Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, chodziło mi o to co james_b powiedział. Z resztą takie tez było wczesniejsze zapytanie. Podobnie ma sie np. sytuacja z Cartoon Network. Jak wejdę na ten kanał, to nie mam EPG, natomiast z poziomu innych kanałów nadawanych przez CP (TVN np nie) tom EPG moge podglądnąć.
Na Thomsonie jest identyczna sytuacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :D

 

Cyfrowy Polsat zrezygnował z udostępniania swoim abonentom usługi eMail. Aplikacja została usunięta z transpondera 79 satelity Hot Bird 13.0°E (12284H SR=27500, FEC=3/4) oraz z 97 pozycji na liście kanałów. Przypomnijmy, że z usługi poczty elektronicznej mogli korzystać tylko posiadacze starszych modeli dekoderów platformy.

 

Link do całego artykułu: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=934

 

Zwalniają na coś miejsce ,tylko ciekawe na co?Przydałoby się też usunąc kanał Techniczny na ,którym jest do wgrania stare oprogramowanie sprzed 2 lat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC Entertaiment -pozycja 33

BBC Lifestyle - 34

BBC CBeebies-39 (CN został przesunięty na 37,a Disney Channel na 38)

BBC Knowledge -56 (w miejsce Travel)

 

Kurde ,dlaczego Travel ,aż tak daleko ?Bardzo lubiłem ten kanał ,a teraz dali go nawet dalej od niektórych zagranicznych!Mam nadzieję ,że to jeszcze zmienią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

travel zdecydowanie powinien być bliżej!

 

A jeżeli chodzi o BBC Prime to wcale nie jest kodowny, ale niema polskich napisów. Czy ktoś wie czy ten kanał nie będzie już kodowany. I jeszcze jedno pytanko jeżeli mieli by go wyłączyć to co będzie w cyfrze + zamiast tego kanału?

 

edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co za różnica na której pozycji będą kanały BBC na liście Cyfrowego Polsatu. Ja osobiście nie wyobrażam sobie nie mieć listy lub kilku list ulubionych kanałów. Wtedy sam decyduję na którym miejscu mam mieć poszczególne kanały. Rozumiem również, że część abonentów korzysta z listy CP. Może nie wiedzą, że na dekoderach CP takie listy można samemu ułożyć.

 

Z tego co już widzę to przedszkolaki wreszcie mają fajny kanał, czyli BBC CBeebies. BBC Enterteinment i BBC Lifestyle ocenić będzie można dopiero za jakiś czas. Najbardziej czekam na BBC Knowlegde, mam nadzieję, że będzie tam sporo ciekawych programów dokumentalnych .

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

o tym juz gadamy... ps mam nadzieje na tvp Historia w polsacie albo cc oraz viasaty :) a póki co mamy co mamy...ot co tyle...

 

Edycja pitter: Zapamiętaj, póki pisze się przez "ó"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...