Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat "Nowości Cyfrowego Polsatu" zostaje zamknięty.

W zamian zostają utworzone dwa nowe tematy:

- Nowości Cyfrowego Polsatu - stan aktualny gdzie będzie prowadzona dyskusja na temat włączonych nowych programów, usług, itp.

- Nowości Cyfrowego Polsatu - zapowiedzi, a będzie on poświęcony planowanym nowościom w platformie, zapowiedzi czy możliwości włączenia nowych kanałów, itp.

 

Proszę o trzymanie się tematów. Posty, które odbiegną od wątku zostaną standardowo skierowane do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podsumowując zapowiedzi oraz plotki:

- TVP Sport (?)

- TV1000 Balkan (5 marca 2007 ?)

- Viasat History (5 marca 2007 ?)

- Viasat Explorer (5 marca 2007 ?)

- Nieznany, zaopowaiadany kanał filmowy z Hollywood w Pakiecie Film w pierwszych dniach marca

- Inne kanały temtyczne TVP (?)

- Inne kanały tematyczne FOX-a (?)

I to chyba na tyle, raczej wszystkie wymieniłem plany, a reszta to dyskusja i ewentualne inne plany, bądź nieoficjalne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że rozmowy z tym hollywodzkim kanałem okazały się porażką i szybko dano TV 1000 Balkan żeby zatkać usta niektórym narzekającym. zresztą marzec juz niedługo i wszystko będzie jasne. Jakbym miał czekać ciągle na nowości co miesiąc jak niektórzy z tego forum, to szkoda by mi było życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pomysleliscie ,ze jednym z tych 2 kanalow filmowych moze byc TCM ,bo przeciez w marcu CN i TCM beda 2 oddzielnymi kanalami

 

Chyba mało kto tak pomyślał bo to by było już przegięcie ze strony CP ogłaszać wprowadzenie kanału który tak naprwade cały czas jest, nawet gdyby miał być nadawany w dłuższym wymiarze czasowym, to chyba każdy się ze mną zgodzi że nie jest to program atrakcyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nawet jak teraz będzie miejsce na te nowe kanały to poźniej już będzie gorzej a nadal CP nie dodał żadnego bardzo dobrego kanału, który mógłby przyciągać nowych bardziej wymagających abonentów.

 

A co do podniesienia ceny abonamentu to byłoby bardzo ryzykowne posunięcie:D bo wtedy CP nie byłby już taką tanią platformą a przecież większość ludzi dlatego właśnie wybiera CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o podwyższki, to wątpie, żeby w najblizszym czasie do nich znowu doszło, w końcu zaczeli trochę inaczej pogrywać, ponieważ, podwyższyli abonament za Pakiet Film i Pakiet Sport oraz chyba o 10gr Pakiet Cinemax, pomijając to, żę kanały Cinemax odłączyli z Pakietu Relax Mix, a głównie pewnie dla tego, żeby wzbogacać Pakiet Relax Mix o nowe kanały, a głównie Pakiety Tematyczne, bo w końcu kiedyś miałem sam Pakiet Film wykupiony, a teraz mam Relax Mix, ale mi już nie będzie się opłacać wykupywać samego Pakietu Film, bo on podrożało o prawie 10zł, to jest bardzo dużo za mało atrakcyjną ofertę tego Pakietu. POza tym też podrożały dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...