Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Odpowiedz jest prosta. CP wychodzi z założenia, że skoro mają travel channel nie muszą mieć travel&living. Inna sprawa, że może samo Discovery ma jakieś obiekcje, ponieważ jest w ofercie CP wyżej wspomniany travel channel :? Warto zauważyć, że w C+ i Nce nie ma travel channel i jest jakby w jego zastępstwie, że tak to sobie ładnie nazwę travel&living :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe dlaczego są wszystkie Discovery poza Travel&Living (Historia i HD nie licze bo te ma na wyłączność ITI)
D. Travel&Living, a właściwie D. Travel&Adventure, bo tak się wcześniej nazywał, był dostępny w ofercie CP, ale miał słabą oglądalność, więc wymienili go na Travel Ch. Ten kanał raczej już nie powróci do CP, zwłaszcza, że poza Travel Ch. jest jeszcze BBC Knowledge, prezentujący podobną tematykę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ta sprawa nie dotyczy tylko CP bo w C+ i N tez znikna te kanały a wiaze sie to z platfora Entavio i przesuwaniem wszystkich kanałow niemieckich na astre no ale z drugiej strony dobrze ze sie tak dzieje bedzie wiecej wolnego miejsca na nowe kanały byc moze nawet Polskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze w aspekcie że będzie więcej miejsca dla nas... Z tym że czemu to musi się odbywać kosztem w miare wartościowych kanałów? :> Czemu np. włosi by nie wymyślili czegoś jak Entavio i przenieśli się ze swoimi super programami na innego satelite, po czym zakodowali :P?? Tylko kto by chciał płacić im za oglądanie programów z sex telefonami ;] (bo ogólnie bym obstawał za postawieniem programów typu RAI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca macie rację z tym "miejscem dla nas". O ile mi wiadomo, niemieckie kanały z HotBirda (Das Erste, ZDF, Das Vierte) pozostają jeszcze dalej. Sytuacja jedynie tyczy się programów RTL Group, które są produkowane z myślą o szwajcarski rynek. W sumie to tylko trzy kanały (pozostał jeszcze RTL2 na 13E). Ich zniknięcie nic nie da, bo zwolnione miejsce zajmą kolejne "ciekawe" przekazy z Włoch, krajów arabskich i tak dalej. Popatrzcie choćby na flysat.com, jakie jeszcze kanały prócz niemieckich są emitowane z transponderów 11.054 H i 11.604 H :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Solorz nie wszedł w spółkę z grupą RTL.

 

Pozwolcie mi jeszcze raz o offtop:

 

Gdyby Solorz wszedl w ta grupe, to to by tak i tak nic nie zmienilo. Kanaly na Hotbirdzie dla Szwajcari zawsze byly "tylko" dosylem dla kablowek szwajcarskich. A z przeniesieniem RTL Living na inny transponder na Astrze RTL szykuje miejsce na byle jakie wersje regionalne.

 

Ale jedno wazne do powiedzenia z pierwszej reki:

 

Wylaczenie kanalow RTL z Hotbirda w zadnym wypadku nie ma nic do czynienia z jakims zakodowaniem ich na platformie entavio. Uwierzcie mi, ze jest decyzja sadowa i ta zabrania jak narazie zakodowania niemieckich programow z Astry. Sytuacja moze sie zmienic w 2010, ale to juz pogadamy w odpowiednim temacie.

 

Przepraszam za offtop.

 

A co do CP, to jestem ciekaw kiedy te kanaly beda wziete z listy i wymienione. Czy wogole . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam teraz Cyfrę, ale właśnie zniknął mi BBC Prime, na którym był blok CBeeBies, który puszczałem dzieciom do nauki angielskiego. Teraz w Polsacie jest cały kanał CBeebies. Czy można go oglądać po angielsku tzn. przełączyć język na dekoderze?

 

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...