Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ Palikot a ską to wiesz, że umowaa jest krósza :?: . Pracujesz w zarządzie CP czy jak, że masz dostęp do takich informacji :?: . eMTi dostał informacje ostatnio z CP, z której wynika, iż CP zawarł dłulegoletnią umową z tvn-em na ich kanały. Także takie gadanie, że kanały tvn-u znikną z CP to tylko sianie zamętu wśród abonentów CP.

Ja już im nie wierzę. NIeraz już tak było że co innego mówili na infolinii, co innego tego samego dnia oficjalnie. Poczekamy, zobaczymy.

Myślę że jak sprzedaż telewizji na kartę będzie szła dobrze (a wszystko na to wskazuje) to TVN się jednak pożegna z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Poczekamy, zobaczymy.

Myślę że jak sprzedaż telewizji na kartę będzie szła dobrze (a wszystko na to wskazuje) to TVN się jednak pożegna z CP.

 

A mi się wtedy wydaje, że nie tylko CP, ale Cyfra+ wtedy też pożegna się z kanałami tvn-u. Jednak skończmy z tymi domysłami bo to nie ten dział. Tu dyskutujemy o zapowiedziach CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W wielu miejscach (poza miastem) w naszym kraju ciężko o dobry odbiór naziemny. TVP i tak będzie w CP dzięki wyroku sądowemu, który to CP gwarantuje. @ piotrln jak można tvn 7 porównać do Superstacji czy Polsatu News. tvn 7 to kanał serialowo-filmowo-rozrywkowy, Superstacja i Polsat News to kanały, które z serialami, filmami czy rozrywką nic wspólnego nie mają. Także dziwi mnie Twoje porównanie tych kanałów :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do piotrln

 

Po pierwsze proszę nie obrażać mojego województwa :evil:

Po drugie mylisz się bo ja np mieszkam jakieś ok 10 km od Rzeszowa no i mam bez problemu a na odległości około 30 km już trudniej albo w ogóle nie można złapać tvn naziemnego :!:

moim zdaniem przeważa CP a C+ mało widuje

A tak w ogóle dlaczego rozmawiamy o tym w tym wątku przecież to nic nie ma wspólnego z zapowiedziami CP :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...