Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja cały czas mam thomsona i pora by była przejść na coś nowszego, ale czekam na nowy dekoder z HD , może zaraz TV HD nie kupię ale na święta BN lubię sobie sprawiać jakiś prezent z gatunku RTV, więc jak już będę miał tunerek to....... jakaś motywacja będzie aby doczepić do niego odpowiedni telewizorek :wink: jakieś 32" a........ może "ciut" większy :lol: tym bardziej że ceny jadą jak po "burej suce" w dół więc może to nie będzie wtedy aż tak straszne :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Co do cen LCD TV z HD Ready to faktycznie ida w dol niemilosiernie i to na plus dla nas :wink:

Natomiast tunerek to inna sprawa.

Ja mialem kupowac Topfielda 7700 HSCI ale czekam na maj i Humaxa HD z dyskiem, bo ponoc jest taki planowany.

A narazie mam Thompsona od C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym dokładnie różni się hd ready od Full'a?

 

 

Znaczek "HD ready" na pudełku z telewizorem nie oznacza, że dostajemy HD. Część wyprodukowanych wyświetlaczy ED nie posiada 720p (minimum do prawdziwego HD), a obraz HD jest jedynie skalowany - z utratą jakości - do, np. 852 x 480. To oczywiście "oszukane" HD, dlatego należy unikać tego typu telewizorów, i od razu sprawdzać, czy dany odbiornik spełnia standard HD i 720p (takie informacje zawsze są dostępne). A jaka jest różnica między 1080i a 1080p? Otóż ten drugi standard to tzw. "Pełne HD" - najlepszy obraz jaki możemy uzyskać na telewizorach HD.

 

Podsumujmy aktualne standardy w telewizorach HD:

 

480i - 640 x 480 (sygnał analogowy z przeplotem))

 

480p - 640 x 480

 

720p - 1280 x 720

 

1080i - 1920 x 1080 (sygnał cyfrowy z przeplotem)

 

1080p - 1920 x 1080 full hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło 576i oraz 576p...

 

Co do HD, to pewnie nigdy nie wejdzie do szerokiego zastosowania, bo zabiera za dużo pasma - pewnie będą tylko kanały premium. Z drugiej strony , jeśli audycje SD będą takie jak Wodny Świat w piątek na TVN (nie żebym oglądał, tylko chwilkę ;), to mnie wystarczy SD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nowościam w CP są także kanały HD, ale nie rozmumiem dla czego znowu jest odbieganie od tematu, chodzi mi o głębsze poruszanie tematu telewizorów HD, w końcu to chyba nie należy do tematu nowości. Swoją drogą ostatnio ucichło jeśli chodzi o nowe kanały w CP, a już nie długo marzec, ciekawe czy w najblizszym czasie będą jakieś kolejne oficjalne informacje o nowościach w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przecież ostatnio dołożyli nowe kanały: Eurosport, Eurosport 2,

AXN Crime, AXN Sci-Fi , Zone Romantica, Superstacja, Fox Life, E!,

Disney Channel, wcześniej muzyczne, bajki dla dzieci.

Nowe kanały nie będą wyrastać jak grzyby po deszczu.

Zresztą niech dołączą jeden dobry kanał na pół roku, niż często byle jakie.

:D:D:D:wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio dołożyli nowe kanały: Eurosport, Eurosport 2,

AXN Crime, AXN Sci-Fi , Zone Romantica, Superstacja, Fox Life, E!,

Disney Channel, wcześnie muzyczne, bajki dla dzieci.

Sporo tego się nazbierało. Taka wylicznka jest potrzebna, aby ostudzić, co niektórych zapędy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mango 24?

Co to za nowość jak ten kanał jest i tak FTA!!! :D:wink:

 

Co innego SUPERSTACJA, była FTA - zakodowali :cry: Cyfrowy Polsat dołączył, to jakaś tam nowość jest. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...