Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważcie, że NC+ posiada własny pakiet premium Canal+ wokół którego buduje strategię, by abonent płacić więcej. Dlatego do Canal+ dorzuca za 0 zł Polsat Sport Premium. Bo lepiej dorzucić w cenie LM ale zachować te 30 zł więcej od klienta niż nic.

 

Cyfrowy Polsat nie miał własnego pakietu premium, Polsat Sport Premium jest w sumie pierwszym. I też wycenia go różnie 20/30 zł. A sport Kowalskiemu wystarczy w zwykłym Polsacie Sport. Nie wiemy jak się sprzedaje premium, tym bardziej, że ludzie za telewizję raczej chcą płacić mniej, a jak więcej to za fajną ofertę.  Ale logiczne jest, że dla tych co płacą więcej lepiej jest dorzucić Ekstraklasę "w cenie", aby zachęcić, by płacili za pakiet piłkarski (i przy okazji zarobić też na LM). Tym bardziej, że rozgrywki samej LM są rzadko, a płacić trzeba cały rok.

 

Jak będzie? Zobaczymy.  Myślę, że przed startem nowego sezonu wiele powinno się wyjaśnić.

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth, no widzisz, a jednak w NC+ do Canal+ dorzuca Polsat Sport Premium "w cenie".

Ach ci szaleńcy :)

 

Nikt nie twierdzi, że będzie "jeden pakiet". Tak samo w NC+ Canal+ i PSP nie są jednym pakietem. Ale jak widzisz, NC+ tym co przedłużą umowę z Canal+ dorzuca drugi pakiet PSP.

 

@_Artek_ ipla to inna para kaloszy jednak.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kingofsouth napisał:

Tylko szalony szaleniec myśli że , 

PSP + Canal +3/4 to będzie  jeden pakiet. :)

 

Tylko szalony szaleniec będzie chciał bulic dodatkową kasę za pakiet z ligą, z której wicemistrz nie potrafi poradzić sobie z klubem z... Gibraltaru. :lol2:

Edytowane przez SatExpert
  • Popieram 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@muza_tv, no widzisz nie za bardzo. Mam pakiet Superpremium( wszystkie Canal+) I nie mam oficjalnie kanałów PSP w swoim abo.

Przy przedłużeniu dają,  ale nie dla stałych abonentów. @SatExpert, masz racje , ale to już kwestia gustu abo  CP ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kingofsouth napisał:

Tylko szalony szaleniec myśli że , 

PSP + Canal +3/4 to będzie  jeden pakiet

Też nie zdziwię się, jak będzie potrzebny kolejny aneks. Ale ja mam to akurat głęboko w d. :) Za Ekstraklasę nie zapłacę ani złocisza, wystarczy mi to, co leci w TVP :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, muza_tv napisał:

CP zapłacił spora kasę za LM, więc raczej będzie chciał wykorzystać, by Ekstraklasa zachęcała do zakupu też LM

Na mnie działałoby to zupełnie na odwrót- propozycja oglądania podrygów miszczuf pokroju Legii (i im podobnych) co cudem ratuje remis z totalnymi amatorami brałbym za haniebną prowokację- ludzie przecież tego nie da się oglądać!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://grupapolsat.pl/pl/archive/pko-ekstraklasa-w-cyfrowym-polsacie-wszystkie-mecze-na-najwiekszej-polskiej-platformie

 

Najważniejsze cytaty ;)

 

"PKO Ekstraklasa w Cyfrowym Polsacie – wszystkie mecze na największej polskiej platformie satelitarnej"

 

"Szczegóły oferty dla abonentów platformy Cyfrowego Polsatu zostaną przedstawione w ciągu najbliższych kilku dni."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nix124 napisał:

 

No to teraz troszkę złośliwie ale z dystansem - Cyfrowy Polsat zrobił konkretny interes :) W zasadzie abonenci CP nie mają już tylko dostępu do Ligi Angielskiej. A tak na poważnie - cieszę się, że wreszcie ktoś w nc+ poszedł do głowy i teraz obie platformy zaczęły się dzielić prawami. Zadowoleni będą wszyscy. Klienci nc+ mają dostęp do LM i LE, klienci CP będą mieli do Ekstraklasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, nix124 napisał:

"Szczegóły oferty dla abonentów platformy Cyfrowego Polsatu zostaną przedstawione w ciągu najbliższych kilku dni."

A to zdanie martwi. W powietrzu czuję jakieś poronione warunki. Aczkolwiek danie po twarzy kolejnym aneksem dla posiadaczy pakietów Polsat Sport Premium to będzie już haniebnym ciosem. Może więc nie...

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wprowadzeniu PSP zachłanność Polsatu w sumie wyszła mi na dobre. Podpisałem umowę na 24 miesiące i po upływie może trzech, chcąc oglądać LM musiałem podpisac aneks na 36 miesiecy czyli moja umowa skończy się wraz z prawami na LM i Serie A. Potem spokojnie zaczekam na wyniki przetargów  i podpiszę tam gdzie będzie Juve. 

 

Teraz dla chętnych na Ekstraklasę też pewnie będzie aneks na kolejne 36 lub 24 miesiące. Mnie napewno na to nie złapią.Nie dopłacę złamanego grosza za tą kopanine.

Edytowane przez Sorek21
Zmiana słowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...