Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekajmy spokojnie, na pewno nie mam zamiaru przedłużać umowy żeby mieć nowe kanały gdyż jeszcze przez spory czas mnie obowiązuje.

Ważne że w tym momencie mamy 3x Viasaty i Mtv Rocks. Gdyż nie liczę Polsat Food bo mnie ten kanał nie interesuje.

Moim zdaniem Polsat już sobie postrzelił kolana i jest jak ranne zwierze, zobaczymy co wykombinują.

Wiem tyle że nie mam zamiaru płacić więcej za kanały BBC i kilka nowości które nie cieszą super jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zadzwoniłem zmieniłem umowe stare premium z vod za 99 zl na nowe premium za 89,90 w ciągu 3 godzin powinienem miec wszystkie kanały. Zobaczymy. Dodam że 15 grudnia kończy mi się umowa. 4 miesiące gratis i reszta po normalnej cenie na 15 miesięcy.

Może to marne pocieszenie ale ja czekam od wczoraj na uprawnienia i nadal brak :-):-) pewnie niosą je dzielne mrówki na grzbietach a że do stolicy mam około 150km to pewnie jeszcze trochę poczekam. Odbiornik od 24 godzin gra już na kanale "Dla abonentów" a repertuar tam nie za ciekawy :-):-)

 

2,5 godziny świecą wszystkie nowe :jupi: VOD też :brawo: Czyli pani z info dobrze załatwiła sprawe.

Gratulacje :D do mnie mrówki nadal nie dotarły :lol2: czekamy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sonik79 ja też ich się tam nie spodziewam. Tylko że np. taka Zone Romantica dzisiaj nadaje w swojej ramówce niemalże tylko telenowele (seriale) a po zmianie będzie to kanał CBS Action lub CBS Drama tutaj macie info https://satkurier.pl/news/77202/cbs-drama-cbs-reality-i-cbs-action-w-polsce.html a tam już nie koniecznie będą telenowele (seriale), tam już będą zapewne filmy fabularne + seriale. To po tych zmianach na początku grudnia pozwoli myślę bez ponoszenia konsekwencji wypowiedzieć umowę z CP. Spójrzcie sobie we własne PWU i zobaczcie co macie zagwarantowane. Jeśli kanały Chello Zone macie zagwarantowane to po tej zmianie w grudniu śmiało będzie mogli wypowiedzieć umowę. A to że konsultanci mówią że nie będzie można to niech sobie mówią. Konsultant rożne rzeczy klepie przez telefon. Koniec tego off topica

 

czyli potwierdzają się moje przypuszczenia ;) tutaj http://tvpolsat.info/news.php?readmore=4639 sonik79 nie jestem fanboyem cyfry ani n-ki tylko staram się trzeźwo myśleć i komentować zdarzenia rynku medialnego. Teraz wystarczy pomyśleć ludzie i zastanowić się czego chcecie. Czy nowe kanały i wtedy nowa umowa czy pozostać na starej poczekać do grudnia i wtedy wypowiedzieć starą umowę pod warunkiem że w PWU ma się zagwarantowane Zone Romantica lub ostatnia możliwość obserwować co zrobi konkurencja CP czyli fuzja cyfry z n-ką. Dziękuję za uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak wszyscy płaczą ? Nie mają nowych kanałów. Dla mnie normalne jest, że podpisuję umowę na takie kanały , a nie inne i za taką cenę. Tak jak w telefonii komórkowej zmieniają pakiety , nazwy, chcesz to zmieniaj, nie chcesz to masz takie warunki jakie podpisałeś.

 

A co ma telefonia do platform? W C+ jak dochodzą nowe kanały to je mam i tak było od lat. Porównanie trochę bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K-FIFA tu nie chodzi tylko o to, ale powinno być coś takiego jak równe traktowanie każdego klienta, nie dbanie tylko o nowych ale szanowanie stałych klientów którzy nie zostawili już jedną złotówkę tej platformie.

Nie ma co porównywać do telefonii, moim zdaniem zamiast obiecanek okaże się że Polsat straci więcej klientów niż chciał zyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka jest prawda-płacisz za to co miałeś w umowie i nie powinno się liczyć na to,że dodadzą "gratis" nowe kanały...

