Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm ale moja siora młodsza nieoglada tego mimo ze kiedys lubiła teletubisie. A co do przedszkolaków to niesadze by na taki badziew patrzyli no chyba ze naprawde innych bajkowych nie/maja lub maja tylko familijny . To tak inaczej nikt nieoglada . A lifestyle czesciowo ujdzie najlepszy wg mnie to knowdgle potem entertainment .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba napisłem w miarę wyraźnie, że potrzebuję je znależć na liście "wszystkie kamały" a nie "kanały Polsatu".

Chcę dopisać je do własnej lsty.

 

PS. znalazłem kolejne:

Pen TV = BBC Entertaiment

tapesch = BBC CBeebies

didar TV = BBC Lifestyle

 

brakuje mi tylko:

BBC Knowledge (najważniejszy)

promocja TV

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba napisłem w miarę wyraźnie, że potrzebuję je znależć na liście "wszystkie kamały" a nie "kanały Polsatu".

No to jak nie chcesz skorzystać z pomysłu @Artur'a, to pomyśl troszkę główką i sprawdź sąsiednie kanały obok PenTV na tej liście "Wszystkie kanały". BBC Knowledge też gdzieś blisko będzie.

 

Co do promocja.tv, to sprawdź na tej samej liście kanały przypisane dla transpondera 12.149V. A tak poważnie, to lepiej zrób tak jak radzi @Artur, bo cały czas będziesz miał jakieś problemy z odszukaniem nowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te które znalazłem to właśnie szukając w okolicy.

Oczywiście zacząłem to wszystko od aktualizacji listy kanałów, ale poszukiwanych nazw tam nie ma - Mam Echostara 616 i niewielkie mozliwości poza przepisaniem znanej nazwy programu z listy ogolnej do mojej.

Oczywiście na liście Polsatu wszystko jest ok tylko że stamtąd nie mogę przepisać programu na swoją listę.

Prosze o pomoc posiadaczy 616, jak sobie z tym poradziliście?

 

P.

 

Edycja RafiX: Skasowałem zbędne cytowanie. Dalej rozwijasz swój problem nie w tym temacie co trzeba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj na infolinię CP i powiedzieli mi że szykują dla abonentów noworoczną niespodzianke mają dać jakieś nowe kanały.Zapytałem czy będą to kanały HBO ale odpowiedział mi że nic więcej nie może powiedzieć na ten temat bo to tajemnica handlowa.Powiedział także że w pierwszym kwartale nowego roku ma pojawić się kilka programów w wersji HD.Czy ktoś jeszcze uzyskał takie info czy tylko mi sprzedali bajeczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...