Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że z nowych kanałów które dodadzą w marcu dość pewny jest TV1000 natomiast domysły o kanale hollywoodzkim są przesadzone. Chodzi pewnie o TCM (24h), w końcu filmy np. z Marylin Monroe albo z Elvisem Presley'em to dzieła rodem z Hollywood, co prawda stare dzieła ale hollywoodzkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiemy, że kanał filmowy będzie w Relax Mix

Szanowny Panie,

 

 

 

Podpisane przez Cyfrowy Polsat umowy licencyjne nie pozwalają nam obecnie na

zapewnienie dostępu do kanałów Cinemax i Cinemax 2 w ramach Pakietu Relax

Mix. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że w ostatnim czasie wzbogaciliśmy

Pakiet Familijny i Pakiet Relax Mix o 11 znakomitych kanałów tematycznych,

nie zmieniając przy tym ceny pakietów. Teraz w Pakiecie Relax Mix mają

Państwo do dyspozycji 14 wyśmienitych stacji filmowych, sportowych, z

bajkami i muzycznych. A już niedługo do Pakietu Relax Mix dołączy kolejny

kanał skierowany do wielbicieli dobrego kina. Z naszą ofertą telewizyjną na

pewno nikt z Państwa domowników nie będzie się nudził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym To&Owo jest wywiad z prezesem CP. Ciekawy jest fragment, który zacytuję:

... już na początku marca pojawi się również nowy kanał filmowy. Z nieoficjalnych informacji wynika, żę może to być TV 1000, cieszący się swego czasu sporą popularnością wsród polskich widzów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszę wam poraz kolejny, że do pakietu film w relax mix trafi ten nowy tajemniczy hollywoodzki kanał filmowy to jest pewne bo to mówił sam prezes w CP w wywiadzie jak i można było to przeczytać wcześniej i teraz w innych news-ach.

A co do TV 1000 to narazie są spekulacje bo oficjalnego info nie było prezes CP też o nim nie wspominał i jego szanse na wejście do CP są takie same jak szanse wejścia NOnstopKino do N.

Ale wiemy, że startuje on 5 marca w Polsce i wiemy, że CP jest najbliżej do tego kanału . I myślę , że znajdzie się on w pakiecie RMF aby go wzbogacić by był wart w końcu swojej ceny.

Tak więc strzeszczając swój post z informacji jakie zbieramy każdego dnia wynika że będą to raczej dwa kanały filmowe. To staje się bardziej pewne.

Swoją drogą dziwi mnie tylko brak info oficjalnego ze strony CP.

Bo to też przecież dobra informacja marketingowa, która pomogła by na wzrost sprzedaży dekoderów nowym klientom jak i na zatrzymanie obecnych którym kończą się umowy.

Dziwi mnie ta tajemniczość do ostatniej chwili no chyba, że jest to kanał z serialami bądź bardzo słaby jakościowo którym nie wypada sie chwalić.

Marzec już już nie długo, tylko 2 tygodnie dzielą nas od poznania prawdy no i kanały pod te 2 kanały też mamy przygotowane więc czekamy tylko na testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wszystko się zgadza, tylko te 87% to zaledwie 51 osób, głosujacych na Forum. Przyjmijmy dane z ankiety za wiarygodne, więc zostaje 13%, które to pomnożone przez liczbę abonentów CP daje 156 000 osób. Tyle powinno wykupić CINEMAXY. Zakładając, że dodadzą kanał filmowy(?)

do Cinemaxów liczba ta może wzrosnąć do max. powiedzmy 300 000.

No i ciekawe czy to będzie się im opłacało. Myślę, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze tak, że możliwe, że tylko wejdzie TV1000 Balkan i to do Pakietu Film, a nie Relax Mix Film, bo by musieli trochę pozmieniać w Pakietach, bo do Pakietu Relax Mix Film jest dodatkowo Pakiet Cinemax. Piszę, że może być tylko TV1000 Balkan, bo może z tym Hollywoodzkim kanałem filmowym nie wypaliło, bo jak czytać cytat to jest wyraźnie napisane kanał z filmami, ale już nie z Hollywood. Myślę, że narazie nie wypaliło z tym Hollywoodzkim kanałem i poprostu dadzą narazie tylko TV1000 Balkan do Pakietu Film, a później mogą stworzyć inny oddzielny Pakiet, np.: Pakiet Film Premium i tam wrzucął Cinemax-y i TV1000 Balkan, a z początku muszą tez jakoś zachęcić do danego kanału, bo moim zdaniem TV1000 Balkan może być nawet trochę lepszy od Cinemax-ów, ale to tylko nasze spekulacje, gdzie jaki kanał się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich sympatyków sportu:

 

Nie widzę potrzeby dołaczenia TVP Sport gdyż jest to kanał na obecną chwilę bardzo słaby, wszystkie transmisje na tym kanale macie obecnie w Eurosportach lub wybiółrczo na TVP 1 lub TVP 2 a zapychanie transpordera czymś o czym duża część z Was zapomni tydzień po włączeniu tego kanału do CP nie ma sensu. Dla mnie trzeba by było poczekać na rozwój sytuacji w ramówce tego kanała a później myśleć czy uzupełni ona ramówkę pozostałych kanałów sportowych.

Nie mniej jednak potrzebna jest w końcu jakaś ugoda na lini rozmów między CP a TVP choćby z tego względu, że niebawem dojdą kolejne kanały TVP tzn. Film, Historia i Rozrywka i to z pewnością będą bardziej ciekawe propozycje od TVP Sport gdyż archiwum dokumentalne i filmowe TVP jest bardzo bogate.

A co do kanałów filmowych w marcu to Wasze domysły jak i propozycje też sa realne więc dopóki nhie ma konkretów w postaci oficjalnych komunikatów a te już nie bawem nie długo nie ma sensu snuć domysłów co gdzie i kiedy i za ile...

Cieszy mnie tylko fakt dołączenia kanałów filmowych bo z tym w CP jest krucho i dobrze że zaczynają wzbogacać ofertę filmową.

Jeśli chodzi o TV 1000 Balkan to myślę patrząc na jego ramówkę że to kanał pokroju Ale Kino nie Cinemaxów czy Zone Europa i ciężko teraz też pisać czy taka ramówka może obowiązywać u nas w Polsce.

Nie wiem też czy czasem nazwa kanału nie będzie różniła się od tej na bałkanach no bo patrząc na położenie to jakie u nas są bałkany bardziej pasuje nazwa Baltic albo po prostu TV 1000 bo tutaj też portale podają różne info a oficjalnego komunikatu w tej sprawie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze jezeli by dodali TV1000 to raczej nie trafi do pakietu z Cinemaxami. Niektorzy twierdza ze ten pakiet jest ubogi (i w sumie jest), ale niestety w innych platformach cena 10-15zl za Cinemaxy jest to standard. A cinemaxy to tak jak jeden kanal tylko sklonowany. jednak wedlug mnie stworza kolejny pakiet albo doplate za tv1000 (niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...