Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o tego Samsunga HD, to jest jasne, bo jak na/razie tylko na nim można oglądać ofertę HD Cyfrowego Polsatu. Ale Full HD + dekoder HD i tak tanio :?: To musi byż rzeczywiście porządna zniżka...

 

5 "patyków" za "zestaw" HD to ma być tanio :shock::?:

 

to przecież niedługo taniej wyjdzie kupić te dwie rzeczy osobno

- idą święta BN to czas największych promocji i wprowadzania nowych asortymentów TV a i bez tego ceny na sprzęt RTV lecą na "łeb na szyję"

 

Gdyby CP i Samsung poszli mocniej po rozum do głowy to zestaw mógł by byc na pewno tańszy a "starzy wyjadacze CP" (np.- min. 3 lata abo.) tuner przy zakupie TV dostawali by gratis z natychmiastową zmianą umowy

( bo tak mówiąc szczerze za wierność firmie to nikt nas nawet po ramieniu nie poklepie nie mówiąc o jakichś upustach) .

 

W/g mnie to mogło by zachęcić wielu do podjęcia szybkiej decyzji bo tych "starych" to jest nas grubo ponad 0.5 mln.( a to już jest potężny rynek zbytu) a pozostali też na preferencyjnych warunkach mogli by się załapać na sprzęt HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to przecież niedługo taniej wyjdzie kupić te dwie rzeczy osobno

- idą święta BN to czas największych promocji i wprowadzania nowych asortymentów TV a i bez tego ceny na sprzęt RTV lecą na "łeb na szyję"

Ceny leca,ale najtaniej jest juz po swietach,blizej wiosny,przed zmiana modeli na nowy rok...Promocje swiateczne to nie promocje.Najpierw celowo zawyzaja ceny,by moc przekreslic i dac normalna,a nie promocyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciacho007 ta promocja wlasnie jest dla obecnych abonentow ktorzy maja pakiet familijny, familijny i Relax Mix lub familijny i relax mix film. Ja mowie odrazu ze z tej promocji kozystam gdyz stary TV zdechl no i trzeba kupic nowy a ze jest przy okazji rozwiazanie starej umowy to sie oplaca skorzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extor :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Edycja Burli: Proszę o zmianę wypowiedzi. Ta nic nie wnosi do tematu, a poza tym łamie Regulamin.

 

Odpowiedzialem na pytanie poprzednika,emotikony sa bo wszyscy odbieraja to w podobnym tonie.Nie wiem w czym to lamie regulamin,jesli tak jest,to zablokuj mi wreszcie konto,olewam to.Czepiles sie jak rzep psiego ogona.Mam dosc takiego traktowania.Paru osobom palma ......... od tej wladzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam małe pytanko odnośnie kanału TCM-czy w Cyfrowym Polsacie nadaje on od 21.00-03.00 czy od 21.00-06.00? Pytam bo w programie TCM na stronie Cyfry+ znalazłem interesujący mnie film który ma być emitowany o 03.00 w nocy stąd też moje pytanie.Dajcie znać...Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...