczej w RM. Do familijnego prędzej trafi Polsat Kino i ewentualnie Filmbox, jeżeli w ogóle pojawi się w ofercie.

4. Czy Sci-fi i Universal są lepsze o AXN' ów, to już kwestia gustu. Ja osobiście wolę AXN' y.

CP juz przecierz informowal ze prowadza rozmowe na temat paczki FilmBox.
CP nigdy nie informował, że chce dodać pakiet Filmbox. To SPI prowadziło rozmowy z CP w celu poszerzenia dystrybucji swoich kanałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale qqq narobil zamieszania na forum z tymi nowymi programami. Z tego co pamietam to wyzej wspmnieny kolega costal takie informacje od kolegi pracujacego w CP przeciez ludzie pracujacy w CP nie maja pojecia o czym mowia,wystarczy posluchac co gadaja na infolinii.

Kolego ;) Jeśli ktoś jest kompetentnym człowiekiem w jakichś tam sprawach to jasne jest, że wie co gada. Może konsultanci nie mają szkoleń albo czego innego? Poza tym na pewno nie wszyscy są tak niedoinformowaniu jak piszesz.

[...] Wczoraj się wylogowałem chwilę przed tą wiadomością od ggg i sporo przegapiłem, dzisiaj musiałem się napocić żeby to wszystko przeczytać.[...]

To nie "ggg" tylko @qqq ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowości przytoczoonych przez "qqq"może coś bedzie ale niewiadomo kiedy narazie nacisk jest na telefonie komórkową i na pozyskanie starych klientów którzy moga odejśc do konkurencji a ten problem jest duzy, dlatego nawet przedłuzenie i dodanie np trzech miesięcy gratis jest powiąazane z lojalnścią przynajmniej na 15 mies.to samo dotyczy wymian dek SD na SD .Problem jednak jest chyba bardziej złozony mimo sezonu ogórkowego zaczyna się nerwowa atmosfera w polsacie i PR zaczynają troche bajek APS opowiadać a powód jest jeden mniejsza sprzedaż i obawa o swoje stanowiska a czystki juz się zaczeły po utraconych apsach z sieci polsatu .A tak na marginesie to apsy zawsze dowiadywały się na szarym końcu o nowościach i problemach i często pytanie do PR była krótka odpowiedz "nic mi o,tym nie wiadomo ale jak się dowiem to zadzwonie ".Co do nowości na 10 lecie napewno będzie umowa na 48 mie. w tym 12 mies gratis pakiet familijny :D i trzy mies pakietu relax mix przynajmniej tak to widzę co się działo na przełomie 3 lat z promocjami a i starter telefoniczny gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że PR czasem :censored: takie bzdury że szok... według nich N'ka od kilku miesięcy powinna być przejęta przez CP... o zakupieniu całej LM nie wspomne. Więc PR nie wierze i nie uwierze póki nie zobacze. Co do sprzedaży to tu się mylisz i to bardzo... odnotowaliśmy duży wzrost w tym miesiącu a nie ma jakieś fantastyczniej oferty przecie. DTH mówiąc prawde juz samo się sprzedaje... ale to MVNO i do tego niebawem NET... będą solą w oku CP. To jest bardzo dobry kierunek rozwoju. Zauważyliście że juz coraz mniej jest kanałów na wyłączność. CP ucieka w inne technologie. Dobry pomysł ale wykonanie woła o pomste do Boga... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do zapowiedzi o National Geographic w CP - chodzi o SD, HD czy obydwa? I jeszcze od września, co? To jest za piękne żeby było możliwe... :? Jakoś już nie wypowiada się ta osoba, ale pożyjemy zobaczymy... Co do pozostałych nowości to te wcale nie wydaja się być takie niemożliwe, jak zwykle czas pokaże. Mam jeszcze takie pytanie, bo co w końcu ma dołączyć do CP Bebe TV czy Baby TV? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chciałem tylko zapytać, czy przy zapowiedziach nowych kanałów, w tym przypadku w CP, dalej obowiązuje podawanie przez wszystkich Użytkowników Forum wiarygodnego źródła informacji czy też nie. :?::?::?:

 

Jeśli nie, to stryjeczny wujek, drugiego męża siostry, mojego starszego brata ciotecznego, mówił o dodaniu do CP w najbliższym czasie kilkunastu kanałów w tym kilku kanałów HD. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chyba FTA :lol2: w SD :mrgreen: CP napewno ci da nowe kanaly, oni dadza np. patio tv to na kanale dla abonentow przez caly rok jak nie wiecej bedzie wyswietlac jako nowosc. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak mam szczęście że mam wykupiony pakiet Relax Mix, to może uda mi się obejrzeć Disney XD, albo Disney XD zostanie w familinym, ale to wątpię. Tak jak mówiono, że trzy kanały z grupy Polsatu pójdą do pakietu MiniMax. :D

 

 

 

ps. Ja tylko mam nadzieję, że Disney XD nie przejdzie do Relax Mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney XD pozostanie dostępny w pakiecie familijnym zamiast kanału Jetix.

A wracając do National Geographic - jeśli Cyfra+ znajduje się w sytuacji podobnej do n-ki, gdy skończyła z prawem na wyłączność do kanałów Universal Channel i Sci-Fi Channel plan włączenia tego kanału lub tych kanałów (SD i HD) do oferty CP nie wydaje się być takim niemożliwym planem. To samo się tyczy kanału Hallmark Channel i ZigZap, o których już wspomniał qqq. Być może Cyfra+ starała się tak ostatnio o nowe kanały, bo wyczuwa zbliżające się zmiany w CP (chodzi mi tu głównie o zwiększenie oferty kanałów do tej zbliżającej lub lepszej od Cyfry+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po pierwsze przestańmy się ekscytować i wypisywać brednie. Nie wiadomo, czy to, co napisał @qqq jest prawdą. Widzę, że nie którym wystarczy napisać, że ma się znajomych w CP i wówczas zaczynają ślepo wierzyć we wszystko. Panowie więcej dystansu. Mi bardziej prawdopodobna wydaje się zapowiedź @Xenomorph-a .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...