Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i u mnie też już leci. Pewnie na początku jeszcze nie zdążyli nic puścić jak patrzyłem bo kanał nie miał pidów audio i video. A tak w ogóle to wydaje mi się że puścili ten kanał osobno, żeby można było na nim aktywować nowe karty. Gdzieś w instrukcji aktywacji w internecie czytałem że trzeba włączyć dekoder na kanał Dla abonentów na 30 minut więc to może dlatego utworzyli jego kopię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak sama nazwa wskazuje mogą testować epg bo wiadomo nie na wszystkich kanałach jest EPG np. na boomerangu i mam pytanie do Łukasza czy ty masz nową kartę czy nowy model Echostara bo widzę że pole numeracji nie jest tylko żółte ale także błękitne oraz widzę że pisze Lista propozycje i Lista Podstawowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio przeglądając program telewizji TV1000 zobaczyłem jakie filmy są emitowane w godzinach nocnych.

Sami zobaczcie:http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/program-tv-pionowy-single-channel.cp?chN=tv_1000

Jak sądzicie w jakiej wersji filmy te powinny być one emitowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID: to wg mnie numer umiejscowienia na danym transponderze. kanaly wtedy ukladaja sie od najmniejszej do najwiekszej wartosci SID na danym transponderze na liscie wszystkie kanaly. Ten Echostar 717 to zapewne model 717A, ktory posiada nowsze oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszelkie zmiany, jakie się pojawiają w czasie teraźniejszym, są nowością aktualną, a nie zapowiedzią nowości :!: Dlatego też pozwoliłem sobie na zrobienie porządków w temacie "Nowości Cyfrowego Polsatu - zapowiedzi" i przeniesienie całego offtopa do odpowiedniego miejsca. Zrobiłem to z uwagi na szereg wartościowych być może w przyszłosci postów, które szkoda było mi wywalić do kosza. Czekamy na rozwój wydarzeń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że tak się spytam po czy to wywnioskowałeś??

SID: to wg mnie numer umiejscowienia na danym transponderze. kanaly wtedy ukladaja sie od najmniejszej do najwiekszej wartosci SID na danym transponderze na liscie wszystkie kanaly. Ten Echostar 717 to zapewne model 717A, ktory posiada nowsze oprogramowanie.

 

 

A jaki to ma związek z moja wypowiedzią??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam!

Ostatnio przeglądając program telewizji TV1000 zobaczyłem jakie filmy są emitowane w godzinach nocnych.

Sami zobaczcie:http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/program-tv-pionowy-single-channel.cp?chN=tv_1000

Jak sądzicie w jakiej wersji filmy te powinny być one emitowane??

 

z polskim dubbingiem. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to ma związek z moja wypowiedzią??
Nie, to ja tutaj trochę narozrabiałem w poście @extor. Następnym razem wszystkie posty niezwiązane z tematem (nieważne ile i nieważne jaki ich będzie sens) wywalę do kosza. Wtedy będzie porządek. Wracamy do tematu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...