Aczkolwiek dodanie nowych kanałów do odpowiednio "starych" pakietów było by na naprawdę na wysokim poziomie i na pewno klienci obecni jak i przyszli by to docenili :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi chyba 18 mies do końca umowy i teraz przedłuże ja o nast np 15 jak chce nowe

oglądać, to niedorzeczne, rozumiem jak by to było przy końcu umowy. Mam premium bez vod więc cena taka sama. Komunikatu oficjalnego nie było, poczekajmy spokojnie, bo chyba coś im się tam pokićkało i mają problemy systemowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za Familijny + Extra też płacę dokładnie tyle samo co chcą za nowy Max + Film HD i na CP to najwyraźniej nie robi wrażenia. Chyba chcą nas w ten sposób zmusić do przedłużenia umów. Kij z tym, moja się kończy za 4 miesiące, za najdalej miesiąc zaczną wydzwaniać i oferować złote góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Wam chodzi. Podpisaliście umowę na określone kanały? TAK, widzieliście co podpisujecie? TAK. Więc jeżeli CP wprowadza nowe kanały to nie powinniście oczekiwać, że dostaniecie je gratis. Nie ma ich w waszych umowach! Większość narzeka a założę się, że 90 procent z Was może raz włączy z ciekawości nowy program. Reszta pójdzie w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP chce aby stali klienci podpisywali nowe umowy - taki mały tani chwyt, dlatego napisałem gratis bo nie ma nic za darmo. Dostaniesz je "za darmo" jak przedłużysz umowę.

Nie jestes chyba w temacie ;/

Ciotka dzis dzwonila na party line i jej powiedzili,ze ona narazie nie moze miec nowych kanalow a ma pakiet premium.Pewnie dlatego ze jakies 3 tyg temu przedluzyla umowe.

To samo ja.3 dni temu przedluzylam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kyniu to co piszesz to 100% racji dodatkowo CP chce w ten sposób zablokować sobie jak największą rzeszę abonentów przed fuzją konkurencji tak by abonenci Ci nie byli potencjalnymi klientami przyszłej platformy Cyfry i n-ki i już dziś dba o "swoich stałych abonentów" serwując im chwyt poniżej pasa. Tzn. chcesz oglądać nowe kanały podpisz nową umowę z nowymi pakietami = PODWYŻKA = już nie przejdziesz do nowej platformy w sytuacji gdyby Twoja stara umowa kończyła się pod koniec pierwszego kwartału przyszłego roku. Ot taki fortel zębatego Solorza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kyniu to co piszesz to 100% racji dodatkowo CP chce w ten sposób zablokować sobie jak największą rzeszę abonentów przed fuzją konkurencji tak by abonenci Ci nie byli potencjalnymi klientami przyszłej platformy Cyfry i n-ki i już dziś dba o "swoich stałych abonentów" serwując im chwyt poniżej pasa. Tzn. chcesz oglądać nowe kanały podpisz nową umowę z nowymi pakietami = PODWYŻKA = już nie przejdziesz do nowej platformy w sytuacji gdyby Twoja stara umowa kończyła się pod koniec pierwszego kwartału przyszłego roku. Ot taki fortel zębatego Solorza :mrgreen:

 

Dokładnie zgadzam się z Tobą, nigdy CP czegoś takiego nie robili, ewidentnie boją się fuzji C+ z N dlatego tak skomplikowane zasady przyznawania nowych kanałów stałym abonentom.

Ogólnie nowe kanały w takiej ilości nie zostały bez powodu uruchomione, widocznie w CP mają jakieś przecieki odnośnie nowej oferty po fuzji, szykuje się coś grubego, dlatego będę czekał do końca umowy z N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kyniu to co piszesz to 100% racji dodatkowo CP chce w ten sposób zablokować sobie jak największą rzeszę abonentów przed fuzją konkurencji tak by abonenci Ci nie byli potencjalnymi klientami przyszłej platformy Cyfry i n-ki i już dziś dba o "swoich stałych abonentów" serwując im chwyt poniżej pasa. Tzn. chcesz oglądać nowe kanały podpisz nową umowę z nowymi pakietami = PODWYŻKA = już nie przejdziesz do nowej platformy w sytuacji gdyby Twoja stara umowa kończyła się pod koniec pierwszego kwartału przyszłego roku. Ot taki fortel zębatego Solorza :mrgreen:

Sorry za offtop. A kiedy ma być ta fuzja C+ z Nką? Jest jakaś data albo czasokres kiedy pojawią się wspólne oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...