Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w tym momencie zacznę oglądać siatkówkę :!::lol::lol::lol:

 

 

 

Cyfrowy Polsat kusi darmowym dostępem

 

Okres jesienno-zimowy zapowiada się gorąco na rynku telewizji cyfrowej. Cyfrowy Polsat wprowadza promocję, w ramach której klient otrzymuje bezpłatny dostęp do programów nawet przez pięć miesięcy.

cyfrowy_polsat.jpgW ramach nowej oferty klient, który podpisze umowę na Pakiet Familijny lub wyższy, może liczyć na pięć miesięcy darmowego oglądania programów tego pakietu, na który została zawarta umowa. Dodatkowo w pierwszym miesiącu, niezależnie od rodzaju zawartej umowy, Klienci mogą cieszyć się pełną ofertą Cyfrowego.

 

 

całość:http://media2.pl/media/29886-cyfrowy-polsat-kusi-darmowym-dostepem.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie i tak abonenci za to płacą. Jak dla mnie takie gazetki to zbędny wydatek i tak jak mam się czegoś dowiedzieć, to wiem to zanim napiszą o tym w Magazynie+, podbnie pewnie będzie w przypadku Dla Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że platformy tworzą takie gazetki dla tych abonentów co nie mają dostępu do Internetu i żeby poinformować tych abonentów o nowych kanałach,usługach itp.

 

My mamy dobrze,bo tak jak wspomniał Paweł w Internecie informacje o nowych kanałach na platformach cyfrowych są przekazywane szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To, że nie wszyscy to wiem, ale ile osób może korzystać z neta w pracy i w innych miejscach, poza tym jaki jest teraz odestek tych co neta nie mają. Myślę, że niewielki i głównie są to ludzie starsi (nie jest to dyskryminaja, a fakt, że ludzie starsi nie patrzą na nowości w sposób taki jak my młodzi i często wręcz się boją nowinek).

 

 

Ale dość tego offtopu, wracajmy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiecej bym sie cieszyl, jesli CP by ze swojego kanalu Dla Abonentow zrobil taki glowny informator.

 

Dokładnie, to co teraz tam leci to jakies nieporozumienie, ciągle w kółko te same informacje o super kanałach w RM. Byłem święcie przekonany, że od 2 listpoada zaczna reklamowac tam HD, i co? Nic. Powinny byc tam informacje o podstawowej obsłudze dekoderów, jak w N, reklamy BBC, wiele wysiłku nie trzeba. Jak narazie to najgorszy kanał info jaki widziałem, a pamiętam jeszcze wizje info, a potem cyfre info. N nie znam ale w ciemno mogę stwierdzić że napewno tam jest to dopracowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wiesz są ludzie z tunerami FTA i nie mają często czasu zainteresować się ofertą platform. Myślę, że jakby natknęli się na kanał informujący o ofercie i abonamencie danej platformy mogliby dzięki temu stać się abonentami takiej platformy, choć pewnie i tak ta większość która chce wykupić abonament jakiegoś operatora wie o co w tym chodzi i taki kanał nie jest dla tych osób potrzebny. Tak więc koło się zamyka i nic z tego wszystkiego nie wynika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Cyfra+ przynajmniej Info+ aktualizuje raz w miesiącu minimum, no i kanał ten dzieli pasmo z C+Sport2, to jeszcze można przymknąć oko, ale Dla Abonentów to faktycznie pomyłka zajmująca niepotrzebnie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...